sobota 27. dubna, 00:47 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na dovolenou
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na dovolenou
Diskutujte! dlouhodobější pobyty
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Dovolená se psem

Datum: 21.07.2007 22:56
 
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lena

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 14.02.2009 14:21
     

    My jsme byli loni v létě v Pasohlávkách,je to na Pálavě, v pensionu Arpos a je to tam dost

    SUPER, pejsky mají moc rádi a ceny-téměř zdarma! Jediné, co nás mrzelo, že jsme neměli k užívání kuchyň, ale nakonec jsem zjistila, že je to vlastně fajn..Nemusela jsem pořád stát u plotny a vlastně na každém kroku je zde nějaká zahrádka nebo hospůdka kde se vaří.Prostě odpočinková dovolená , s pejskem mohu jen doporučit!Lenka

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dovolená se psem

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Pavel.Bradac

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 09.03.2009 12:57
     

    Ahoj, dovolenou u moře v Chorvatsku pořádáme už šest let a letos máme poslední tři volné chatky. Součástí dovolené je i výcvik vodních prací a záchrany. Info na [www.kpzk.cz]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 09.03.2009 16:01
     

    Zní to moc hezky, ale pro mé psy, bohužel už ne. Zddraví v háji a služení výcvik se se záchranařinou moc neslučují, i když znám vyjímky.....

    Díky

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Beurška

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 04.08.2009 22:27
     
    Ahoj, pokud scháníte dovolenou, kam můžete vzít psy, mrkni se na stránky
    [www.dovolena-chorvatsko.cz] My jezdíme do Chorvatska každý rok v září s naší sedmiletou fenkou kokršpaněla Aginkou a nemůžeme si stěžovat. Na těhle stránkách je výběr míst, kam můžete jet se psem, nebo se můžete domluvit přímo s majitelem objektu. A ještě jedna rada, jeďte v září, klidně i později. Z vlastní zkušenosti psi moc dobře nesnáší ten prázdninovej blázinec, zatímco potom je všechno klidnější a tím pádem daleko výhodnější pro naše nervy i nervy zvířátek... smiling smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Alena Majrichová

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 28.11.2009 11:38
     

    Dobrý den, také jsme byli na dovolené na Borůvce. Jak psala Dáša tak to je opravdu velmi klidné a přátelské místo. A hlavně pejsci tam mohou běhat volně, protože tam nejezdí auta ale nesmí Váš miláček honit místní ovečkywinking smiley winking smiley a co je nejlepší i pro páníky tam opravdu velmi dobře vařímls smiley mls smiley

     
  • Autor: STAR1406
    Status: nováček

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 06.03.2010 07:42
     

    Super ubytování i s pejskama.Byla jsem moc spokojená.

    [www.hotelfridrich.cz]

     
  • Autor: lenina
    Status: nováček

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 28.04.2010 22:07
     

    Ahoj, já se léto chystám se svým miláčkem do Tater, chci si užít takovou tu poloaktivní dovolenou, protožebudu bydlet v hotelu, ve kterém se nabízí i wellness. Hotel mi doporučila kamarádka, která tam byla loni. Přes den budem s mým psem Ronem chodit na procházky a večer se nemůžu už dočkat vířivky a sauny :-)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lenina (28.04.2010 22:13)
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 28.04.2010 22:49
     

    No Lenino,na tvojom mieste by som si zistila podmienky. Je to síce totálne nezmyselné ale napr.na ceste na Roháče,na Tatliakovú chatu je značka so zákazom vodenia psov. Aby si správne rozumela-nie volného pobiehania psov,ale i keby si ho mala na vodítku,tak tam s ním nesmieš.

     
  • Autor: lenina
    Status: nováček

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 29.04.2010 15:16
     

    Ahoj Anny, musím se přiznat, že mě tvá zpráva opravdu zaskočila. Na to jsem vůbec nepomyslela, rozhodně nechci nechávat svýho Rona na hotelovym pokoji. Zjistim si podrobnější informace. Opravdu děkuju, protože kdyby tomu tak opravdu bylo, tak si budu muset najít jinou lokalitu. Ráda bych navštívila Slovensko. Byla jsem pouze kdysi v Roháčícch, ale jinak Slovensko moc neznám. Co třeba Slovenský ráj? Nevíš, jestli tam taky není nějaké omezení. Třeba Českém ráji žádné omezení není. Vím to, protože tam bydlím a s Ronem chodím na procházky po ráji často :-)

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 29.04.2010 17:59
     

    ... nemáte někdo tip na ubytování se psem na šumavě? resp.tip a vlastní zkušenosti? díky

     
  • Autor: jitkaDr
    Status: nováček

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 30.04.2010 13:51
     

    Ahojky chtěla jsem se zeptat kde si byla na té dovolené s pejskem. Hledám nějakou dovolenouse psem a nějak si nemůžu vybrat, mám labradora - poslouchá takže v tomhle ohledu není žádný problém. Chtěla jsem něco za rozumnou cenu, kde se pes může koupat a v okolí je co k vidění. prosím zda by to bylo možné a budeš mít čas mi poslat na e-mail stránky kde jsi byla a tak.

    jitkadrvotova@seznam.cz

    Velice děkuji a přeji příjemný den

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Katka Příhodová

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 17.05.2010 12:26
     

    Dobrý den,

     

    chtěla jsem se jen zeptat kde jste byli na dovolené v Itálii, také se tam chystáme s pejskem, a na kolik vas tato dovolená přišla, děkuji

     

    Příhodová

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Marťula

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 18.05.2010 20:39
     

    Dobrý den,

     

    dnes jsem náhodně přečetla váš mailik a úplně mě nadchly fotografie z Capo Vatikano, kde píšete, že jste byla. Jestli jsem to dobře pochopila měla jste s sebou pejska?? Hledám totiž už dlouho dovolenou, kde bych si mohla vzít s sebou dvě čivavky a nebyl by s nimi problém. Prosím vás moc o informace, zda v těchto luxusních apartmánech je možno mít psy, a pokud jste s pejskem na tomto místě byla, jaké máte hodnocení. Zda můžou na pláž, k bazénu atd., zda to italům nevadí. Moc moc vám předem děkuji, snad vám tento mailik dojde. Můj mail je Martina.Vjackova@seznam.cz.

     

     

    Děkuji

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Marťula

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 18.05.2010 20:42
     

    Dobrý den,

     

    dnes jsem shlédla vaši diskusi ohledně dovolené v Itálii s pejsky, viděla jsem fotečky- jsou moc pěkné, mám dvě čivavky a hledám nějakou dovolenou, kde by s nimi nebyl problém na apartmá či na pláži atd... Píšete , že jste měli vše OK, mohla byste mi prosím podat nějaké informace, kde že je to zázračné místo na dovolenou??

     

    Děkuji pěkně Martina.Vjackova@seznam.cz

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Dovolená se psem

    Datum: 18.05.2010 21:06
     
    Bylo to tady [www.mojeck.com] smiling smiley Nakonec nechtěli ani poplatek za psy a nikde jsme neměli žádný problém. Na pláž mohli bez omezení, možná proto, že ta rezidence má svou (sice asi 800 metrů od ní, ale je oddělená od veřejné)
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Janina44 (18.05.2010 21:12)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na dovolenou (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.