sobota 27. dubna, 02:35 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Bolest v kyčlích.

Datum: 19.08.2006 14:40
 
Občas se mi stávalo, že mne bolí kyčle. Asi tak v 15 letech mi doktor říkal, že mám problémy s kyčlema. Řekla jsem mu, že ani omylem, neb jsem 10let bruslila a on na to, že mít budu!! A asi je to tady. Poslední týden to bolí denně, i večer v posteli, chodím jak pajda...confused smiley Namatlala jsem to fastum-gelem a chystám se k lékaři. Nevíte někdo, co by to tak zhruba mohlo být?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Pápěrka

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 27.04.2008 20:41
     

    Nechci strašit, ale u mne se bolest v kyčlích objevila krátce po porodu. Nějakou dobu jsem si myslela, že je to akorát následek porodu a že jsem holt nějaká rozbolavělá, pak jsem měla kolotoč kolem mimina, tak jsem to zanedbávala a až po půl roce začala řešit. Doktorka mi dávala léky na tišení bolesti, ale pořád se to zhrošovalo a natýkaly mi i další klouby a bylo mi čím dál hůř, byla jsem neuvěřitelně vyčerpaná. Až po roce mi diagnostikovali revmatoidní artritidu. Nejlepší vtip je v tom, že se s tím vlastně nedá moc dělat. Jenom sleduješ jestli je ti zrovna líp nebo hůř a cpeš do sebe NSA po kterých je ti čím dál blbějc.

     

    Nechci strašit, ale u mne se bolest v kyčlích objevila krátce po porodu. Nějakou dobu jsem si myslela, že je to akorát následek porodu a že jsem holt nějaká rozbolavělá, pak jsem měla kolotoč kolem mimina, tak jsem to zanedbávala a až po půl roce začala řešit. Doktorka mi dávala léky na tišení bolesti, ale pořád se to zhrošovalo a natýkaly mi i další klouby a bylo mi čím dál hůř, byla jsem neuvěřitelně vyčerpaná. Až po roce mi diagnostikovali revmatoidní artritidu. Nejlepší vtip je v tom, že se s tím vlastně nedá moc dělat. Jenom sleduješ jestli je ti zrovna líp nebo hůř a cpeš do sebe NSA po kterých je ti čím dál blbějc.

    Mona napsal(a):
    Občas se mi stávalo, že mne bolí kyčle. Asi tak v 15 letech mi doktor říkal, že mám problémy s kyčlema. Řekla jsem mu, že ani omylem, neb jsem 10let bruslila a on na to, že mít budu!! A asi je to tady. Poslední týden to bolí denně, i večer v posteli, chodím jak pajda...confused smiley Namatlala jsem to fastum-gelem a chystám se k lékaři. Nevíte někdo, co by to tak zhruba mohlo být?
     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolest v kyčlích.

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Pápěrka

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 28.04.2008 20:29
     
    Já teda věřím, že kdyby se dalo, tak by mě léčili. Mám to poslední čtyři roky, k dalšímu mimču jsme se neodhodlali a taky si nedovedu představit návrat do práce. Naštěstí bydlíme v domě u rodičů a se synkem mi hodně pomáhá máma. On je vcelku divoký.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Pápěrka

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 30.04.2008 15:04
     
    co?
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 30.04.2008 15:10
     
    Pápěrko...tak mne to bolí jen při větší jednostranné zátěži...třeba po tom rytí - když jsem zakládala tuto diskuzi, dělala jsem zrovna novou zahradu, takže každodenní rytí nových záhonů se prostě ozvalo. Od té doby mám klid. winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    bibinka

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 30.04.2008 21:45
     
    Říká se tomu taky cílená. Na diskusi je to hodně obsáhlý téma. Ale revmatolog bude vědět, před časem se o tom vcelku dost psalo v novinách, ale používalo se to i dřív, jenom se o tom moc nemluvilo. winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Božena

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 09.05.2008 20:22
     
    Zdravím, tak vidím že je nás až až které bolí kyčle. Mě to začalo před měsícem a je to tedy děsný. Mám léta artrózu v levém koleni a teď se mi přidala levá kyčle.Hrůza. Nikdy jsem netušila, jak problémy s pohyb. ústrojím můžou být fakt děsný. Nejvíc mě štve, že se lítá na měsíc, ale takové utrpení lidstvo vyléčit nedokáže. S tou lampou to vyzkouším, tonoucí se stébla chytá že. Já slyšela, že nesmí nohy nastydnout a musí být pořád v teple.flower smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Gabriela

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 16.05.2008 15:05
     
    brácha se tak léčí Bechtěreva. Jezdí na revmatologii do Prahy jednou za pár týdnů.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Mary

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 18.05.2008 10:25
     
    My máme bechtěreva v rodině. Osobně nevěřím že se s tímto onemocněním dá cokoli dělat kromě tišení bolestí.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Gabca

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 19.05.2008 16:56
     
    Ano, to se dřív skutečně praktikovalo. Ale je třeba říct, že třeba lázně nebo rehabilitace hodně pomáhaly, ale účinek byl pouze krátkodobý. Po návratu z lázní se bratrův stav vždy rapidně zhoršil.

    Biologická léčba mu naopak pomohla velmi výrazně a to na dlouhou dobu. Nikdo samozřejmě neslibuje úplné vyléčení, ale je mu opravdu lépe.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 19.05.2008 18:04
     

    Jak to tak pročítám, jsme tu samé ženy.... Až mě napadlo cosi, ale to by bylo s hvězdičkoustydlin smiley grinning smiley

    Holt je třeba najít jinou polohugrinning smiley grinning smiley grinning smiley a s mírou a ne s Mírougrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    P.S.: Trocha odlehčení. Promiň Mono, že zasírám diskuzi

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    paja

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 21.08.2008 12:06
     

    Já Vám sice neporadím, co to může být, ale mám skvělé doporučení od mojí mamky na takový přístroj s červeným světlem, kterým si svítí na místa, kde jí to bolí a je nadšená, protože v noci nespala bolestí...Když tak můžu zjistit, jak se to jmenuje a kde to sehnala...

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    paja

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 21.08.2008 12:11
     

    Jen tak mimochodem, prý to pomáhá i na Bechtěreva. Je to prostě proti jakýmkoli bolestem a třeba u Bechtěreva by to mělo i zpomalovat rozvíjení té nemoci.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Štěpánka

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 29.08.2008 17:41
     

    Co je to za světlo? Taky už jsem o tom něco slyšela, ale nevím, jak se to jmenuje, kde to hledat...prostě detaily. Díky

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    paja

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 02.09.2008 16:33
     

    Jmenuje se to Biostimul a stránky tý firmy jsou [www.biotherapy.cz]. A mám vzkázat, že to chce fakt svítit a svítit. Mamča svítila nepravidelně a zase bylo zle. Tak se poučila a teď je fakt spokojená. thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    vld

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 29.06.2009 09:41
     

    Na většinu zde popsaných problémů se teď objevily nové,účinnější praparáty.Mám je vyzkoušené a funguje to.

    Jesti chcete vědět víc tak mi napište na aachj1 zavinac gmail tecka com.Vláďa

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.