pátek 26. dubna, 22:10 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: nikoleta
Status: začátečník
Klikni pro filtrování

kontaktní čočky

Datum: 02.06.2011 15:33
 

Ahojky, moje mamča už dlouhou dobu toužila odložit brýle a začít nosit čočky. Nedávno se odhodlala a vydala se k očaři, ten jí to schválil a první čočky dostala u něj. Teď ale vymýšlíme, kde nakoupit další. Vím, že když si člověk objednává na internetu je vše levnější a tak jsme se porozhlédly a našly cockyshop.cz, kde nabízejí čočky, které by mamce vyhovovaly. Zakládám tuto diskusi a prosím vás o příspěvky o vašich zkušenosti. Moc byste pomohli. Děkujeme

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Pavlusa
    Status: začátečník

    Re: kontaktní čočky

    Datum: 30.06.2011 00:27
     

    Ahoj, já třeba používám focus dailies a jsou pro mě zatím bezva, ale záleží na tom kolik má maminka dioptrií a jaké čočky má ze začátku doporučené. Jinak zkuste se podívat po optikách , nebo zkusit zadat online obchod do google.

     
  • Autor: Reklama

    Re: kontaktní čočky

     
     
  • Status: začátečník

    Re: kontaktní čočky

    Datum: 23.01.2017 15:22
     

    Dobrý den, čočky už nosím nějaký ten rok, a když to tak zhodnotím, nejvíce mi vyhovoval obchod [www.kup-cocky.cz]. Výběr čoček, roztoků obalů atd. je tam velmi široký, navíc tam vždycky najdu nějakou zajímavou slevu. Výhodou taky je, že člověk může využít osobního odběru na spoustě poboček (pomocí Uloženky, atd.). Zboží mi vždycky přišlo v pořádku a v termínu. Tak zkuste mrknout tam, určitě si vyberete smiling smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: kontaktní čočky

    Datum: 23.01.2017 18:10
     

    Tak doufám, že to nikdo nebude brát jako reklamu, případně smáznu, já kupuji na [www.vasecocky.cz]

    Čočky nosím skoro 20 let, takže mám vyzkoušené, jaké mi sedí. Je pravda, že na internetu se dají sehnat podstatněji levněji než v optice a je to totožná značka, jako kupuju léta. Zjistila jsem to až před asi 2lety, jinak jsem pořád kupovala v optice.

     
  • Status: expert

    Re: kontaktní čočky

    Datum: 23.01.2017 21:51
     

    Romco, to jsem nikdy neřešila ale ponechám tu informaci v hlavě a předám bývalému od dcery. Ten je nosil. Já tak poslední dva roky brýle na čtení, tak jeden a půl dioptrie. Ale přečtu i bez nich. Jen čtu pomaleji a potřebovala bych delší ruce.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: kontaktní čočky

    Datum: 24.01.2017 11:32
     

    Regi buď ráda, já bych bez brýlí /čoček byla slepá winking smiley

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Romco, to jsem nikdy neřešila ale ponechám tu informaci v hlavě a předám bývalému od dcery. Ten je nosil. Já tak poslední dva roky brýle na čtení, tak jeden a půl dioptrie. Ale přečtu i bez nich. Jen čtu pomaleji a potřebovala bych delší ruce.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: kontaktní čočky

    Datum: 24.01.2017 13:42
     

    Taky mám brýle na čtení, jeden a půl dioptrie. Ovšem nedávno jsem měla docela problém. Chtěla jsem být za krásnou a rozhodla se namalovat si oči. Ouha, ale jak ?! Zblízka na to bez brýlí nevidím a zdaleka už vůbec ne grinning smiley tak jsem to vzdala.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil cancourek (24.01.2017 13:43)
     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: kontaktní čočky

    Datum: 24.01.2017 13:57
     

    Cancourku to už mám vychytané, kup si takové to zvětšovací zrcadlo, prodávají je třeba v Jysku, když je akce tak v Lidlu a určitě i jinde. U toho se namaluju i já s pěti a šesti dioptriemi, aniž bych si vypíchla oko grinning smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: kontaktní čočky

    Datum: 25.01.2017 06:36
     

    No vidíš, to mě nenapadlo stydlin smiley zvětšovací zrcadlo mám, tak zkusím a podám hlášení winking smiley díky flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: kontaktní čočky

    Datum: 25.01.2017 08:37
     

    Cancourku, mám ho doma hrozně dlouho, ještě z dob, kdy jsem občas usoudila, že občas zkrášlím, to jsem nepotřebovala ale brýle, divila jsem se proč to tak je, pak mi to tak nějak docházelo. Ale ani z jiných důvodů než malování to není nepraktická věc.Člověk si jaksi líp vidí na oči, když cítí nějaký problém.Brýle se mi od mládí líbily, nikdy jsem to nebrala moc jako handicap. Ale jak je užívám, tak mají nějaké zápory, pro mne ten nejhlavnější, že je stále hledám. grinning smiley Ale i se potí, takže čočky jsou skutečně usnadněním pro ty, kteří je musí nosit.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: kontaktní čočky

    Datum: 25.01.2017 10:27
     

    Blbě vidím od dětství, čočky nosím cca od dvaceti let čili už vážně dlouho grinning smiley, a považuji je za úžasný vynález. Brýle se mi stále potí, v zimě, při vaření atd,. Navíc jsem docela prtava a když řídím a svítí ráno a večer slunce, musím nosit sluneční brýle. Vůbec si to bez nich neumím představit. Ale je to určitě věc názoru a osobních zkušenosti smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: kontaktní čočky

    Datum: 25.01.2017 13:42
     

    Romco, taky jsem moc nevyrostla, myslím do výšky, to další zase už tak nekomentuju grinning smiley Problémy s vycházejícím a zapadajícím sluncem mám taky.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.