pátek 26. dubna, 15:06 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Manželské etudy po 20 letech

Datum: 16.07.2008 13:46
 

Opakují "Manželské etudy" - časosběrný dokument od Třeštíkové. Sledujete někdo?

Já viděla, tuším, téměř všechny, když to dávali poprvé, teď jsem si toho všimla pozdě, takže jsem koukala na jeden z dílů teprve včera.

[www.ceskatelevize.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 24.08.2010 13:06
     

    kdy, kde?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Manželské etudy po 20 letech

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 24.08.2010 13:26
     

    Čtvrtek, ČT 2, 20:00 hod. Viděla jsem před 14ti dny toho "slavnýho" fotografa z tý Emeriky, jak jste ho tu před dvěma lety zdrbly: Bože, to byl nafoukanej boreček, blé. Jeho žena mi byla moc sympatická. Nutno podotknout, že bez její dalekosáhlý tolerance by si ani "neuprd", blbeček.drinking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 24.08.2010 13:29
     

    Stano...taky jsem se opět dívala...zrovna tento díl... eye rolling smiley Máš pravdu, to byl teda nesympatický patron... thumbs up

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 24.08.2010 13:33
     

    Já viděla až konec, a říkala jsem si, co to je za namistrovanýho snoba? Koukám, instinkt nezklamal.

    Ale viděla jsem skoro celý díl s rodinou, co ona byla naprosto odevzdaná svému osudu a snila o rytíři ve zbroji u televizních seriálů, zatímco on byl neskutečně akční. A děti se povedly jako věrné kopie, synek po tatínkovi a dcera se naštěstí vytrhla z maminčiny náruče, tak snad pro ni nebylo pozdě.

    Matku bych nejradši profackovala, ať se probere. Taková uvzdychaná chudinka, že to i mému choti bylo těžce proti srsti.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 24.08.2010 15:15
     

    Bylo hezký, jak ona byla po rozvodu konečně v pohodičce, vrtala se v hlíně a myslím, že jí vůbec nic nechybělo. Úsměv a absolutní klid. podporovat chlapa, kterej mi, navzdory tomu, že mám s ním tři děti, odletí do Ameriky udělat si ramena a kterej pak den po dni, rok za rokem pořád jen opakuje "to u nás v Americe...", zatímco mu krachuje jeden projekt za druhym... To byl tragééééd!!!thumbs up

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 24.08.2010 16:16
     

    Taky jsem na to koukala ,ale když byl v začátcích tak to vypadalo jako když to neumí ani do 5 počítat.A později se ani nedivím manželce ,že byla radši sama.Hlavně ten jeho výklad o Americe a nějakém atelieru ve kterém pěstovali předešlí nájemníci mariánku tak to mě dostal opakoval to tam nejmíň 3 krát.No holka má recht a děti taky.

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 24.08.2010 16:47
     

    Super seriál už jsem ho viděla když ho dávali myslím vloni a je zajímavé sledovat jak se časem všechno mění hned jsme myslela na to jak na tom budu já můj muž za 20 let. Jestli bude pohodička nebo jestli budem od sebe, nikdy nikdo neví co bude.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 30.08.2010 20:54
     

    No já myslím, že to ti střihači udělali schválně, že tam tu historku o pěstitelích trávy nechali třikrát - trochu z něj udělali blbce (myslím, že si to zasloužil).

     

    Minule jste se dívali? Pět dětí, jedno na zcestí (zakroutila bych mu krkem), maminka skončila pokusem o sebevraždu. Oba sympatičtí, pracovití, inteligentní, skromní lidé. Tenhle díl jsem taky viděla už minule, hodně drsný a silný příběh.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 31.08.2010 06:45
     

    Stano...jo...toho táty mi bylo hodně líto. Mámy samozřejmě taky....škoda, že se jim ten obchod nerozjel...

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 31.08.2010 06:50
     

    Já viděla jen kousíček a dost mě to vzalo.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 31.08.2010 13:39
     

    Zrovna u nich by mě hodně zajímalo, jak ten život pokračuje sad smiley. Ten kluk, sprayer, bohužel nevypadal, že by někdy něco dokázal pochopit. Já měla takovej vztek, jak začal blábolit, že "brácha je trapnej, máma je trapná, ženský jsou trapný, jen on je sám sebou, takže když mu máma řekne, ať něco udělá, tak on jí klidně řekne, že to neudělá...", Ježiši... thumbs up thumbs up Nedej Bože, aby se takoví lidé opravdu hrnuli do řad Policie ČR (což byl jeho cíl).

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 31.08.2010 15:18
     

    koukala jsem....ten synek byl na pěst....i když fakt nevím, být to můj syn, jak bych asi reagovala....ale každopádně bych ho nenechala mluvit do TV

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 02.09.2010 22:28
     

    No. Dnes byl ten nejtragičtější díl ze všech. Viděla jsem ho poprvé a dost mě to sebralo sad smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 02.09.2010 22:31
     

    Stano, to byl kdo? Viděla jsem, tuším, všechny díly a to opakování teď pravidelně prošvihávám...

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Manželské etudy po 20 letech

    Datum: 02.09.2010 22:33
     

    Jak se hlavní protagonistce zabila ta dcera, resp. ji srazil vlak, bylo jí 22.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.