pátek 26. dubna, 18:25 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 21
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 07.01.2021 10:43
     

    A i každý režisér má svý oblíbený herce,který obsazuje.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 07.01.2021 14:32
     

    Neviděla jsem Božku, pustím si a prý byl dobrý i Komenský....

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 07.01.2021 15:27
     



    alenak napsal(a):

    Neviděla jsem Božku, pustím si a prý byl dobrý i Komenský....

    Neviděla jsem žádné, nepustím si, "času je málo a voda stoupá" ... dle synovo reference Komeský byl thumbs down ... nooooo, pro něj nějaký dějepis byl opravdu jen nutné a nudné zvládnuté penza k postupu do dalšího ročníku ... s věkem se ovšem priority mění, říkal, že trošku zmírnit válečné scény a sqěký výukový materiál pro ZŠ ( on pobral, ve svých 43, hodně.pro něj přínos thumbs down )... moje zkušenosti ... vůbec by to neporali ... párkrát jsem na kousku zhlédla "dějepic" - to dnešní děti jsou tak, při trošce zájmu, pobrat... ach jo ... buď mám úplně mimo vnučku, nebo jsem mimo já stydlin smiley

    Např. ... pokud dítě jde pěšky do školy a ze školy ... jedna cesta trvá 30 min. ... kolik času je na cestě ... budete počítat 2 x 30 nebo 30 x 2 ..... pro mne nepřípustné, vhledem k dalšímu vzdělávání (SŠ, VŠ) je 30x2 ... paní uč. brala jako "dobroš" (její term. technicus). Asi moc přemýšlím nebo jsem úplně mimo, výsledek je stejný, jen ... celý život byl pro mne důležitější postup .... někdy "cesta je cíl" ... SPIKE, matimatiku, pomoz please smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 07.01.2021 19:36
     

    klasiky jsem četla mnohokrát , ale třeba od Jiráska ne všechno . něco bylo v tv , ale jinak mně ti obrozenci nebrali . Babičku mám přečtenou vícekrát . v tv se na Božku nedívám . asi by mně to nebavilo .

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (07.01.2021 19:44)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 08.01.2021 08:31
     

    Dneska se těším na ČT1 na Kukačky.

     
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 09.01.2021 08:11
     

    Já jsem se dívala na Božku Pro mě docela dobrý. Včera jsem byla zvědavá na Kukačky. Bylo to trochu nudné, ale proti ostatním pořadům ČT pořád dobré. Holt se příběhy ze života píší hůře než detektivky A scénáristé, kteří dokáží napsat zajínavé dialogy, ti také chybí. coffe smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 09.01.2021 08:16
     

    Alenko, máš pravdu. Kukačky mě zaujaly tak moc, až jsem u toho usnula stydlin smiley winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 09.01.2021 09:09
     

    Já doufám, že Kukačky byly trochu zdlouhavé, protože teprve uváděly do děje (tak to bývá i u románů, než se prokoušu začátkem, je to nuda, ale pak se děj rozjede). Má to snad 13 dílů, tak snad to dostane tempo.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 11.01.2021 10:27
     


    Jako faaakt?

    Tak to mně se to líbilo.

    cancourek napsal(a):

    Alenko, máš pravdu. Kukačky mě zaujaly tak moc, až jsem u toho usnula stydlin smiley winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 11.01.2021 10:27
     

    Spíš jsem si říkala, co chtějí v těch 13 dílech řešit. winking smiley

    SPIKE napsal(a):

    Já doufám, že Kukačky byly trochu zdlouhavé, protože teprve uváděly do děje (tak to bývá i u románů, než se prokoušu začátkem, je to nuda, ale pak se děj rozjede). Má to snad 13 dílů, tak snad to dostane tempo.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 11.01.2021 11:10
     



    Anavi napsal(a):


    Jako faaakt?

    Tak to mně se to líbilo.

    cancourek napsal(a):

    Alenko, máš pravdu. Kukačky mě zaujaly tak moc, až jsem u toho usnula stydlin smiley winking smiley

     

    Mě až zarazila podobnost herce s otcem jedné z vyměněných dcer (teď o tom někde psali, že je to už 15 let).

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 13.01.2021 14:51
     

    Tak jste mě tak nalákaly na tu Boženu, že jsem se chtěla podívat mladou Asterku i Geislerku mám moc ráda takže jsem začala být zvědavá, ale nejde mi to na PC spustit nemám prý přehravač s jakýmsi DRM a se prý od 1.1.21 musí. Netuším co to je a momentálně jsem sama a syn co radívá po telefonu je na odpolední. Kdo mi může poradit.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 13.01.2021 15:23
     

    Jájo, mně to jde normáně přehrát a nic jsem neštelovala.

    [www.ceskatelevize.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 13.01.2021 15:55
     

    Už mi to začalo jít, chvíli jsem šťorala v programech. Kdo ví proč to nejdřív nešlo co je to DRM netuším.

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 13.01.2021 20:12
     

    Tak jsem ty dva díly zkoukla a těším se na Aňu. Takhle mi je daleko sympatičtější než to co jsme se o ní učili, tohle je člověk který žije, nebo žil a miloval a trpěl.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.