úterý 21. května, 03:03 Svátek má Monika
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Fotografování

Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Ohňostroje

Datum: 31.12.2006 19:37

8.jpg
Další fotografie:

Tak už mám první úlovek....

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 33 z 35
  • Autor: drahus
    Status: expert

Re: Ohňostroje

Datum: 01.01.2014 23:34

My šli kdysi s naší briardkou Aškou z procházky a před vrátky na zahradu projelo kolem auto a nějakej spratek z něj vyhodil takovou tu zápalnou sirku. Spadla čubině na záda a tam bouchla. Vypálila jí díru na hřbetě. sad smiley Od té doby se bála i letadel. Prostě všeho. Vždycky se schovávala ve vaně a hrozně se třásla. Jednou mi skočila do namočenýho prádla. Prostě šílená hrůza ze všech hlubokých a hodně hlasitých zvuků. Doufám, že na toho parchanta jednou taky došlo angry smiley

• Autor: Reklama

• Autor: tak63

Datum: 01.01.2014 23:43

debil! Aby se tejden vys--t nemoh a kuna mu vejce vypila. nono smiley

• Autor: ZdenkaB
    Status:

Datum: 02.01.2014 00:09

Moc pěkné foky thumbs down, ale po tom , co jsme si užili s našim Aranem taky ohňostroje nemusím. Hrozně se bál jakékoli rány, že se blíží bouřka jsme věděli ještě když byla kilometry daleko. A Silvestr to byl úplný konec. Byl z něho roztřesený, slinící uzlíček nervů, který se snažil za každou cenu dostat někam pryč sad smiley . Jednou se mu podařilo prorazit natřikrát zajištěná vrata. Poslední roky už jsme si chodili k vetovi pro prášky.

Jsem za ty roky tak vycvičená, že i když ho už od září nemáme, pořád ještě po každé větší ráně startuji k oknu kontrolovat co dělá pes.

Datum: 02.01.2014 00:17

Nejhorší je, že říkají, že ty prášky psa utlumí jen v pohybu, ale psychicky jsou na tom stejně blbě sad smiley Slyší to, bojí se, ale jsou na tom hůř, protože se nemůžou hýbat sad smiley

• Autor: daga

Datum: 02.01.2014 11:24

drahus napsal(a):

Nejhorší je, že říkají, že ty prášky psa utlumí jen v pohybu, ale psychicky jsou na tom stejně blbě sad smiley Slyší to, bojí se, ale jsou na tom hůř, protože se nemůžou hýbat sad smiley

Tak to můžu potvrdit ... máma manžela měli fenku čau-čau a ta se hrozně bála, tak na radu veta dali prášek, mysleli si ,že pesanka bude spavá a tím pádem nebude se bát, ale ona nespala, a nemohla chodit a to bydleli ve 4. patře bez výtahu a museli jí nosit, neušla ani metr a to i snad na druhý den , od té doby jí žádný prášek nedali nono smiley nono smiley

• Status: expert

Datum: 02.01.2014 11:29

Naši psi se naštěstí nebáli, naučili se, že to nic nedělá, ale také byli s námi doma smiling smiley . Dospěli jsme dokonce do takové fáze, že jsme se šli při ohňostroji venčit (bývaly od 22.30 do 23 hod). S Ajaxem a Ajkou to došlo tak daleko, že jsme stáli na pozemku a koukali, jak to před námi bouchá a svítí, od kopce za námi se to odráží, takže s ozvěnou. Ohňostroje byly vzdušnou čarou tak 1km od nás, jako podívaná nádhera, ale i tak nemusím nono smiley . Letos Ajax ohňostroje prospal, ale letos to u nás moc nebouchalo thumbs down winking smiley

• Autor: hespa

Datum: 02.01.2014 11:32

Naše Betynka se nebála, jako že by někam zalejzala, ale při každé ráně běhala k oknům, ke zdroji hluku a štěkala a hledala útočníka. Zavazovala jsem jí uši šátkem a vycpávala plínama a pouštěla nahlas muziku. Trochu to zabíralo.

Nynější Beníček je naštěstí pohodář a i kočky jsou v klidu.

• Status: expert

Datum: 02.01.2014 11:45

U mě kočky v klidu a babuchy by si to šly s tím kdo to provozuje vyrovnat, venku hledají odkud se to ozývá a šly by si to vyřešit osobně :-) hlavně Ričinku viditelně s.ali. V posteli zalezly a usnuly ještě během kanonády. Jen takové ty děsné duté bouchavice co otřásly i postelí tak ty je rozčilovaly nejvíc.

• Autor: LadaB
    Status: moderátor

Datum: 02.01.2014 17:23

Já rachejte nemám ráda, nikdy jsme je neodpalovali...mám z nich velkej respekt. NIkdo by mě nedostal o půlnoci ven ani náhodou..Na řízený ohňostroj se ráda kouknu..u nás je každý rok už v podvečer, takový malý i s hudbou..žádná mega a úplně stačí..

Datum: 02.01.2014 18:21

My ho máme až na zahájení lázeňské sezóny. Dvakrát za rok by to Kubera nedovolil a myslím, že je to tak správně. Jenže ho stejně nevidím. Brání mi okolní domy.

• Autor: Rejpal
    www.samokecna.e..

Datum: 02.01.2014 20:29

U nas to take bouchalo. Zajimavy je ze nas pes se pokazdy boji a letos mu to ani nak moc nevadilo confused smiley

• Autor: iriska

Datum: 01.01.2015 23:29

016.jpg
    Další fotografie:

letošní

• Autor: Vladka

Datum: 01.01.2015 23:36

Paráda thumbs down U nás byla taková mlha, že bylo vidět jen nepatrné záblesky

• Autor: Missi

Datum: 03.01.2015 00:59

r 092.jpg
    Další fotografie:

Irisko povedly se thumbs down . U nás byla mlha a i mrholilo, co bylo dál nebylo skoro vidět.

• Autor: tak63

Datum: 03.01.2015 01:05
    Hodnocení fotografie "Ohňostroje": 5

pěkný thumbs down . My jsme měli mlhu a jen jsme slyšeli práskání rachejtlí.

Podobné příspěvky
Diskuze: Půjčky, úvěry a hypotéky   

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 42

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.