úterý 21. května, 02:51 Svátek má Monika
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..

Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Čím myjete okna?

Datum: 06.03.2007 10:26

Neopužívám vůbec žádnou chemii, jen z nejhorší špíny umyju švédskou utěrkou a pak okna doleštím nějakou umělou jelenicí od Viledy. Výborná kombinace, okna jsou beze šmouh a ještě ušetříte za Jary, Cliny a podobné "nesmysly" smiling smiley.

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 10 z 12
  • Autor: Anavi

Re: Čím myjete okna?

Datum: 26.10.2014 08:14

Taku,chvilku mi to trvalo...,ale grinning smiley thumbs down pouzivam zrejme to same,i rozmery souhlasi winking smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: Reklama

• Autor: kordula

Datum: 26.10.2014 14:23

[www.youtube.com]

tak toto je ten zázrak za 700,- confused smiley

• Autor: lostris

Datum: 27.10.2014 12:33

na otázku čím myjete okna? Musím, bohužel po pravdě odpovědět, že rukama eye rolling smiley .Proto bych tímto chtěla požádat taka o zapůjčení jeho jistě výkonné myčky winking smiley páč by nám to šlo při pokecu určitě mnohem lépe a nebyla by nuda. grinning smiley

• Autor: tikxka
    Status: začátečník

Datum: 26.02.2015 10:33

horká voda a švedská utěrka. thumbs down thumbs down

• Autor: Lenka.K
    Status: nováček

Datum: 24.03.2015 22:55

Já jsem teď začala používat čístící utěrky, manžel si je koupil na čištění auta, tak mi vzal i na doma na okna. Musím říct, že jsou fakt dobrý smiling smiley

• Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Datum: 25.03.2015 06:54

Musím po zimě konstatovat, že mám okna podezřele čistá. Ono to bude asi tou chemií ke karcher čističi. Jinak si to neumím vysvětlit.

• Autor: SPIKE

Datum: 25.03.2015 06:59

Majko, to bude i tím, že nesněžilo, tudíž se nesypalo, proto se tolik nepráší. winking smiley

Ale důvod není tak podstatný, jako výsledek - čistá okna. grinning smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (25.03.2015 06:59)

• Autor: Amee

Datum: 25.03.2015 07:52

No já se musím přiznat, že už pěkně dlouho ničím grinning smiley Nemáma prostě čas. Ale ač mne okna nechávají v podstatě dlouho klidnou, už i mně to začíná vadit. Asi je budu muset umejt. A čím? No ručičkama přeci. thumbs up

• Autor: lostris

Datum: 25.03.2015 09:20

Amee, ty jsi můj člověk spinning smiley sticking its tongue out přes okna nejde skoro vidět a žaluzie jsou zaprášené až běda, ale já mám furt na práci něco jiného winking smiley grinning smiley minulý týden jsem umyla zadní stranu baráku (3 malé okna + balkonové skla) a naštěstí mi došel Clin, který používám. No, a teď než se dokopu ho koupit...šak víte eye rolling smiley winking smiley

• Autor: bosk

Datum: 25.03.2015 11:15

Já je myju též rukama,horkou vodou a švédskou utěrkou,už to mám hotovo,letos jsem myla i u dcery,protože ji to její zdravotní stav nedovolil,ale řeknu vám ,že jsem ráda,že už je to za mnou ,byla to docela makačka

• Autor: Zanetta
    Status: nováček

Datum: 25.03.2015 13:41

A to jsou nějaký spešl ty čistící utěrky? smiling smiley Já jsem používala noviny, ale už bych to taky vyměnila za nějakou utěrku nebo něco

• Autor: bosk

Datum: 25.03.2015 14:11

Jsou to normální utěrky z mikrovlákna sklo umyji hodně namočenou,pak vyždímanou a doleštím suchou

• Autor: ola
    Status:

Datum: 27.11.2018 19:13

dobrý večer

prosím takový ten vysavač na okna nebo mechanická stěrka nevím jak přesně zní název

máte někdo a ulehčíto mytí nebo vyhozené peníze

mám i mamkou dohromady asi 12 oken+ zasklený balkony tak hledám něco co to ulehčí

děkuji

• Status: expert

Datum: 27.11.2018 19:20

Čpavková voda a hadr z mikrovlákna. Profíci radí, hlavně nepoužívat Jar, z něho jsou čmouhy

• Status: expert

Datum: 27.11.2018 20:23

Jak se to vlastně jmenuje, je to stěrka na baterie, tu mám a je super. Mytí oken je rychlé, jednoduché, pohodlné. Mám celou soupravu i s nádržkou na saponát (mám nějaký speciální roztok), i prodlouženou tyč-mám vysoká okna. Já to doporučuji. Když okna správně umyješ, stačí stěrka a jsou opravdu čistá. Stěrka vodu vysaje, nic nepoteče winking smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Paní na úklid Koniny z mladi ... sociální podniky v ČR - výzkum

Poslední dobou mě s tímto tématem oslovilo už tolik lidí, že s tím jdu sem :).Jedna moje kamarádka, která má taky velký dům a zahradu, takovou paní má

Autor: Anavi - 19.04.2007 12:19
Rubrika: Úklid - Komentářů: 39

Pochlubte se take vy, co jste v mladi delali za koniny Ja tady pridavam jeden pribeh o mem dobrodruzstvi   Kdyz me bylo asi 7 roku, tak si

Autor: Rejpal - 14.12.2012 09:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 13

Ahoj holky, kluci, muži i ženy,Pomozte mi podpořit sociání podniky v ČR, které cíleně zaměstnávají hendikepované, psychicky nemocné nebo jinak znevýho

Autor: petruska.0125 - 29.08.2016 21:03
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 0
Blog: Náš přístup k bydlení a živo..   

Řekla jsem si, že přes svátky zkusím napsat něco na toto téma. Na myšlenky ohledně zodpovědného přístupu k našemu okolí, k naší přírodě mě přivedly rů

Autor: Milushka - 02.01.2019 08:16
Rubrika: Dům a stavba - Komentářů: 0

Galerie: Jak vychází slunce na D1 Hořovice a Neumětely  
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38
Hořovice a Neumětely
Autor: SPIKE - 20.11.2018 21:46
Rubrika: Střední Čechy - Komentářů: 5

Adresář: http://www.magmacold.eu/chla..   

Mám cukrárnu a chtěla bych koupit novou větší chladící vitrínu na dorty a zákusky. Mátě někdo zkušenost se značkou Magma, která nabízí chladící vitrín

Autor: farmy.ppc - 11.02.2015 11:40
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.