sobota 27. dubna, 06:26 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 14.01.2021 07:45
     



    jaja99 napsal(a):

    Tak jsem ty dva díly zkoukla a těším se na Aňu. Takhle mi je daleko sympatičtější než to co jsme se o ní učili, tohle je člověk který žije, nebo žil a miloval a trpěl.

    Byla to ženská z masa a kostí, ideální manželce, podle tehdejších představ, se určitě nepodobala. Měla vychování nóbl slečny a i ten její nejasný původ je záhadou a pak jí vdali za mužského, který jí uživí a měli jí z krku. Na lásku si tehdy moc nehráli. Jenže, to se nedá školákům vyprávět.A ty její knížky jsou krásné, když to člověk bere jako pohádku. Bylo to období romantismu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 14.01.2021 09:03
     

    Náš učitel češtiny byl takový trochu "jiný", učil nás literaturu tak nějak po svém a vždy přidal nějakou zajímavost. Takže si od gymnázia pamatuji jeho větu: K Boženě Němcové... co bychom si tak o ní řekli? No ona na těch fotografiích vypadá jako svatá žena, ale popravdě ... ona byla na chlapy... skoro bych řekl, že až taková nymfomanka... eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley No i ty největší ignoranty to přimělo poslouchat. grinning smiley A taky námi citoval erotické dopisy nějakého literáta... a to byla teda síla...ale teď si nevzpomenu, kdo to byl. Nicméně známá osobnost a valily jsme oči.

    Učil nás i dějepis a o Marii Terezii říkal: To byla velmi náruživá žena, často si vybírala milence mezi vojáky a chodívala do stájí, aby se dívala na pářící se koně... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 14.01.2021 12:37
     

    Anavi, nebyl ten literát Karel Sabina - o jeho románku s Božkou jsem taky něco četla.

    O Marii Terezii jsem žádné pikantnosti nikdy nečetla, ale vzhledem k tomu, že porodila 16 dětí, nedivila bych se, kdyby na mužské úplně zanevřela. Ale třeba byly ty ženy minulých století odolnější nebo alespoň ty, které nestačily při častých porodech zemřít.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 14.01.2021 13:27
     

    Včera jsem si pustila oba díly, líbilo thumbs down .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 14.01.2021 14:18
     


    ne, ne, ten to nebyl... třeba si vzpomenu... bylo to docela pikantní winking smiley

    Alenka napsal(a):

    Anavi, nebyl ten literát Karel Sabina - o jeho románku s Božkou jsem taky něco četla.

    O Marii Terezii jsem žádné pikantnosti nikdy nečetla, ale vzhledem k tomu, že porodila 16 dětí, nedivila bych se, kdyby na mužské úplně zanevřela. Ale třeba byly ty ženy minulých století odolnější nebo alespoň ty, které nestačily při častých porodech zemřít.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 14.01.2021 14:20
     

    Tak tady je něco k tématu:

    [www.idnes.cz]

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 14.01.2021 19:03
     

    no a nebyl ten literát básník K. H .Mácha ?- winking smiley nebo taky Vrchlický -- ?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (14.01.2021 19:05)
     
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 14.01.2021 19:58
     



    kaaj napsal(a):

    no a nebyl ten literát básník K. H .Mácha ?- winking smiley nebo taky Vrchlický -- ?

    U těchto dvou se nekryje doba jejich života.

    Odhalení poety Máchy, to je docela drsné. Třeba o něm natočí televize též seriál. To by byla psina. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 15.01.2021 07:19
     

    reagovala jsem na profesora od Anavi -- ne na Boženu . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 15.01.2021 12:51
     



    kaaj napsal(a):

    reagovala jsem na profesora od Anavi -- ne na Boženu . spinning smiley sticking its tongue out

    Tak to máš, Kájo, pravdu. Špatně jsem to pochopila. stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 17.01.2021 08:24
     

    Kaaj, oba jmenovaní měli takovou korespondenci. grinning smiley Díla jsou dost velkým protikladem. Přidám odkaz na jeden článek o Máchovi.[www.novinky.cz]. Aspoň to zkoušel psát zašifrované. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 21.01.2021 23:07
     

    přišla jsem z odpolední, chci si přehrát Ordinaci a oni už jí mají jen na Voyo angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 22.01.2021 09:01
     

    irisko, jestli Tě to uklidní, je to čím dál větší slátanina... já u toho vždycky tak napůl vařím, nesedím u toho, ale když náhodou zahlédnu, tak konkrétně třeba z rodiny Boba šílím grinning smiley.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 22.01.2021 09:17
     

    Anavi, máš pravdu, je to čím dál větší blbost. Ale stejně na to pořád koukám grinning smiley tedy včera jsem u toho usnula winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 22.01.2021 10:22
     

    Něco fakt přitažené za vlasy... včera jsem se u toho v jedné chvíli úplně rozčílila a ten můj to komentoval slovy: Přece se tak inteligentní a vyrovnaný člověk jako ty nebude rozčilovat u takové pokleslé zábavy... winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Jako třeba když shání učitelka žačku, která nepřijde do školy... to vůbec není běžná praxe.

    Ze života: Kamarádky syn zaspal, bál se přijít pozdě do školy, tak raději nešel vůbec winking smiley a zapomněl v panice PIN na mobilu, tak ani neměl jak dát komukoliv vědět. Máma ho jela vyzvednout po práci a učitelka jí sdělila, že toho dne vůbec nedorazil. Zničená strachem letěla domů, kde mladej hrál hry na pc smiling smiley a byl úplně v pohodě... Učitelce pak dodatečně volala, že je kluk v pořádku a trošku ji sjela, proč jí nedala vědět, že nedorazil do školy. A učitelka jí zcela vyrovnaně odpověděla, že se to v současné době, kdy děti jsou v rozvedených rodinách, ve střídavé péči, chodí různě k lékaři, už vůbec nepraktikuje. Že žák je považován "za nezvěstného" z jejich pohledu po 48 hodinách, v té době již vyžadují oficiální omluvenku. Do té doby to není jejich záležitost. Takže když dítě nepřijde jeden den do školy, rozhodně není k uvěření, že by ho někdo sháněl již po první hodině absence. Tož asi tak.

    A tyto nelogičnosti mě rozčilují grinning smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (22.01.2021 10:27)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.