pátek 26. dubna, 05:13 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: jabraka
Status:

Finále Českého Eurosongu

Datum: 27.01.2008 18:03
 

Taky jste sledovali "kulturní" pořad Č T 1?

Také máte pocit,že takový výběr interpreta nemůže zajistit vítězství v Bělehradě?

Také máte pocit,že jste byli poněkud podvedeni?

Několik otázek pro televizní diváky.

JABRAKA

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Finále Českého Eurosongu

    Datum: 27.01.2008 18:19
     
    Já letos viděla jen jednu skupinu, myslím Temperanto, ale nijak mne nenadchli. On už mne odradil ten výběr. Loni také nic moc, ale mne loni překvapili Lili Marlen. Letos tam nikdo zajímavý nebyl.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Finále Českého Eurosongu

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Finále Českého Eurosongu

    Datum: 27.01.2008 18:28
     
    Já u toho žehlila,tak jen jedním očkem jsem zahlédla kohosi zpívat vleže na gaučiconfused smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Finále Českého Eurosongu

    Datum: 27.01.2008 18:34
     
    Moni taky se ti zdálo že ti machři z Temperamenta chvílemi zpívali dost falešně ? thumbs up Raději jsme vypli Tv.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Finále Českého Eurosongu

    Datum: 27.01.2008 19:28
     

    v TV jsem to neviděla, ale chci se zeptat - podle čeho vybírali účastníky, nějak mi to uniklo confused smiley

     

    Pod čarou: zakládala jsem tu diskuzi Jak na kocovinu, po jednom parketě - kde hrálo Temperamento - jakmile slyším ten název skupiny, tak mám asi Pavlovův reflex a okamžitě si vybavuju tuhle akcičku grinning smiley grinning smiley a ten pocit z druhého dne thumbs up

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Finále Českého Eurosongu

    Datum: 27.01.2008 22:37
     

    Já som skor počúvala ako sa dívala. Vyhrala Kerndlová a nejak to nechápem. Pesnička absolútne priemerná,podla mňa bez šance uspieť.

    Mne sa veľmi páčili Gipsy cz,žial nevyhrali.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Finále Českého Eurosongu

    Datum: 28.01.2008 15:08
     

    Dášo...my slyšeli pouze kousek a přepli jsme.

    Podle čeho vybírají nevím. Také by mne to docela zajímalo. Jestli jsou nějaká předkola nebo nevím. eye rolling smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Finále Českého Eurosongu

    Datum: 28.01.2008 16:46
     

    sledovala jsem, Sámera nemusím,Temperamento,L.P.B,Toxiq neznám,Iva Frulingová mě docela nepříjemně překvapila účesem a make-upem,Terezin zpěv ujížděl.Gypsy byli dobří,ale zas to není hudba,kterou bych musela nutně slyšet.miluju Čechomor,ale v této soutěži je bez šance,no kdyby Dan Nekonečný nepodpálil jeviště,možná mohl vyhrát ,šou měl nejlepší.Ostatně,jak závěrem podotkl Pepa Vojtek ,je to o nejlepší šou,že dobře zpíváš a hraješ,to tam nikoho nezajímá.Proto asi většina smskařů vsadila na krásné bílé kalhotky,kteréTerezka národu několikrát ukázala.thumbs up celkový dojem snad vylepšil jen starý dobrý Elán.grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.