pátek 26. dubna, 08:56 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: nikoleta
Status: začátečník

realitka

Datum: 01.10.2010 16:56
 

Prosím Vás, máte nějaké zkušenosti s [www.mmreality.sk]? Je to celkem velká realitka, takže jí asi budu věřit ale pro jistotu bych se Vás chtěla zeptat na zkušenosti. Děkuji

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Richard

    Re: realitka

    Datum: 28.10.2010 17:50
     

    Mám s nimi dokonce zkušenosti hned dvě a můžu říct, že jsou obě velmi pozitivní. Rychlé a solidní jednání. Takže doporučuji! thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: realitka

     
     
  • Autor: leonkin
    Status: nováček

    Re: realitka

    Datum: 27.01.2014 10:33
     

    Přímo s touto realitkou zkušenosti nemám ale mohu doporučit [www.bonrepos.cz] . Prodali nám starou nemovitost - nebytové prostory a teď využíváme jejich služby osobní správce nemovitosti

     
  • Status:

    Re: realitka

    Datum: 27.01.2014 10:52
     

    S mmrealitama máme tak hrozivou zkušenost, že bych jí nedoporučila ani svému nepříteli!!! Nikdy víc !!!!

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: realitka

    Datum: 27.01.2014 11:33
     

    zkušenost s mm reality právě dokončuju, možná se agenti liší případ od případu, ale ten PŘÍPAD, co připad na mně byl thumbs up ,

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: realitka

    Datum: 27.01.2014 11:58
     

    Já nenarazila ani na jednoho realitního makléře, kterého bych mohla dál doporučit.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: realitka

    Datum: 27.01.2014 12:04
     

    Když budu hodnotit realitku, tak jednotlivé pobočky a možná by to chtělo hodnotit spíš jednotlivé makléře .. protože buď narazím na šikovného, schopného nebo na lajdáka a neseriozního. eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: realitka

    Datum: 27.01.2014 12:10
     



    Majka napsal(a):

    Já nenarazila ani na jednoho realitního makléře, kterého bych mohla dál doporučit.

    Máji , já ano ... nejsem teda realitní agent , aby bylo jasno a ani jsem neprodávala a nekupovala xkrát ... ale měla jsem štěstí teda, řekla bych a to fakt velký ..

    Ale byla to místní realitka, která nemá nikde jinde pobočky a řekla bych, že si svých klientů cení a váží .. aspoň teda před x lety tomu tak bylo.

     

    Je pravda, že taky jsme narazili na realitku, na kterou jsem byla vytočená nepříčetně a to jako kupující a i na druhé straně prodávající musel neskutečně pomáhat, aby nakonec byla smlouva uzavřená, protože z jejich strany se to pořád protahovalo nesmyslně ..... neskutečné ... ale zase si myslím, že to nebylo o realitce, ale o neschopné a neznalé makléřce ...

     

    Na druhou stranu chápu, že makléři dělají vizitku realitce a ne sobě , takže se pak nadává na realitku jako takovou.

     
  • Status: expert

    Re: realitka

    Datum: 27.01.2014 14:23
     

    Já tedy realitku mám, ale vlastně jsem ji nikdy neprovozovala, ale využívala jsem jiné realitky. A bylo jich dost, ať už na prodej nebo koupi. A úroveň opravdu hodně nízká, dokonce i mezinárodní realitka zklamala. Samozřejmě je to o lidech, ale jaký šéf, takový zbytek. Za celou dobu (asi 8 let) jsem se setkala pouze s jednou realitkou (makléřka byla současně spolumajitelkou), která pracovala na jedničku. A že jich v Brně je.

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: realitka

    Datum: 27.01.2014 14:45
     

    mám podobnou zkušenost, když se tady baví i jiní než začátečníci a nováčci grinning smiley . MM bez snahy, jdou jenom po jistých kšeftech a když jsme chtěli trošku nadstandard, prostě přestali odpovídat na mail!

    Byt jsem si prodala sama bez realitky, ale kupovat jsme museli přes RA, protože měli exkluzivní smlouvu s majitelem. Byla to mini realitka, kde makléř byl rovnou majitel a pomáhala mu žena s papíry. Naprosto špičkový a sympatický člověk, který pro nás udělal spoustu věcí navíc a hodně nám poradil i do budoucna.

     
  • Status: expert

    Re: realitka

    Datum: 27.01.2014 15:24
     

    Jednou jsem tak maličko laškovala s jednou místní realitkou. Myslím rovnou pan majitel to byl, hrůza v podstatě měl jen zájem obratem prodat a když dům nebyl na 100%, navymýšlel si takové odpočty z ceny, že by nám po prodeji skoro nic nezbylo. Jsem mu dodnes vděčná, že mi vlastně služby nechtěl poskytnout, v prodávaném domečku bydlím, zůstal mi:-) a majetkové problémy co jsme měli okolo se vyřešily jinak.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: realitka

    Datum: 03.02.2014 13:48
     

    když už tu pomlouváme ty realitky - víte jak se musí při vyhledávání v katastru ([www.cuzk.cz]) zadávat ty kontrolní kódy? angry smiley Tak to je kvůli realitkám, jejichž automaty vyhledávaly nadějné objekty...

     
  • Status: expert

    Re: realitka

    Datum: 03.02.2014 15:19
     

    hani o šmejdění v katastru mi povídej, jak někdo zjistí, že máš kousek pozemku je to děs.....otravujou i když nemáš nejmenší chuť a úmysl prodávat.

     
  • Autor: Geraltice
    Status: nováček

    Re: realitka

    Datum: 14.08.2014 10:49
     

    Ahoj,

    nevím, jestli jsem ve správném vláknu, chtěla bych se zeptat na tuhle pražskou realitku: [www.psn.cz]

    Jde mi hlavně o pronájem bytů, máte někdo zkušenosti? Já mám opravdu hodně zlé zkušenosti s Remaxem, kvůli kterému jsem přišla o celkem dost peněz a od té doby se toho trochu bojím :/

     
  • Autor: Hanicka
    Status: nováček

    Re: realitka

    Datum: 16.04.2015 10:48
     

    Zrovna s nima známý řešil nějaké problémy, myslím že to byli oni. Nakonec se na to vykašlal, dal si inzerát na Bytyadomy a Kuprealitu a podařilo se mu za měsíc prodat spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.