pátek 26. dubna, 19:37 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Jaký zvolit digitální fotoaparát

Datum: 18.01.2007 15:42
 

Chtěla bych si koupit nový digitální fotoaparát. Do října jsem používala Sony DSC S90 a byla jsem s ním velmi spokojena, bohužel začal po roce a půl roce zlobit blesk, tak jsem byla nucena ho reklamovat. reklamace proběhla formou vrácení peněz. Teď se tedy poohlížím po nějakém novém a uvítám vaše rady a názory. Škoda je, že mi zůstaly dvě 258 MB paměťové karty Memory Stick pro duo, které se do většiny ostatních fotoaparátů nehodí, tak je budu pravděpodobně používat jako flash disk. Zatím pro mě vyhrává tento přístroj.

 

[www.panasonic.cz]

[www.megapixel.cz]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Libi (18.01.2007 16:28)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 31.03.2012 21:34
     
    1 (1).jpg
    Další fotografie:

    Momentálně má moje polovička v zorném úhlu potencionálního nákupu tohoto mazlíka, bohužel už měsíc marně čekám až konečně zveřejní jeho cenu. Vím že to bude kolem 12.000,-, ale je, i když kompakt, pěkně nabušený. Jedná se o

    Fuji FinePix HS30 EXR

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 31.03.2012 22:39
     

    Mám vyzkoušenýho jeho předchůdce HS 10 a thumbs down . Ten výklopný display je dobrá věc.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 26.05.2012 20:21
     

    No my měli taky tuto značku Fuji Fine tuším 5500. Tenkrát stál taky asi 11.500,-. Nejprve odešlo zavírání na baterie, šlo to velmi těžko zavírat až se ulomily caplíky a uzavření šlo jen se zajištěním gumiček a teď odešel displej takže vyfotím velky kulový angry smiley

    Budeme kupovat nový a tentokrát, protože se to u nás nevyužije, nechceme už jít do tak raheho foto.

    Proto uvažujeme o značce BeQ gh700. U Fuji jsem zatím nestudovala levnější relace

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 26.05.2012 20:32
     

    Maco, Benq bych teda nekupovala. To je, jako když si koupíš foťák non name. Ta značka není vůbec dobrá eye rolling smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 26.05.2012 20:46
     

    Drahuš já tomu nerozumím, spíše vybírá manža a zasekl se, že do drahého už nepůjde. Na těch mých pár fotek kyti či dortů winking smiley

    Nebo mi poraď nějakou levnější variantu. I když ty jsi expert a do levnějších variant nejdeš. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Maca (26.05.2012 22:19)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 26.05.2012 21:36
     

    Já osobně mám druhýho canona, první byl podle mě lepší. Kluk si nedávno kupoval nový foťák a muím přiznat, že fotí skvěle. Nebude patřit k nejlevnějším, spíš zlatá střední cesta. Až s ním budu mluvit, zeptám se, co je to přesně zač.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 26.05.2012 21:57
     

    Mací. ono jde taky o to, abys vůbec něco pořádně vyfotila. Levným třeba nezaostříš. Co pak z rozmazanejma fotkama. Nakonec nevydržíš a budete kupovat další. O těhle levných foťáků bych moc s kloudnou fotkou nepočítala. nono smiley sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 26.05.2012 22:08
     

    Můj mužský má za podobnou cenu kompaktního, prťavýho nikona, má 14 megapixelů, velký zoom a moc pěkně fotí. Docela věrné barvy. Elektronická zrcadlovka za tuhle cenu je mezi námi naprd. Na co elektronickou zrcadlovku, když se pak stejně používá jen automat?

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 26.05.2012 22:25
     

    Však to znáte, my do pr.... jedeme a tak fotit není pro mne co. Nijak mne to nechytlo neb nemám čas. Manža si vyfotí párkrát své miláčky králiky a já kyti, jinak je foťák naprosto nevyužítá věc a proto nechci investovat opět 13 litrú, když je spousty jiných věci, které jsou nutnější. sad smiley o to je pak horší se rozhodnout co koupit max do 6.000,- kteráž to částka je stanovena grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Maca (26.05.2012 22:37)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 27.05.2012 08:27
     

    Maco, ale za tu cenu, koupíš moc dobrý foťák a dobrou značku. Proč proboha takový šunt? eye popping smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 27.05.2012 08:30
     

    Mezi námi, než kupovat elektronickou zrcadlovku, která bude v této cenové relaci stát za hov**, to raději kvalitní kompaktní fotoaparát, značkový a ještě nezabere téměř žádné místo

    Koukni se třeba sem: [www.itest.cz]

    Neříkej, že si nevyberete winking smiley flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (27.05.2012 08:32)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 27.05.2012 08:37
     

    Teď jsem koukala, že to nejsou nejnovější testy, ale stačí trošku pohledat na netu a jsi naprosto v obraze, jak s kvalitou foťáku, tak s cenou. A můžeš jít do osvědčených firem a ne takhle experimentovat, protože za tu cenu je Benq ještě moc drahý

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 27.05.2012 09:03
     

    A co tento Nikon Coolpix L810

     
  • Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 27.05.2012 10:03
     

    JJ svatá pravda, segra takhle dostala foťák s úžasnými "parametry" k narozeninám od dcer (ještě se mi divily na co mám tak drahý foťák, když se dá pořídit i cosi lacino a jak "úžasné") Nefotilo to vůbec pěkně, zdířka na kablík se rozbila po dvou použitích, a fotilo to s bídou rok, bohužel nereklamovali, já bych udělala cirkus......takovej šunt není ani na hraní dětem. Bohužel si jméno nepamatuju. To byl krok bokem.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 27.05.2012 10:08
     

    Marci, už jenom, že je to značka, která se od jakživa zabývá fotoaparáty, je jakousi zárukou. Navíc je pěkný.Má sice jen přednastavené režimy a malinko míň světelný objektiv, ale jinak se zdá slušně vybavený. Ještě pohledej v panasonic, canon, sony a možná i fuji finepix a něco vybereme winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.