pátek 26. dubna, 02:00 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Elelka
Status:

Aport

Datum: 18.03.2008 20:09
 
Jsem z Afrických fialek, ale nedá mi to se tady nepochlubit winking smiley . Konečně jsem v pěti letech naučila dneska našeho bígla aportovat!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley Tedy - doufám, že si to bude do zítřka pamatovat spinning smiley sticking its tongue out
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Elelka
    Status:

    Re: Aport

    Datum: 20.03.2008 11:59
     
    Děkuji smiling smiley smiling smiley smiling smiley . Je to náš první pes, jsme už starší "rodiče" a tak jsem se bála, abych neudělala ze zamilovanosti nějaké chyby. Ale snad ne. smiling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Aport

     
     
  • Status:

    Re: Aport

    Datum: 20.03.2008 12:43
     

    Elelko přesně jak píše Drahuška. Po aportu žádná odměna ve formě pamlsku.

    Učiníš s ním výměnný obchod, tak si pak ten aport můžeš nechat. grinning smiley

    Já s naším Šarplanincem v tomhle směru nehnu vůbec. Když byl mladší, tak jsme to ze srandy zkoušeli. Jednou pro něj za velkého povzbuzování zašel, ale když jsme hodili podruhý, tak mávl tlapou a v jeho pohledu se dalo číst, že nám to už jednou přines a když jsme tak blbí, že to tam hážem znovu, tak ať si pro to jdeme sami. grinning smiley

     

    Teď jsem si vzpomněla jak jednou sledoval tuze nechápavě souseda, který má NO a házel mu aporty. Vlčák lítal jak šílený a náš šárec prvně stál u plotu a zaujatě koukal. Pak si normálně sedl a sledoval to jako divadlo. Ta hlava jako na tenise - sem a tam, no my byli mrtví smíchy ! grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Aport

    Datum: 21.03.2008 00:47
     
    ELELKA : hihi neodolala jsem a musím se sem vtlačit. Už včera jsem chtěla založit diskuzi BÍGL, ale potom jsem to nějak zakecala. Naše stračena má 2 roky... doma docela poslouchá, přiběhne, na povel podá packu, lehne, sedne... zaštěká... samozřejmě za příslušnou odměnu, ale občas to zvládne i bez odměny. Aaaaale venku bez vodítka? jéžíšíííí kam mě vede slepá vášeň? On bígl není blbej, ani tupej... on je prostě svůj. Protože bydlíme na konci vsi, máme hned za plotem pole, lány, les... živná půda pro rypák bígla... když nemá čumák v zemi, tak větří vzduch, z které strany zase přijde ta správná vůně. Takže u nás to vypadá tak, že plot neplot, musím za každou cenu ven, ikdybych si měla kožich natrhnout. A taky to tak vždycky dopadne, když jí začnu důvěřovat, je do 5 minut v trapu. Normálně rozežere pletivo, udělá si DÍRKU v plotě a jupííííí ....máme ještě 2,5 letou německou ovčandu.,.... zlatej pes, poslušnej, venku na volno bez problému. Takže když vyrážíme za dobrodružstvím, tak připneme obě psí holky na 10m vodítko a můžeme je pustit. Ta velká vždycky tu menší přitáhne... Je ale fakt, že když stračena zdrhne, tak se do 1 hodiny zase vrátí domů. Ale ono jde spíš o to, aby nezpůsobila nějakou dopravní nehodu,. nebo aby ji něco nezajelo.. tak prostě válčíme.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil skrblice (21.03.2008 00:55)
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Aport

    Datum: 21.03.2008 00:53
     
    ELELKA : joooo, ještě jsem Ti chtěla dát odkaz na tyto stránky... jsi říkala, že byste si pořídili ještě jednoho bígla. [www.mp-opava.cz] .... Jinak bych ještě měla doporučení na jednu 3 letou fenku s papírama, kdyby jsi měla zájem grinning smiley... mě už manžel hnal, když jsem mu řekla, že bych si pořídila ještě jednu stračenu.. prý dvě honit už nebude, že jedna mu docela stačí, hihih
     
  • Autor: Elelka
    Status:

    Re: Aport

    Datum: 21.03.2008 19:53
     

    Ahoj skrblice smiling smiley - téma bígl je nevyčerpatelné, ale nevím, kolik z nás tady na weeku podlehlo jejich kouzlu grinning smiley .

    Za odkaz děkuji, teprve se podívám. Kuba je z Hané, od paní Frnčové. Rozhodně chceme ještě jednoho, i když někdy lidem závidím jiná plemena, která jim během pokecu sedí hezky u nohy (bez rozkazu), zatímco ten můj objevuje nové pachy - co nejdál ode mne. Naštěstí, jak se hnu, přiběhne. Bydlíme sice v Praze, ale na docela slušném místě, kde to mám necelý kilometr buď na louky u Vltavy nebo do lesa. Na obou místech běhá navolno. Jednou mi taky zmizel skoro na hodinu (hárala fena), byla jsem na mrtvici, protože kus dál jsou frekventované ulice. Naštěstí přišel sám a zatím to neopakovat.

    Moc klidu si s ním neužiju, pořád ve střehu, jako štěně a puberťák honil běžce a cyklisty a doteď se snaží asi každého padesátého "ulovit". A že jich tu je. sad smiley

    Stavíme a zahrada je skoro 2 800 metrů, takže žádná zelenina ani kytky, ale velkej výběh pro čtyřnožce. Tak teprve pak si pořídíme tu smečku grinning smiley . Myslím, že spousta bíglíků teskní i v útulcích, tak snad je Kuba snese. Mně jich je moc líto, zrovna o ně nikdo moc nestojí. sad smiley

    Tak hodně štěstí s tou tvou slečnou, ať se vždycky v pořádku vrátí thumbs down smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Aport

    Datum: 26.03.2008 08:21
     

    skrblice řehním se tu nad tvým nápadem dát oba psy dohromady ! grinning smiley Větší přitáhne tu menší !!! thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Elelko to by nebyl špatný nápad, což ? grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    anonim

    goldici!!!

    Datum: 07.02.2009 11:15
     

    hele ja jsem bigla mel a vim ze je to hloupi pes,vsichni mi to rikali a posmivali se byla to velka ostuda s nim nekam jit!!!!nikdy ho uz necchci!!!!!uprime receno jsem rad ze umrel....nyni mam zlateho retrivra miluji ho a vrazdil bych pro neho!!!!!!!je to zlaticko!!!!ten kdo ma bigla-no bldecka a je s nim trachu zpokojen bude stejne jako ja nadmiru zpokojen z goldikem....doporucuji ho vsem,zato bigla nedoporucuji nikomu!!!!jsem sice zlomislny ale bigla nepreji opravdu nikomu!!!!!nyni se mi nikdo neposmiva a muj pes dela vse pro moje ego....vsichni ho jen chali jak je chytry,krasny,ucenlivi,vodomylny,mickomylny,poslusny,neutika,.....no proste vsechno co bigl nema to znamena vsechno dobre!!ja ho mam rad a on me miluje......toho bigla jsem nemel rad!!!!ale kdyby nebyl takovy tak bych ho mel rad...smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    anonim

    goldici!!!

    Datum: 07.02.2009 11:16
     

    thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up hele ja jsem bigla mel a vim ze je to hloupi pes,vsichni mi to rikali a posmivali se byla to velka ostuda s nim nekam jit!!!!nikdy ho uz necchci!!!!!uprime receno jsem rad ze umrel....nyni mam zlateho retrivra miluji ho a vrazdil bych pro neho!!!!!!!je to zlaticko!!!!ten kdo ma bigla-no bldecka a je s nim trachu zpokojen bude stejne jako ja nadmiru zpokojen z goldikem....doporucuji ho vsem,zato bigla nedoporucuji nikomu!!!!jsem sice zlomislny ale bigla nepreji opravdu nikomu!!!!!nyni se mi nikdo neposmiva a muj pes dela vse pro moje ego....vsichni ho jen chali jak je chytry,krasny,ucenlivi,vodomylny,mickomylny,poslusny,neutika,.....no proste vsechno co bigl nema to znamena vsechno dobre!!ja ho mam rad a on me miluje......toho bigla jsem nemel rad!!!!ale kdyby nebyl takovy tak bych ho mel rad...smiling smiley

     
  • Autor: JamaicaSi
    Status: začátečník

    Re: goldici!!!

    Datum: 07.02.2009 12:48
     

    Úpřímně nemám ráda lidi, co všechno házej do jednoho pytle...Já osobně mám bígla, je mu 5 měsíců a mám ho na jeho věk perfektně vychovanýho, a můžu zaručit že bígl není hloupej pes, záleží na jeho páníčkovi jak se k jeho výchově postaví....je to úžasnej pes jako každej jinej, jen se k němu musí přistupovat z trošku jiné strany aby to fungovalo

     
  • Autor: JamaicaSi
    Status: začátečník

    Re: Aport

    Datum: 07.02.2009 12:52
     

    Ahojky Elelko, věřím, že se to Kuba naučí, třeba já se mohu pochlubit s tím, že náš 5 měsíční bíglík umí chodit u nohy, přijde na zavolání, sedne si, lehne si, a nosí aporty i venku....je prostě úžasnej, ale každý pes je individuálníthumbs down Takže nezoufej, a trénuj, výsledek se určitě dostavíwinking smiley Já jsem zase naopak zvědavá jak dlouho to tomu našem pakošovi vydržígrinning smiley je fakt šikovnej, jen hold v přítomnosti psa si chce hrát a nechce moc vnímat, ale mě to nevadí, protože vím, že si s ním bude hrát, a vyběhá segrinning smiley Také ho pouštím, ale jen na místech kde vím, že nepotkáme auto, a že u nás těch míst je dost, tak toho plně využívám....jinak ho mám na stopovačce když jdeme někde, kde je blízko silnice, přeci jenom je to ještě zbrklí štěně, tak nechci nic riskovatsmiling smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Aport

    Datum: 07.02.2009 14:36
     

    milý dyslektický ,provokačný anonyme-najčastejšie to býva tak,že pániček je neschopný vysvetliť psovi,čo vlastne od neho chce. To ale nie je chyba psa.Takže pokial píšeš ,že si mal hlúpeho psa ,vypovedá to viac o tebe než o psovi.

    Napriek tomu s tebou súhlasím v tom,že goldíci sú super.Tiež.

     
  • Autor: Elelka
    Status:

    Re: Aport

    Datum: 07.02.2009 19:17
     

    Na příspěvek Neregistrovaného uživatele s nickem "anonIm" eye rolling smiley myslím nemá cenu vůbec reagovat, bude to blbej fór nějakého primitiva, kterému to přijde legrační.

    Nevěřím, že je někdo tak blbej, aby tohle myslel vážně. thumbs up

     
  • Autor: JamaicaSi
    Status: začátečník

    Re: Aport

    Datum: 07.02.2009 21:39
     

    Ano, byla to hloupost reagovat na příspěvek od anonyma, ale v tu chvíli jsem byla fakt rozčilenáangry smiley Lidi jsou fakt někdy hloupý no....bohužel, ale tím, že na to budeme reagovat, nic nenapravímethumbs up

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.