čtvrtek 28. března, 10:47 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování
Tagy: Tiffany Sale

prací prášky pro miminka

Datum: 03.03.2010 18:32
 

please smileyprosím, mám dotaz, jake používáte nebo jste používali prací prášky pro čerstvě narozená miminka a šestinedělňátka. flower smiley

Já ještě prala ve mýdlových vločkách a posléze v Batulu. Nevím co se může používat teď. confused smiley

Díky flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 11:31
     

    No pěkně se nám to rozrůstá doufám, že má Papinka zánovní žehličku aby to vydržela. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: prací prášky pro miminka

     
     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 11:31
     

    Evco, super, zrovna příští týden se chystám je umývat, tak se budu těšit grinning smiley A na halušky jsem myslela, ty bych si dala mls smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 11:58
     
    grinning smiley...anoooooo, halusky viem varit obstojne, aj gemreske(revucke gulky)- dalsia uzasna krajova delikatesamls smiley...ale ja pre istotu doveziem rovno cely dom aj so zahradou..
    ( ...moja mamka stiha maximalne navarit...hm, ja stale mmt. nic....takze sikovnych ruk na ostatnu pracu sa u nas ziiiiiide - mozem zapojit siroky okruh )grinning smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 12:00
     
    Zaujimave...ako sa od pracieho prasku pre miminko...dostaneme ku zradlu...uff, som zvedava kedy sa dostaneme zase tam, kde chctiac-nechtiac zase koncia mnohe debaty... coffe
     
  • Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 04.03.2010 12:17
     

    Kerie Ty hlavně odpočívej a nic nedělej, neřeš nic jen své zdraví, kdybys ho neměla co je platný uklizený dům??????

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 05.03.2010 23:24
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Koukám, že se nám tu rýsuje virtualní srazík. love smiley Já bych se taky hlasila, že přijedu s košem prádla. Dokonce to mám z Prahy po cestě, kde nabrat |Jáju grinning smiley Jen zpátky by to bylo s tím vyžehleným horší, neb já mohu cestovat jen busem a to vyžehlané bych musela narvat do báglu, což si myslím, že by mu jako vyžehlenýmu, moc nesvědčilo.

    To je věta, co? nono smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 09:20
     

    Nevybírala jsem prášek na praní, ale po dokončení praní jsem mimi prádlo ještě protáhla znova máchacím programem.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 09:23
     
    Simi napsal(a):

    A kdy je vůbec nejvyšší čas si začít chystat tašku do porodnice? Poraďte nezkušené těhulce. please smiley

    Já asi tak ve chvíli, kdy mi začala týct plodovka?, ze mě si příklad moc neberte winking smiley grinning smiley

    Ovšem zase jsem toho nabalila tolik, že zřízenec hodil upřímně zděšený výraz a pravil: Vy sem jedete na 14 dní na dovolenou??? grinning smiley

    Měla jsem tam župánek, fén, taštičku s kosmetikou... grinning smiley grinning smiley Při druhém už jsem byla víc "nalehko" winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (06.03.2010 09:25)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 09:27
     

    Měla jsem udržované těhotenství, tak už od sedmého měsíce (pro mimi)

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 12:47
     

    No tak to já podruhý do porodnice měla sbalený praktičtější věci než fén a taštičku s kosmetikou. grinning smiley

    Náhradní noční košily, protože první jsem si zadělala hned při rození, toaletní papír, příbor (páč nesnáším hliníkové), vložky do podprsenky, vložky mezi nožky. 2 měkké ručníky, nafukovací kruh do auta. Jo a dobrej ovocnej čaj, ty jejich hnusy blééééé.

    Víc si zatím nevzpomenu, hrozně to utíká, už to bude šest let.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 16:38
     

    No, to když jsem za pravěku rodila já, nesměly jsme mít své noční košile, nic. Jen základní hygienické potřeby a pantofle grinning smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 16:53
     

    No tak dneska je Drahuško doporučováno, hlavně ten toaleťák, a to i přesto, že jsem byla na nadstandardu. thumbs upJo a ty vložky, protože já se chodila dost často sprchovat a přiděl hygienických potřeb byl velmi nitěrný.Prostě šetřej jak můžou.

     
  • Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 16:57
     

    Plíny pro mimi ty chtějí taky ne??? Alespoň u nás jo.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 16:58
     

    Jó, my měly vložek dost. Těch buničinovejch se síťkou, do které se chytaly stehy a ještě pěkně rozdíraly kůži grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: prací prášky pro miminka

    Datum: 06.03.2010 17:09
     

    Hiii u nás i o ty hrůzné byla nouze hiiii

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.