úterý 19. března, 08:57 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

WINDOWS10

Datum: 01.06.2015 22:24
 

Prosím zasvěcenější o informaci. please smiley please smiley please smiley

Objevila se mi dole na liště nabídka na stáhnutí nových Windousů. Víte o nich někdo něco bližšího?

Pokud bych to stáhla, může se mi něco ztratit z PC? Mám Windows 7.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567 | další
    Aktuální stránka: 1 z 7
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: WINDOWS10

    Datum: 01.06.2015 22:33
     

    [www.microsoft.com]


    Nezmizí ti podle mě nic. Mělo by to fungovat od Srpence a jde o roční verzi s automatickým prodloužením.

     
  • Autor: Reklama

    Re: WINDOWS10

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 01.06.2015 23:01
     

    Radime děkuju flower smiley. Pročtu si to. coffe smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 01.06.2015 23:10
     

    Desítky zatím nejsou nic moc. Manža je má ve služebním noťasu a nadává, kudy chodí

     
  • Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 02.06.2015 19:37
     

    Já nadávám i na osmičky, raděj píši na starém noťasu, kde mám ještě sedmičku smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 02.06.2015 19:55
     

    Já taky nadávám na osmičky. Pro normální práci je to akorát k vzteku, ale pro dotyková zařízení thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 02.06.2015 20:02
     

    Desítka je vlastně už výhradně pro dotykáče. Jenže samozřejmě dotykové v práci nevyfasovali spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: HonzaR
    Status: nováček

    Re: WINDOWS10

    Datum: 09.06.2015 08:57
     

    Zatím se jedná pouze o možnost registrace na přechod na Windows 10

     

    Samotný přechod bude až v červenci

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 23.10.2015 08:27
     

    Tak jsem nakonec Windows 10 nainstalovala a odvolávám své předchozí komenty. Jsem nadšená. Z PC mi nezmizlo nic, má svůj vlastní antivir, je rychlý, jak průjem. Stahování jede fofrem a i pomalý Week na něm jede odstojně rychle. Přijde mi zatím opravdu nejdokonaleší ze všech Windows.

    Instalace je jednoduchá, jen se párkrát odklikne "další" a pak to jede samo. Úplně celá instalace trvá asi hodinu - záleží na hardware stávajícího PC. Já jsem to měla trošičku těžší, protože jsem musela instalovat pomocí jejich prográmku, protože jsem neměla instalační ikonu dole, u hodin. Nejdéle mi trvalo najít na Microsoftu ten prográmek grinning smiley Pak šlo všechno, jako po másle. Je úžasně přehledný a má velmi příjemné prostředí.

    Dřív, když jsem si listovala v internetovém letáku Lidlu, trvalo chvilku, než se dvojstránka načetla, teď prostě otočím list a vše tam je, jako by se to vůbec nenačítalo. Dobře se pracuje s fotkami, na vše jsou perfektní chlívečky a dají se uzpůsobit, podle vlastních představ

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (23.10.2015 09:22)
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 23.10.2015 11:14
     

    Taky jsem si nainstaloval Widle 10. A musím říct, že jsou rychlejší než osmičky. Ty mě dokonce dvakrát spadly, tak že jsem musel přecházet do továrního nastavení. Zatím proti nim nic nemám. Myslím si že Microsoft, vychytal všechno z předchozích verzí a nacpal to do desítek. Po sedmičkách další dobrý počin Microsoftu. Ale čas ukáže, jak na tom opravdu desítky jsou. Instalované programy a uložené soubory zůstaly na svých místech, i když jsem si pro jistotu udělal jejich zálohu. Z nabízených funkcí jich zatím moc nevyužívám. Jsem přece jen konzervativnější než desítky ode mě očekávají ... A programy které fungovaly na dřívějších platformách (XP, WIN 7, Win 8.0, Win 8.1) pracují spolehlivě.

     
  • Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 23.10.2015 11:37
     

    Já už bych instalovala dávno, ale bojím se, že se mi do PC desítky nevejdou. Mám systémem zaplácaný celý disk a mám jen sedmičky. Vše co jse mám na externím disku. Bojím se , že se mi pak systém už nehne.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 23.10.2015 12:42
     

    Jajo, oni ti klidně před tím, než se rozhodneš instalovat, PC projedou, jestli se ti tam bez omezení vejdou

     
  • Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 23.10.2015 12:51
     

    No možná vejdou :-( jako slon do myší díry smoking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: WINDOWS10

    Datum: 23.10.2015 17:10
     

    Až tak bez chyby nejsou. Moje instalace rpoběhla ok a po týdnu chtělo zaregistrovat a hlásilo chybu, neplatný klíč. Trvalo to asi měsíc a pak to zmizelo. Ani nevím, jak se to stalo.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: WINDOWS10

    Datum: 23.10.2015 18:01
     

    Já zas měla jiný problém, ale ne vinou desítek, ale HP, od kterých mám PC. Oni totiž neudělali ovladač na vstupy sluchátek a mikrofonu na Windows 10. Takže jsem si musela koupit sluchátka s mikrofonem na USB. Holt čtyřletý PC je už kepka, na kterou se nevyplatí dělat ovladače na nový systém angry smiley

     
Stránky:  1234567 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.