sobota 27. dubna, 04:21 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Jak na mouchy v bytě?

Datum: 07.07.2008 08:34
 

Určitě s tím někteří z vás bojují. U nás stačí v létě otevřít dveře na terasu a máme jich tam spoustu eye rolling smiley . Nic zatím nepomáhalo, jen jsem lítala s plácačkou. Letos jsem pořídila jakýsi Catch berušky.

Jsou to takové lepicí pásky, které se dají na rámy oken. Mouchy to přitahuje, čehosi se nasosaj a odpadnou. Netvrdím, že je to teda extra "etické" eye rolling smiley , ale je klid. No a pak to není ani "estetické", protože na parapetech oken se večer povaluje tak deset mrtvejch much. Ale každý den to shrábnu a otřu a je to!

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 07.07.2008 08:37
     

    Muž přivezl takový ten ,,komárník´´ do zásuvky a tenhle je prý i na mouchy. Fakt je, že když to bylo zapnuté, mouchy nebyly. Teď došla náplň, takže lítám s plácačkou. Musím zjistit, jak se to jmenuje.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak na mouchy v bytě?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 07.07.2008 08:55
     

    Zjisti, ale tohle je taky dobrý a nestojí to moc.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 07.07.2008 08:57
     

    Anavi...to bude něco podobného jako slunečnice, ne? Tu mám taky na okně...a fakt je, že mouchy padaj. Ale s tím přístrojkem nepadaj, ony prostě NEJSOU!! winking smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 07.07.2008 09:56
     

    Sousedka vedle, si nechává vystříkat celý dům. Vystříkají něco kolem oken. Letos jsem si to chtěla nechat udělat taky, no jo, jenže jsem na to opět zapomněla.

    Stojí to třista a mají prý pokoj na celé léto.

    Takže máme na parapetech pohřebiště, jenže na rozdíl od Anavi, já nemám čas je ani smetat. Takže si pořídím malou malilinkatou mini spalovnu. Najmu dvě chytré mouchy, zaplatím jim, ať si po sobě ty mrtvoly uklízej samy grinning smileygrinning smiley.D

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 07.07.2008 10:14
     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 07.07.2008 13:35
     

    Moni, tak to jsem nikde neviděla. Až vyčerpám berušky, poohlídnu sewinking smiley .

    Amee, taky mě odklízení mrtvolek moc neba, takže tohle by asi řešilo situaci smiling smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 08.07.2008 09:34
     

    [www.drogeriemartina.cz]

    Tak tohle máme my.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 08.09.2008 12:27
     

    Zahájili jsme boj proti mouchám. PN naběhl do prodejny a koupil vše, co proti mouchám měli. Od slunečnic na okna, přes různé lapače až k mucholapkám. A já lítám po bytě s plácačkou a biju!!! Je to děsný, ale prodavačka v prodejně říkala, že je toho teď všude strašně moc, že ty přípravky nestačí doplňovat. Co nejdřív musíme instalovat sítě!!!! angry smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 08.09.2008 12:34
     

    Já mám sítě a nemám mouchysmoking smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 08.09.2008 12:37
     


    Anavi napsal(a):

    Moni, tak to jsem nikde neviděla. Až vyčerpám berušky, poohlídnu sewinking smiley .

    Amee, taky mě odklízení mrtvolek moc neba, takže tohle by asi řešilo situaci smiling smiley.

    mrskni tam ňáké pavouky a ty ti ty mrtvolky sežerou, neeeee? a třeba ti i poděkujou mls smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 08.09.2008 13:56
     

    Pavouk ale nechce mrtvolky....grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 08.09.2008 13:58
     

    Mono, držím palce, aby se akce podařila a o létající mrchy byla nouze winking smiley . Takovou invazi much jsem ještě nezažila eye rolling smiley .

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 08.09.2008 14:05
     

    Moni ty bestie asi cítí podzim tak se tlačí do baráku. angry smiley My máme už pár let sítě jak v oknech tak ve dveřích ( ve dvoutabulévých prosklených dveřích máme na léto udělaný výměnný rám se sítí - zasklený rám na jaře vyndáme a nasadíme rám se sítí. Jiná pomoc asi neexistuje. Přesto se občas nějaký vetřelec vyskytne (hlavně teď koncem léta - ale to už musí pořešit plácačka ) . Pro tvůj akutní případ zkus ještě nějakou šťávu nebo cukrovou vodu do lahve s úzkým hrdlem , třeba by to taky trochu pomohlo.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak na mouchy v bytě?

    Datum: 08.09.2008 15:30
     

    Mám také sítě a mouchy nejsou, jen vyjímečně, když prolítne zrovna, když někdo prochází zasíťovanými dveřmi. Hlavně ale jsme bez vos, což byl náš hlavní problém. Bohudíky vosa dveřní síť nepodlétne. Moucha někdy ano, ale vyjímečně.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.