pátek 26. dubna, 19:01 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

WINDOWS10

Datum: 01.06.2015 22:24
 

Prosím zasvěcenější o informaci. please smiley please smiley please smiley

Objevila se mi dole na liště nabídka na stáhnutí nových Windousů. Víte o nich někdo něco bližšího?

Pokud bych to stáhla, může se mi něco ztratit z PC? Mám Windows 7.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 5 z 7
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 20.07.2016 21:54
     

    Hespo stale mam sedmicky a dokud budou zustanu u nich, snad jeste 4 roky rikaji ze podpora bude.

     
  • Autor: Reklama

    Re: WINDOWS10

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 20.07.2016 22:00
     

    Amee, díky flower smiley love smiley. Jsem ráda, žes mi to požehnala.

    Né, že bych neměla ráda novoty, ale jsem se Sedmičkama spokojená. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 20.07.2016 22:06
     

    mě se 10 vnutily, měla jsem je pár dní a v jimi určené lhůtě jsem se k 7čkám pokorně vrátila, mám počítač vykopávku, tedy podle nich a tak to skoro nechodilo. Ráda jsem se vrátila.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 20.07.2016 22:08
     

    Helí, nerozumím tomu ani za mák, ale .... kdyby našim chlapům nevyhovovaly Windous 7 určitě by už byly desítky a nejstarší by nesakroval, že se mu nějakým způsobem chtěly vloudit do jeho PC (má firemní, vč. ekonom. programu a banky a čert ví čeho ještě).

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: WINDOWS10

    Datum: 21.07.2016 08:34
     

    Vlezlé vnucování W10 nesnáším, je to na hranici slušnosti. Zůstávám u W7, kde je vše v naprostém pořádku. A když si budu někdy chtít pořídit jinou verzi, rozhodnu se sama. winking smiley

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 21.07.2016 16:28
     

    Mám sedmičky a syna m.j. ajťáka, do 27.7. je termín stáhnout zdarma desítky, to neříkal on, to jsem četla, ale Honza říkal, ať to ani nezkouším, prý budou sedmičky fungovat ještě dlouho předlouho. No ale jak moc mu mám věřit, to nevím. Desítky ale stahovat nebudu.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 21.07.2016 16:54
     

    desítku mi dcera stáhla dávno - a v pohodě. thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 21.07.2016 18:04
     

    Jenom pozor, to tvrzení, že se lehce můžete vrátit z desítek zpátky, je lež. Mně to úplně rohhodilo comp. Nemít synka odborníka, tak jsem v háji. Teď už mám na tom pc nainstalovaný desítky načisto a pár problémů to stejně způsobuje.

     
  • Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 21.07.2016 20:28
     

    Mě se nějak povedlo se vrátit, samo se něco rozházelo, ale i tak jsem byla za sedmičky zpět vděčná.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 21.07.2016 20:33
     

    my máme 10 a dobrý

     
  • Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 21.07.2016 20:50
     

    Desítka mně vadí jenom proto, že si občas dělá co sama chce. Jinak v pohodě, sedmičky byly lepší v tom, žes vždycky věděla, co se na počítači dělá. Mám desítku i v telefonu, takže se to dá, i když občas zuřím. Naštěstí syn to jistí grinning smiley love smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 09:17
     

    Od té doby , co mám Win 10 - 3týdny, mám problém s fotkama. V počítači je uložená správně a když ji chci vložit sem, tak je naležato. Poradíte mi někdo? Mobilem je to vyfocené nastojato, tak to fakt nechápu eye rolling smiley please smiley

     
  • Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 09:29
     

    Pinko, jsem spravovaná mladým. Pravil mi, že pro případy jako jsem já 7 a dost. grinning smiley. Nereptám. Ostatně i můj mobil by se dal skoro prohlásit za starožitnost.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 09:32
     

    Pinko - mám desítku -- ve fotkách v PC může být správně , ale jak už jsem tu víckrát psala .- vpravo dole musíš kliknout na ULOŽENO .. pak se to stát nemůže. je tam na upravování - tak dej upravit a pak uložit

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 18.01.2017 09:36
     

    Pinko já s tím bojuju také winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.