pátek 26. dubna, 04:48 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert

Osobní digitální váha

Datum: 01.12.2010 13:30
 

Jelikož nám váha odešla do věčných lovišť, potřebuji koupit novou. Můžete mi poradit jakou? Nyní jsou váhy, co mino hmotnosti měří i tuk, svaly a vodu v těle, využíváte tyto funkce?

Pochlubte se, na jaké sledujete svoji formu vy a jak jste spokojené? please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 01.12.2010 13:47
     

    váhu mám jenom na kg, bez přídatných funkcí, vážím se jednou týdně a jsem naprosto nespokojená, ovšem váha za to fakt nemůže. stydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Osobní digitální váha

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 01.12.2010 13:54
     

    Mám obyč digi a jsem spokojená, už půl roku to jde dolů. thumbs down

     
  • Status:

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 01.12.2010 14:05
     


    Missi napsal(a):

    Jelikož nám váha odešla do věčných lovišť, potřebuji koupit novou. Můžete mi poradit jakou? Nyní jsou váhy, co mino hmotnosti měří i tuk, svaly a vodu v těle, využíváte tyto funkce?

    Pochlubte se, na jaké sledujete svoji formu vy a jak jste spokojené? please smiley

    Miško,co blbneš? Vážit se můžeš na váze na dopisy, tuk můžeš měřit jedině tak že si vezmeš do ruky sklenici sádla a vody je v nás přiměřeně, už nevím kolik, ale je to 80% ?

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 01.12.2010 15:27
     

    Honzíku děkuji, ovšem je vidět, že jsi mne delší dobu nevidělstydlin smiley . Nicméně váhu ani tak nepotřebuji já (kdo se má na ty údaje koukat eye rolling smiley ), ale O. se má vážit každý týden.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 01.12.2010 15:30
     

    To máš fuk jaká, stejně každá převažujewinking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 01.12.2010 15:39
     

    Missi, už jsem to tu kdysi psala tuším Ivče, doporučuji pořídit váhu s červeně svítícícm displejem, na který je vidět i bez brýlí a při horším osvětlení. Prostě ne černá čísla styl kalkulačka.

    Mám jen klasiku, ale svítivou thumbs down, žádné bonusové údaje. Zn. Soehnle, mám ji už tak 7 - 8 let

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 01.12.2010 15:49
     

    já mam taky už par let obyč. digitální značka Saturn. Původně jsem chtěla i to měření tuku a vody v těle, ale pak jsem dostala tuto a jsem spokojená. Občas se někde u kamarádky nechám zvážit podrobněji ale spíš jen tak ze srandy. Stejně ty ostatní údaje nebudou nic moc přesné. Doporučuji tu obyčejnou základní digi váhu...

     
  • Status:

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 01.12.2010 16:06
     


    Missi napsal(a):

    Honzíku děkuji, ovšem je vidět, že jsi mne delší dobu nevidělstydlin smiley . Nicméně váhu ani tak nepotřebuji já (kdo se má na ty údaje koukat eye rolling smiley ), ale O. se má vážit každý týden.

    Trochu jsem si to myslel. Mě váží a měří jen v nemocnici, kdysi jsem míval maximálně do 65kg, teď stabilně sedmdesát, takže jsem přibral,ale zatím na mého bývalého kolegu nemám. V práci jsme měli skleněnou váhu s displayem. Kolegu jsem přesvědčil aby ji vyzkoušel. Šlápl na ni jednou nohou a jak chtěl přidat druhou, objevil se nápis ERROR. Zjistili jsme, že ta váha funguje jen do 150 kg.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 01.12.2010 16:07
     

    Nemám žádnou,na mojí váhu se nevyrábíangry smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 01.12.2010 18:16
     

    Evi, tak se budeš muset chodit vážit na nádraží smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 01.12.2010 19:26
     


    Missi napsal(a):

    Honzíku děkuji, ovšem je vidět, že jsi mne delší dobu nevidělstydlin smiley . Nicméně váhu ani tak nepotřebuji já (kdo se má na ty údaje koukat eye rolling smiley ), ale O. se má vážit každý týden.

    Míšo, a já tě viděla, a není to tak dlouho winking smiley a vypadáš velmi dobře thumbs down Tobě mohlo kilo navíc jedině přilepšit, hubeňoure.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 01.12.2010 19:26
     


    Hanule napsal(a):

    Missi, už jsem to tu kdysi psala tuším Ivče, doporučuji pořídit váhu s červeně svítícícm displejem, na který je vidět i bez brýlí a při horším osvětlení. Prostě ne černá čísla styl kalkulačka.

    Mám jen klasiku, ale svítivou thumbs down, žádné bonusové údaje. Zn. Soehnle, mám ji už tak 7 - 8 let

    Dala jsem na tebe, kupovala jsem ji tenkrát našim, takže bez brýlí nepoužitelná.

    Ale - oni stejně používají starou nedigi klasiku eye rolling smiley, to máš těžký. confused smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 02.12.2010 13:08
     
    Hanule napsal(a):

    Missi, už jsem to tu kdysi psala tuším Ivče, doporučuji pořídit váhu s červeně svítícícm displejem, na který je vidět i bez brýlí a při horším osvětlení. Prostě ne černá čísla styl kalkulačka.

    Mám jen klasiku, ale svítivou thumbs down, žádné bonusové údaje. Zn. Soehnle, mám ji už tak 7 - 8 let


    Dík, to je dobrej postřeh thumbs down .

    Od Soehnle mám kuchyňskou digi 12-13 let bez jediné poruchythumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Osobní digitální váha

    Datum: 06.01.2011 18:11
     

    tak se mi osobní váha po třech letech od Soehnle rozbila. Missi tak jaká to vyhrála u Tebe? Máš koupenou novou?

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.