pátek 26. dubna, 23:53 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: luci
Status:

Bradavice - jak na ni?

Datum: 09.10.2009 21:48
 

Dámy, máte někdo zkušenost s tou mastičkou na bradavice, co na ní jde reklama v televizi? Synek má na chodidle bradavici a roste, mrcha jedna, i když ji mažem při každé příležitosti vlaštovičníkem. Nechce se mi ho tahat na vypalování, jestli existuje nějaká šetrnější možnost.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 09.10.2009 23:29
     

    Luci, já jsem tu někde už o zkušenostech s bradavicemi u dětí psala, ale nevím, v jaké to bylo diskuzi. V kostce to tu zopáknu. Moje vnučka měla infekční bradavice, pravděpodobně se nakazila někde v bazénu při společném plavání se školkou. Nejdříve to léčili pod lékařským dohledem - mazání, vypalování dusíkem, vytrhávání pinzetou, (dokonce jedna kožařka řekla, že jí je budou muset vytrhat i s "kořínkem" pod narkózou, protože je jich hodně), ale bradavice stále přibývaly. Měla je hlavně na zadečku, ale i jinde po těle. Pak rodičům někdo poradil kapsle s hlívou ústřičnou. A od té doby má po bradavicích. Prvotní reakce byla dost bouřlivá - bradavice se jakoby nalily a vypadaly hůř než před započetím kůry, ale pak začaly zasychat, až zmizely bez jizev úplně. Jsem moc ráda, že se to vyřešilo přírodní cestou a hlavně že to zabralo. Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bradavice - jak na ni?

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 09.10.2009 23:38
     

    Reklamu jsem zaregistrovala, ale nestihla. Stihla mi zase zmizet. smiling smiley

    Věro, fakt to takhle zabralo? To já musela s dětma chodit na vypalování. Taky to přinášeli z bazénu, kam chodili ze školou.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 09.10.2009 23:43
     

    Tak už jsem si to přečetla. Docela drasťák-žíravina řekla bych. Asi bych to na děti nepoužila. Měla bych strach, že je poleptám vedle.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 10.10.2009 00:13
     

    Hespo, zabralo a od té doby je už neměly. Byly tehdy ještě malé, tak nezvládaly spolknout celou kapsli, tak jsme ji prostě rozdělali a posypali jim třeba chleba s máslem houbovým práškem. Krásně to houbově vonělo a chutnalo. Ono se o hlívě traduje, že má lečivé účinky Já se pořád chystám, že si koupím ty kapsle taky a naordinuji si preventivně-léčebnou kůru, ale znáte to, když to není nutné, tak je pořád něco důležitějšího. Věra

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 10.10.2009 11:40
     

    Spike, to byly kapsle s čistou sušenou hlívou ústřičnou? O té jsem četla nebo slyšela, že má vynikající účinky na vysoký krevní tlak, ale o tomhle ani zmínka. Hned prohledám net. Díky moc za tip.

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 10.10.2009 11:59
     

    Tak jsem si ty hlívové tablety objednala - koukala jsem, že má spoustu užitečných účinků. Trpíme doma na opary, tak to možná taky pomůže.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 10.10.2009 13:40
     

    Doma jsme lecily bradavice cesnkem nalozenym na par dni do octa. Je to prirodni a funguje to skvele. Kousek uriznuteho cesneku se po nelozeni prilozi pres noc na bradavici. Musi se presne na bradavici a ne moc veliky kus, protoze to vyzira misto kolem a dukladne grinning smiley

    ted ale manzel prinesl domu nejakou vodicku, kterou jsem si par dni mazala na bradavici az se uplne vyloupla. cca za tyden. Nevim jak se to jmenuje, ale ma to modro-bily obal a stalo to okolo 140,-

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 11.10.2009 15:20
     

    Mladý chytil bradavice taky v bazénu na hodinách TV. Pomohla nám vodička / dosti smrdutá / DUOFILM.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 11.10.2009 15:28
     

    Slyšela jsem svého doktora pěkně nadávat, že ta "vypalovací vodička" je vlastně jako dusík a že by se volně neměla prodávat, protože právě, jak píšete, se špatně aplikuje a nadělá víc škody, jak užitku a doktoři pak musí napravovat větší škody, než kdyby likvidovali samotnou bradavici

    Kapsle hlívy mě nadchly thumbs down

    Asi sinajdou místo v naší lékárně winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 11.10.2009 15:40
     


    lostris napsal(a):

    Mladý chytil bradavice taky v bazénu na hodinách TV. Pomohla nám vodička / dosti smrdutá / DUOFILM.


    Tak to je presne to co mame doma thumbs down Je tam ale u toho super aplikator, takze pokud neni clovek uplne levej, krasne se trefi na urcene misto winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 11.10.2009 15:52
     

    Ten duofilm je super, má štěteček / jako lak na nehty / , takže potřeš jen postižené místo, na kterém se za chvíli utvoří takový bílý povlak. Léčba je sice delší, ale opravdu zabírá.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 11.10.2009 21:08
     
    luci napsal(a):

    Spike, to byly kapsle s čistou sušenou hlívou ústřičnou? O té jsem četla nebo slyšela, že má vynikající účinky na vysoký krevní tlak, ale o tomhle ani zmínka. Hned prohledám net. Díky moc za tip.


    Luci, ona ta hlíva asi přirozeně posiluje obranyschopnost organismu a t y bradavice jsou infekčního původu, tak si s nimi tělo pak dobře poradí. Aspoň tak si ten účinek vysvětluji já.

    A připojím svoje zkušenosti s naloženým česnekem. Já jsem to kdysi taky zkoušela, ale byla to cibule naložená v octě. Ráno jsem dala kolečko cibule do octa a večer jsem si to na celou noc přivázala na bradavici. Taková ta v barvě kůže se mi krásně vyloupla (nafoukla se a šla setřít), ale měla jsem jiné, které mi museli odstranit chirurgicky, na ty to nezabralo (v lékařské zprávě je pojmenovali jako névy). Věra

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (11.10.2009 21:09)
     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 21.10.2009 21:01
     

    Tak jsme přiložili cibuli namočenou v octu - ráno byla kůže kolem nabobtnalá a bílá, ale během dne se normalizovala. Bradavice ztvrdla a připadá mi taková nějaká "mrtvá", ale protože je schovaná uvnitř v kůži (jako kuří oko), asi to potrvá, než se vyloupne. Nebo je to třeba opakovat víckrát?

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Bradavice - jak na ni?

    Datum: 26.11.2009 23:48
     

    Tak po pár týdnech musím složit poklonu a díky za skutečně fungující radu. Po bradavici už není skoro ani stopa. Moc děkuju.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.