|
|
neděle 7. června, 13:41 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Diskutujte!
pro takové všeobecné povídání
Diskuze
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Zahradní dekorace, keramika
Jsem si udělala keramické slepičky.
Re: Zahradní dekorace, keramika
Re: Zahradní dekorace, keramika
Aleno, sluší jim to. Šikovná.
Re: Zahradní dekorace, keramika
Mě ještě stále neopustily rezavé dekorace. Včera mi sestra přivezla kočku.
To vše jsou moje letošní dekorace do zahrady. Zas nemusím mít strach, že mi zreziví.
Re: Zahradní dekorace, keramika
a pro Kordulku
Re: Zahradní dekorace, keramika
Krása, zahrada má duši. Mně zas přibyly skleněné koule, byla jsem na výletě ve sklárně Karlov. Už jsou i zadělané, nemám nafoceno, někdy.
Re: Zahradní dekorace, keramika
Ahoj, já ještě nemám hrnce venku, zeláky mám tři
A jeden ve sklepě.
Zatím jen ty plechy , ty to nejsou všechny a to mám ještě dva plechové , co byly ve dřezu na nadobi
Re: Zahradní dekorace, keramika
nové přírustky do zahrady, sklárna Karlov
ještě musí trochu dorůst do velké koule růže...
Re: Zahradní dekorace, keramika
Hezké přírustky Alenko

Re: Zahradní dekorace, keramika
Budku nemám , ale mám novou kérku, mám ještě jednu ,ale tu až příště