pátek 26. dubna, 18:56 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Koupelna
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Koupelna
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Sanitární keramika

Datum: 31.01.2009 11:26
 

Abyste z toho taky něco měly, dám sem můj předběžný výběr sanitární keramiky a očekávám postřehy, co je špatně winking smiley

 

Takže umývátko na WC, rozměr 50 x 25 od Roca

 

 

Ze stejné řady je tento kombi klozet, ale přijde mi už moc hranatý. Má ovšem jednu velkou výhodu, je extrémě krátký, což je v této místnůstce velké plus

 

Vzhledem tedy u mě vede tento, ač z jiné řady. Ale je jen o půl centimetru delší, tvar je sice moderní, ale přece jen měkčí.

Zápustná umyvadla tedy nemají nic moc, hledám něco v tomto duchu:

 

U Roca jsem našla tohle, nevím, jestli by se dalo použít jako zápustné, nejspíš ano, ale na mě tedy moc plytké sad smiley Hezké ovšem je.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 01.02.2009 14:14
     

    Takže všechno jinak, takové umývátko se nevejde. Tada vešlo by se, ale zabírá moc místa. Pátrala jsem a našla tohle geniální thumbs down od Laufenu 36 x 25, ta zůžená část dokonce jen 17 cm eye popping smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sanitární keramika

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 02.02.2009 09:35
     

    Majčí, to je spíš takové plivátko winking smiley grinning smiley... ale geniální je to každopádně smiling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 02.02.2009 10:01
     

    Nejen genialni ale i hezky thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 14.02.2009 17:22
     

    Majko, narazila jsem ještě na jedno, o "chlup" větší: winking smiley 51 x 22 cm

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 14.02.2009 18:24
     

    Anavi, to byl můj první adept.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 20.02.2009 21:50
     

    Tomu říkám "komfortní vylučování" winking smiley grinning smiley thumbs down

    [url]

    ;NR=1[/url]

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 21.02.2009 08:50
     

    Nedavno jsem neco podobneho videla v nove otevrenem hotelu BUDHA v Praze. Na kazdem pokoji maji zachod s ovladacem!!! clovek si jeste z postele muze nastavit jakou teplotu ma mit prkynko thumbs down thumbs down jestli to bude holcicka ci kluk winking smiley teplotu vody!!no proste luxus eye rolling smiley Byla jsem z toho v soku, v Japonsku jsou tyto zachody beznou zalezitosti...u nas je to spis rarita.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 15.03.2009 10:59
     

    Objevila jsem ještě jedno hodně levné umývátko, má rozměr 36 x 28, což je o 1 cm míň na šířku, ale o tři hlubší, než mám vybráno. Je to dilema.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 15.03.2009 11:10
     

    To je teda dilema Majko, me se taky libi obe, na prvni vic to od Laufenu na druhej vic to kulaty grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 15.03.2009 11:20
     

    No, tak tos mi pomohla grinning smiley Mám to totiž stejně. Ale to od Laufenu je přece jen menší, i když má větší objem.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 15.03.2009 11:30
     
    Ta hloubka je pro me docela dulezita, my mame takove to nic moc hluboke a prat by se v tom treba nedalo moc dobre, vzdycky si toho vsimnu kdyz jsme u nasich,kde je to klasicke hluboke...u toho meho pak lita voda ven na vsechny strany angry smiley
     
  • Autor: Masopust
    Status: nováček

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 22.06.2012 19:56
     

    Obrázky nevidím :-(

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Sanitární keramika

    Datum: 22.06.2012 20:48
     

    Odkazvaly přímo na stránky a tam s odstupem doby zmizely. Ono už to je tři roky.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Koupelna (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.