pátek 26. dubna, 04:23 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Rádio
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Rádio
Diskutujte! Tipy kam ve volném čase
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Jaké posloucháte rádio?

Datum: 26.02.2007 08:41
 

Zapínáte automaticky ráno rádio? A které nejčastěji naladíte?

Já se přiznám, že vzhledem k dětem, které vyprodukují dost rámusu smiling smiley, mám radši ticho, ale když už rádio zapnu, je to Impuls nebo rádio Hey, Profil.

Co nemůžu, to je třeba Dámský klub na Frekvenci 1, toho jsem se přejedla v práci, kde to měly kolegyně naladěné "imrvére" smiling smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 07.11.2008 17:08
     

    Stano tak to bys jaksi nemohla bydlet tam co ja Dianka je nase skoro sousedka, koukame na jeji terasu z balkonu a musim rict ze ten jeji hlas taky moc nemusim....thumbs up je docela hlucna ale vypada ze dost pratelska, protoze kazdou chvili zve nejake kolemjdouci k ni domu na kafe ci panaka grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaké posloucháte rádio?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 07.11.2008 19:05
     

    A nebo osamělá grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 08.11.2008 15:20
     

    tak já poslouchám nejraději rádio Čas,rádio Zlín,nebo AZ rádio,podle toho, na jakou muziku mám náladu.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 08.11.2008 15:25
     

    Já ráda Rádio Fajn Nord Music a taky Evropu 2 ale jen v autě. Doma TICHO winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 08.11.2008 16:12
     

    drahu, v autě to mám na plný pecky, doma mám taky ráda TICHO smiling smiley. Ale u sebe to přisuzuji tomu, že doma nějak asi potřebuju slyšet kluky, abych o nich věděla, tak to nepouštím. No a když už doma nejsou, jsem už tak odnaučená, že to ani nezapnu sad smiley.

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 08.11.2008 16:58
     

    v autě rádio Blaník a doma taky rádio neposlouchámwinking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 08.11.2008 17:23
     

    Ve svém vejminku nemám pořádný signál od pražských vysílačů, takže chytám na normální rádio Černou horu, Jizeru, něco z Mladý Boleslavi atd.confused smiley

    Přes Internet od rána do noci Radio Oldies ( a je mi v tu ránu, o 40let míňgrinning smiley grinning smiley grinning smiley )

    [www.oldiesradio.cz]

     
  • Status:

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 08.11.2008 21:50
     

    Jo, Hespo, Oldies rádio mám taky moc ráda. Skvěle tam hrajou. thumbs down

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 08.11.2008 22:54
     

    Nathy, že jogrinning smiley hrajou písničku celou, nemluví do písniček, neopakují se(t.j. nehrajou jednu 10x za den) prostě jsou fajn.thumbs down

    Jo, a na jejich stránkách se ještě dočteš i o těch kapelách i interpretech, které hrají. Mají tam seznam písniček, které hráli naposledy. winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (08.11.2008 23:02)
     
  • Status:

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 09.11.2008 11:07
     

    Hespo přesně tak. Nejradši mám 60. léta po šesté. Je skvělé, že u toho je i playlist... stejně tak jako u 70-tých. Škoda jen, že ten playlist není na celý den. Ale to už bych si asi moc vymýšlela. smiling smiley Je fakt, že vždy aktuálně hraná písnička je vypsaná i s intepretem. Stačí rozkliknou a ukáže se z jakého je písnička alba, kdy byla nahrána, text písničky, dokonce i kdy jí na rádiu hráli naposledy... Mají to vymakané. smiling smiley

     
  • Autor: Buturka
    Status: nováček

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 04.10.2009 18:16
     

    ja poslouham faktor nebo impuls a nemuzu si stezovat thumbs down

     
  • Autor: elaxx1
    Status: nováček

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 05.06.2014 20:26
     

    česká rádia poslouchám na megaradio. cz - velký výběr, pohodlná navigace. Rock, pop, metal, hip-hop, jazz, RNB, country... spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 05.06.2014 20:37
     

    Doma rádio ani nemám, pouštím si někdy přes tv, vítězí Country rádio. V autě si naladím Country, F1, Dvojku, kladenský Relax a přepínám podle situace v té které stanici. Na Dvojce bývají příjemné rozhovory, country mám ráda, na F1 jen něco....

    Cesta autem pak líp utíká, já si krásně zazpívám (když jedu sama grinning smiley , polujezdce svým zpěvem netýrám)

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 05.06.2014 20:44
     

    Já jezdím momentálně do práce 50km a společnost mi nejčastěji dělá frekvence1 a občas Impuls.

     
  • Status: expert

    Re: Jaké posloucháte rádio?

    Datum: 05.06.2014 22:16
     

    Já ujíždím na ČR2 prostě na dvojce:-) love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Rádio (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.