úterý 13. listopadu, 23:47 Svátek má Tibor
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Popínavé rostliny

Datum: 01.10.2006 19:58

balkon.jpg
Další fotografie:

Co popínavky, podělte se o zkušenosti a fotky. U mě na balkoně vede už mnoho let  Vilec-Cobea. Rychle zaroste celej balkon a stačí dvě rostliny. V zemi nemá konkurenci. Ve čtvrtek jsem ji byla vyfotit u kamarádky. Také to jsou dvě rostliny.

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 157
  • Autor: Mona
    Status: expert

Re: Popínavé rostliny

Datum: 02.10.2006 07:46

mina.jpg
    Povijnici nebesky modrou pěstuju leta, ale letos je divná. Zato mi letos krásně kvete Mina Lobata (včera o ní byla řeč v Receptáři). No a klasika - hrachory, krásně kvetou a voní.thumbs down

• Autor: Reklama

• Autor: alca
    Status: začátečník

Datum: 02.10.2006 08:09

To LadaB :

U mne také již několik let vede vilec. Bohužel nemám foto ale můj balkon vypadá tak přibližně stejně jako na tvé fotografii, včetně bílých provázků. Pouze letos jsem dopadla jak sedláci u Chlumce. Celý parný červenec jsme krásně zvládli až poslední víkend jsme na 3 dny odjeli a soused, který mi slíbil kytí zalévat, mi cobeu totálně umordoval a přes všechny oživovací pokusy to nepřežila. Normálně jsem to obrečela. Ještě se chci zeptat jestli odstraňuješ kalíšky po odkvětlých květech nebo je tam necháš ?

• Autor: Missi

Datum: 02.10.2006 11:30

Lado, tak já mám právě nyní 4. !!! květsad smiley.  A to mám prosím taky dvě rostliny.

Tak tě poprosím, sbírej semena, příští rok to s ním ještě jednou zkusím, ale dám ho do země a ne do truhlíku.

Jinak já mam ráda černookou Zuzanu, jen je škoda, že ke konci (nyní) strašně žloutnou listy, padaj a dělaj bordel.

• Autor: Mona

Datum: 02.10.2006 11:58

To mi ještě připomnělo srdcovnici. Dělá takové zelené lampičky. Myslím, že někdo je přivezl na sraz. Zuzanu mám také ráda, ale letos mi nevyšla, zrovna tak, jako ten můj chudák vilec.confused smiley

• Autor: LadaB

Datum: 02.10.2006 21:00

mandevilla 1.jpg
    Další fotografie:

Missi, tak ses dočkala thumbs down Já už cobeu nepěstuju ze semínek, to se vždycky vytáhla. Kupuju u nás za dvacku sazenice. Klidně ti je tu koupím. A semena nestačej dozrávat, tak nenechávám a odstraňuju.

Alčo já teda moc nezalévám, mám kytky naučený....grinning smiley V létě jsme klidně několik dní pryč a přežijou bez úhony.

Mono, ta mina je pěkná, ještě jsem ji neměla. Asi čtvrtý rok mám mandevillu, dělá mi radost.

Datum: 02.10.2006 21:27

zuzana.jpg
    Další fotografie:

Zuzanu dávám každý rok, letos dokonce tři barvy. Ještě bych chtěla lososovou,tak snad ji seženu.

• Autor: Missi

Datum: 02.10.2006 23:26

Lado, pokud budeš někde objednávat tu lososovou Zuzanu, kup mi prosím taky pytlíkwinking smiley.

Jinak tu mandevillu máš krásnou, už jsi ji zkoušela namnožit? S jakým výsledkem?

Datum: 02.10.2006 23:51

Missi, pokud bude tak ti ji koupím, jé, abych si začala psát, co komu slíbímeye popping smiley klidně se připoměň..

Mandevillu jsem zkoušela a bezvýsledně sad smiley  Pokud vím,tak se nezadařilo nikomu, komu jsem ji ostříhala. Ale nevzdám to, zase budu dělat pokusy.

Datum: 14.10.2006 05:49

Na jaře chci vyzkoušet pnoucí asarinu, je víc druhů, tak dva nebo tři. Měl jste někdo? Já letos mám převislou a osvědčila se vypadá dobře a nevadíjí ani sluníčko, ani vítr...

• Autor: lenka01
    Status:

Datum: 19.10.2006 11:34

Manžel teď dostal katalog kaktusářů z Chrudimi,mají tam i semínka jiných rostlin,mimo jiné i tu asarinu.Dívala jsem se na ni v knížce a vypadá fakt dobře.Objednám si semínka,mají růžovou a bílomodrou.Také mají velkou nabídku ipomeí,bohužel ne tu lososovou,je tam ale i kaudexní sukulentní rostlina,která je trvalka a pěstuje se jako sukulenty,tak ji zkusím.To zase bude penězgrinning smiley

Datum: 20.10.2006 13:02

Lenko, maj www stránky? Hoď sem odkaz, semínek není nikdy dost grinning smiley

Tu asarinu chci zkusit, ta převislá je dobrá, tak snad se jí ty ostatní vyrovnaj. Jinak už mám uklizeno a zazimováno. Balkon vypadá bez těch kytiček divněsad smiley Chtělo by to už jaro...winking smiley

Status:

Datum: 23.10.2006 08:03

Lado,v katalogu mají uvedenou adresu [www.kaktusovelabuznictvi.com] ty stránky mají nové,zatím jsem si je vůbec neprohlédla,tak ani nevím,zda je tam celá nabídka toho,co nabízí i v katalogu.

Status:

Datum: 23.10.2006 08:32

Tak je tam hlavně nabídka semen kaktusů,ty ostatní kytky jsem na stránkách nenašla.Budu tedy objednávat z katalogu,pokud máš o něco zájem,můžu ti vzít.

• Autor: Regina
    Status: nováček

Datum: 23.10.2006 17:17

Jsem mezi Vámi nová, ale líbí se mi Vaše diskuze. Ráda se zapojím, protože moje zahrada a kytky jsou na prvním místě. Asarinu jsem letos vyzkoušela poprvé. Je růžové barvy, hodně kvetla, nijak nebyla náročná. Mám ale trochu obavy, že nedozrají semena. Rovněž tak semínka modré povíjnice a míny. eye popping smiley Jaké máte se semínky zkušenosti? tongue sticking out smiley Myslíte, že je mohu podtrhnout?

Podobné příspěvky
Diskuze: tořivka Zábradlí Květiny v truhlících a nádob..

nastudovala jsem to, ale i když na fotkách vidím, že ji máte venku, nenašla jsem návod, kdy může být v truhlíku. mám totiž dvůr, kde pere od ráno do v

Autor: situma - 01.05.2007 10:47
Rubrika: Balkonové květiny - Komentářů: 32

Za chvíli (několik měsíců) dojde u nás konečně i čas na zábradlí okolo terasy. Chtěla bych něco podobného alpským balkonům (aby na něm bylo místo na t

Autor: Libi - 27.05.2007 17:03
Rubrika: Dům a vše okolo - Komentářů: 24

Pokračování diskuze - první je přecpaná, asi máme moc truhlíků .   předchozí diskuze končí stranou 658. http://www.week.cz/kvetiny-v-truhlic

Autor: Missi - 13.06.2014 08:58
Rubrika: Balkonové květiny - Komentářů: 3965
Blog: Biodiverzita, biodiverzanti ..   

Biodiverzita je něco, co by se ve své nejvíce zjednodušené podobě dalo označovat jako druhová rozmanitost ekosystému. Definice biodiverzity samozřejmě

Autor: Ram - 14.12.2009 18:41
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 1

Galerie: Jak vychází slunce na D1   
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.