pátek 26. dubna, 05:51 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co si kdo,kde objednává za kytičky?

Datum: 03.01.2007 19:53
 

A protože jsem zvědavá, co si kdo objednává u různých zahradníků,tak otvírám tuhle diskuzi. tongue sticking out smiley

 

Už nějak nenakupuju ale dám sem odkaz na pár videí, , třeba vás budou zajímat. winking smiley flower smiley

Jak nakládat s rostlinami po nákupu:

[www.youtube.com]

[www.youtube.com]

A zahrada ve Ctěnicích-O.Fous:

[url]

[/url]

[url]

[/url]

[url]

[/url]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 5 krát. Naposledy upravil hespa (08.01.2014 11:08)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 15
  • Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 06.03.2015 19:51
     

    dievčence,dík winking smiley

    tak s panom Maternom si píšem a trocha sa radím.on mal úraz a už sa tomu nemože venovať,o veľkú časť zbierky už prišiel a aj s jednou pestovateľkou z Poľska komunikujem a zbieram skúsenosti,nejako mi tie hepatici učarovali smiling smiley

    a ceny boli aj okolo 30€ ,no vyberala som odrody,ktoré by mali naše podnebie zvládnuť,tak uvidíme winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 06.03.2015 20:57
     

    Quendery díky, taky jsem od nich už kdysi měla, snad se nepohoršila firma v kvalitě ... vybrala bych si.

    Anninko, to je smutné, když takoví nadšenci jako např. pan Materna nemají následovníky, pokračovatele.... Kousek od Brna takhle dopadla sbírka a šlechtěnci pana Dvořáka (chryzantémy) sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 07.03.2015 21:07
     

    ....... dostala jsem od druhého dědy jasmín z lídlu, je to ten, co se dá dát v létě ven confused smiley please smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 14.05.2015 08:32
     

    Tak já čekám na rostlinky od 7.1.2015, abych se ted´ dozvěděla, že všechny objednávky jsou storno a kdo chce , at´ si objedná znovu. Nějak se jim pomlátily balkonovky, tak kdo je měl v objednávce, tak má smůlu sad smiley . Já tam měla dvě, ostatní trvalky a keře, tak nevím confused smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 15.05.2015 13:59
     

    Nevite, jestli Starkl jeste bude mit dopravu zdarma?? Uz to asi bylo, ze? Jsem to propasla... sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 15.05.2015 16:47
     



    kordula napsal(a):

    ....... dostala jsem od druhého dědy jasmín z lídlu, je to ten, co se dá dát v létě ven confused smiley please smiley

    Dá se letnit, prospívá mu to. winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 22.10.2015 21:55
     

    Jen tak na okraj ... Starkl má dopravu zdarma na objednávky od 22.10. do 26.10. do 10. hod ... [eshop.starkl.com]

     
  • Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 10.11.2015 17:24
     

    [www.rostlinky.cz] Tady mají levné cibuloviny, hlavně lilie winking smiley

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 24.01.2016 09:07
     

    Ahoj, venku je sice konečně zima, ale možná už jste se nechali zlákat nabídkami na jaro. Máte v merku nějaké zajímavosti?

    Já se přiznám k objednávce bílý převislých begonií do stinných truhlíků a zaujal mě u pana Basika hlaváč. Jinak budu letost hlavně rozsazovat, přesazovat a dávat dokupy to, co mi tady už vyrostlo a nekontrolovatelně se množí :-)

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 24.01.2016 11:27
     
    dsc08888.jpg

    grinning smiley grinning smiley Denisko, nechala jsem se zlákat u Starkla na fuchsie ....loni jsem od něho měla Bicentenial, přišly krásný sazenice a kvetly do zimy. No a u pana Basíka nějakou lilii, ty se vejdou vždycky ......

     
  • Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 24.01.2016 11:57
     

    Denisko, já jsem taky begoniová. Loni jsem měla od pana Basika několik kousků a byly pěkné a on je má celkem levné.Letos jsem od něj objednala další a doufám, že i ty loňské ochovám do jara. smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 24.01.2016 11:59
     

    Já letos raději nikam nekoukám nono smiley . páč mám plno a před lákači si neustále opakuji NIC, NIC, NIC !!! ... už ani ta lílie není kam - ajak bych ráááááda mls smiley

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 24.01.2016 12:29
     

    Quen, tak fuchsijka je krásná! Nikdy jsem si na ně netroufala, až mi loni poslala Jája červenou a kvetla mi krásně ještě po sklizení dovnitř, hrozně mě překvapilo, jak jsou ty květy "vymakané", doufám, že mi bez problémů přezimuje.

    Lilie mě taky překvapily, jak nic nechtějí grinning smiley , strašně ráda z nich dělám kytice.

    Alenko, pro mě jsou begonky pole neorané, hledala jsem něco do stínu, převislého - aby to nešlo moc do výšky, tak jsem zvědavá. Taky se mi zdálo, že za tři kusy 60 Kč není moc thumbs down . Chci mezi ně nasadit břečťan confused smiley

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 24.01.2016 12:31
     

    jarko, taky si myslím, že už nic moc nepotřebuju. Ale třeba něco vymrzne či jinak chcípne a udělá se místo stydlin smiley . Musím letos udělat hlavně pořádek ve stávajícím, rezervy jsou značné thumbs up

     
  • Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 24.01.2016 14:42
     

    Denisko, pěstování begonií je jednoduché, horší je to s jejich uchováním přes zimu. Několikrát jsem je zkoušela uchovat v suché rašelině. A to nedopadlo nikdy dobře, i když mám dosti chladný sklep. Pak mi poradila kamarádka jednoduchý způsob zimování. Oschlé hlízy zabalím do novinového papíru a naskládám do bedýnky a šup s nimi do sklepa. Loni jsem je takto přezimovala a letos jsem je kontrolovala před týdnem a vypadají dobře. Sice už se rýsují zárodky klíčků, ale to je tím, že byla tak teplá zima, až na těch minulých několik mrazivých dnů. Ke klíčení je vyndám koncem února. Do tepla a do tmy. Na světlo je dám, až. když začnou pučet. Ale to si ještě musíme počkat. Třeba nás zima ještě překvapí. please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.