pátek 26. dubna, 11:20 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: zuzinak
Status: nováček

korálky

Datum: 03.07.2007 07:48
 

AHoj. Mrkněte prosím na bijoux.webgarden.cz Mám tam nějaké svoje výtvory a zajímá mě,

co si o nich myslíte... Předem díky

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: korálky

    Datum: 08.12.2010 18:38
     

    Pěkný spony ! Zajímavý nápad. thumbs down Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: korálky

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: korálky

    Datum: 08.12.2010 21:47
     


    Didi napsal(a):

     

    anny napsal(a):

    jééé,kočky díky flower smiley


    Komu cest, tomu cest.Tak pokud mas jeste jine vyrobky, tak sem s nimi!smiling smiley

    Musela by som prehrabať staré zásoby. Já som obvykle svoje výtvory porozdávala,ale ak niečo nájdem,tak to zajtra odfotím.

     
  • Status:

    Re: korálky

    Datum: 11.12.2010 07:25
     
    p1070997.jpg

    eye popping smiley, ty spony thumbs down. Jsem se chtěla zeptat, zda jste někdo zkoušeli vyrábět z korálků ozdoby na stromeček...Mám to z dětství zafixované, jak u babičky na stromečku viseli tacoví andělíčci... Na něco podobného jsem trefila u stánku v Hradišti, jsem dva koupila, ale bylo to hříšně drahé, i když já bych se s tím patlat nedokázala, to je fakt. Nebo možná jo, ale nevím, jak na to.

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: korálky

    Datum: 11.12.2010 08:12
     

    je to jednodušší než si třeba myslíš,nejdřív je dobrý začít ozdobami 2D,jestli nevíš co to je,tak to jsou jak bych řekla rovné,placaté ozdoby,je na netu hodně odkazů a pak teprve když budeš chtít dělat 3D,to jsou už jako prostorové,prostě mají už 3 rozměry..naučila jsem se to taky z netu...udělala jsem si stromeček a na tom pochopila,jak se to dělá a pak můžeš dělat buď podle různých dalších vzorů nebo já jsem si nakreslila obrázky na čtvereč.papír a dělala podle toho,jako když vyšíváš kříž.stehem...zkusím sem dát ozdoby co jsem dělala vloni,jsou ale záměrně hodně malé,menší než krabička od sirek,nestrojíme už stromek,nemáme už děti,jen je dávám na větvičky do větší vázy

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: korálky

    Datum: 11.12.2010 08:15
     

    tady jsou ty ozdoby

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: korálky

    Datum: 11.12.2010 08:39
     

    tady jsou odkazy na foru,kde jsem 2 roky a moc dobrý [www.beadforum.cz]

    potřebuješ akorát malý korálky,tzv.rokajl,nekupuj si čínský ! ale český,ten je pravidelnější,ten čínský nevadí při navlíkání ale tady je lepší ten pravidelný,drátek a kleštičky ,ustřihneš radši delší drátek,na něm si uděláš očko,třeba omotáš špejli,tužku a pak navlíkneš na každou stranu podle potřeby třeba po 2 korálcích a provlíká se drátek proti sobě do poloviny,kde se musí křížit,prostě mrkneš na ty obrázky a to hned pochopíš,pak dej fotky !!

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: korálky

    Datum: 11.12.2010 08:41
     

    jsi hrozně šikovná...faktthumbs down . Tohle je pro mě moc velká piplačka zrovna tak jak ty pletený ubrusy a dečky. Máš můj obdivthumbs down

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: korálky

    Datum: 11.12.2010 08:50
     

    Irisko ber to tak,že každý umí něco jinýho..já zas neumím co ty nebo vůbec zavařovat,naštěstí nemám cosmiling smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: korálky

    Datum: 11.12.2010 10:33
     
    kk 001.jpg
    Další fotografie:

    Skokanko,tak tam sa chodím inšpirovať aj ja. Niektoré baby sú tam preukrutne šikovné.

    Vyhrabala som niečo zo svojích zásob.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: korálky

    Datum: 11.12.2010 10:44
     

    Parada! Jak ozdoby, tak ty spony. Tedy Anny, ty by ses tim mohla z fleku zivit!thumbs down

     
  • Status:

    Re: korálky

    Datum: 12.12.2010 07:45
     

    Krása. Jedním slovem krása. Návody prostuduju, až se dostanu ke korálkům, tak vyzkouším. Díky. Musím jít, dítka jsou vzhůru.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: korálky

    Datum: 13.12.2010 15:27
     

    Skokanko, Anny krásné výrobky thumbs down thumbs down jak na parádu tak na stromeček, jste moc šikovné!

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: korálky

    Datum: 14.12.2010 14:49
     
    25593_1231429117799_1591281528_30529973_422092_n.jpg
    Další fotografie:

    holky jste fakt šikulky thumbs down thumbs down flower smiley

     

    jsem letos drátkování a korálkování taky propadla, teď zrovna se pokouším drátkovat hvězdičky na stromek, tak jsem zvědavá, co z toho vyleze winking smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: korálky

    Datum: 14.12.2010 14:54
     
    p1720915.jpg
    Další fotografie:

    ...

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: korálky

    Datum: 14.12.2010 15:07
     

    Libi, jsi šikulathumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.