|
|
neděle 14. června, 13:03 Svátek má Roland
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Na farmě
Posílejte fotografie!
nebo nějaký název pro diskuze o hospodářských zvířatech...mě nic nenapadá,třeba přijdeš na lepší
Nahlásit příspěvek
Nahlásit
Přejete si poslat oznámení o tomto příspěvku?
Re: Koza polomáčená (v hořké čokoládě)
Autor: jaja99
Datum: 08.09.2009 08:14
Plomáčená taky dobrá ![]() Napište prosím, proč příspěvek nahlašujete. To pomůže moderátorům v jejich práci. Děkujeme. |