pátek 29. března, 00:42 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co si kdo,kde objednává za kytičky?

Datum: 03.01.2007 19:53
 

A protože jsem zvědavá, co si kdo objednává u různých zahradníků,tak otvírám tuhle diskuzi. tongue sticking out smiley

 

Už nějak nenakupuju ale dám sem odkaz na pár videí, , třeba vás budou zajímat. winking smiley flower smiley

Jak nakládat s rostlinami po nákupu:

[www.youtube.com]

[www.youtube.com]

A zahrada ve Ctěnicích-O.Fous:

[url]

[/url]

[url]

[/url]

[url]

[/url]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 5 krát. Naposledy upravil hespa (08.01.2014 11:08)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 15
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 01.05.2017 09:49
     

    Jo to je souhra a tolerance winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

     
     
  • Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 01.05.2017 10:21
     

    Manžel také rád nakupuje kytky, koupil by daleko více než já, ale to je, na rozdíl od taka všechno. Sázení, péče je jenom na mně, on se potom jenom kochá grinning smiley 

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 01.05.2017 10:24
     

    ...i to je dobrý winking smiley pokud ti ta práce nevadí.

     
  • Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 01.05.2017 10:32
     

    Jak kdy, občas je jí až moc. Dvě zahrady a stavba domu, někdy toho už mám plné kecky grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 01.05.2017 13:04
     

    Já když se rozhoduji mezi 2 nebo 3 kousky a nevím kterou,tak manžel mrskne do košíku všechny a má rozhodnuto.On totiž ví,že kdybych si nějakou vybrala,tak bych potom doma bábala,jestli jsem neměla vzít tu druhou.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 01.05.2017 18:30
     

    Manža se mnou objede také klidně všechna zahradnictví, rozčiluje ho vybírání, takže stejně jako u Bosk - "vem si oba druhy, někam to narveš". A ještě větší radost má, pokud mi dojede kamarádka a on se tomu vyhne grinning smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 15.04.2021 12:08
     

    Máte někdo aktuální zkušenost se zahradnictvím Flos? Kdysi jsem od nich objednávala, vždy spokojenost, kvalitní balení, ale byla jsem překvapená mnoha negativními komentáři na netu. Přesto jsem u nich dnes udělala objednávku, tak snad nebudu zklamaná. Ale jinde to prostě neměli. confused smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 15.04.2021 12:42
     



    Anavi napsal(a):

    Máte někdo aktuální zkušenost se zahradnictvím Flos? Kdysi jsem od nich objednávala, vždy spokojenost, kvalitní balení, ale byla jsem překvapená mnoha negativními komentáři na netu. Přesto jsem u nich dnes udělala objednávku, tak snad nebudu zklamaná. Ale jinde to prostě neměli. confused smiley

    Co shaniš zajímavého?

     
  • Status:

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 15.04.2021 12:54
     

    U Flose jsem loni na podzim objednala stromek broskve. Chtěla jsem odrůdu Creshaven a oni poslali Redhaven. Záměna - rozdíl v době zrání je asi 6 týdnů. Ale mají pěkné stromky - perfektně zabalené. Jejich problém bude v nekvalifikovanosti žen, které vyřizují objednávky. Ale konec dobrý, když jsem paní vysvětlila, v čem je její omyl, dohodly jsme se. Nabídla mě, že si pro stromek přijedou a přivezou správnou odrůdu. Jenže, můj děda stromek zasadil dříve, než jsem objevila záměnu. Tak jsem koupila ještě jeden stromek, zaplatila jsem ho, ale dopravné ne, Na naší zahradu se další broskev vešla. thumbs down

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 15.04.2021 13:06
     

    Jmenovkyně, udělala jsi dobře, broskve tu moc nejdou, ale Cresthaven 3tí rok začal plodit a plodí každý rok,zvládá to tu, vynikající broskve, ať se daří smiling smiley .

    Byla jsem vloni u Flose osobně, obsluhující skoro všichni s přízvukem, byla jsem tam spíše ze zvědavosti, byla jsem vedle v zahradnictví, tak jsem neodolala nakouknout. Druhový výběr má velikánský, obzvlášť trvalek, co se málokde vidí, ale něco taky ohlodky, záleží co kdo shání...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 15.04.2021 14:04
     

    růži Angelu a chci zkusit ještě Tantau Aspirin.

    A přibrala jsem k tomu různé trávy, které vůbec neznám a nikde nebyly v zahradnictví k vidění.

    Znáte např. Sporobulus??? Já doteď ne... a jelikož dělám takovou přírodně-lesní zahradu, myslím, že se tam podsazení trávami bude hodit. thumbs down

    kordula napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    Máte někdo aktuální zkušenost se zahradnictvím Flos? Kdysi jsem od nich objednávala, vždy spokojenost, kvalitní balení, ale byla jsem překvapená mnoha negativními komentáři na netu. Přesto jsem u nich dnes udělala objednávku, tak snad nebudu zklamaná. Ale jinde to prostě neměli. confused smiley

    Co shaniš zajímavého?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 15.04.2021 14:06
     

    Prairie Dropseed Grass - Sporobolus heterolepis

    SPOROBULUS

    Zdroj:[rockwoodforest.com]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 15.04.2021 14:08
     

    Roky obdivuji tuto kompozici, myslela jsem, že je to podsázené hakonechloe nebo menším druhem dochanu, ale je to právě ten sporobulus. Znáte někdo?

    Hakonechloa macra | Hydrangea landscaping, Grasses landscaping, Beautiful  gardens

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 15.04.2021 14:10
     


    Alenko, ve Světí taky hodně obsluhovaly Ukrajinky, ale vždy ochotné a nápomocné. A v zahradnictví Štastný pracuje paní Galina, a tu mám skoro nejradši, když něco sháním.

    alenak napsal(a):

    Jmenovkyně, udělala jsi dobře, broskve tu moc nejdou, ale Cresthaven 3tí rok začal plodit a plodí každý rok,zvládá to tu, vynikající broskve, ať se daří smiling smiley .

    Byla jsem vloni u Flose osobně, obsluhující skoro všichni s přízvukem, byla jsem tam spíše ze zvědavosti, byla jsem vedle v zahradnictví, tak jsem neodolala nakouknout. Druhový výběr má velikánský, obzvlášť trvalek, co se málokde vidí, ale něco taky ohlodky, záleží co kdo shání...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co si kdo,kde objednává za kytičky?

    Datum: 15.04.2021 14:27
     

    Anavi, to je nádherná tráva, tu neznám. Tu nutně potřebuju thumbs down grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.