|
|
neděle 7. června, 12:46 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Diskutujte!
Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Pečení je radost
Bosk, máš pravdu. Byla jsem na oslavě, kde byl dort sice krásný vzhledově, ale na jídlo to vůbec nebylo....
Spike, krásnou oslavu přeji.
Re: Pečení je radost
Re: Pečení je radost
Zdravý pohár - chia semínka v kokosovém mléce, mango a tvaroh s borůvkami
Re: Pečení je radost
Palačinky s jahodovým džemem
Dvojctihodné koláčky se švestkovými a jablečnými povidly
Re: Pečení je radost
Tříbarevná buchta s tvarohem
Perník s dýní, promazaný švestkovými povidly a politý čokoládou
Re: Pečení je radost
Masopust
Re: Pečení je radost
Re: Pečení je radost
Dnes jsem upekla předvelikonoční mazance
Re: Pečení je radost
Čerstvé domácí chleby
Bramborové škvarkovky
Tvarohové minibábovky
Velikonoční mazance
Re: Pečení je radost
Chia semínka v kokosovém mléce s banánem a medem, navrch je marakuja a třešeň
Tvarohová bábovka s čokoládou Margot
Jablečná buchta se sněhovou čepicí
)
(Přiznávám, že jsem zapomněla dát sníh do těsta, tak jsem z něj udělala ozdobu.
Dvojctihodné koláče s jablíčky
Dvojctihodné koláče se švestkami a mákem
Re: Pečení je radost
Dnes jsem pekla pletený mazanec a v syrovém stavu byl krásný, ovšem v troubě se rozjel. Což není chyba pletení, ale moje. Tak pro inspiraci, natrefila jsem na to náhodou na netu
Re: Pečení je radost
tj. krásný
Re: Pečení je radost
Moc pěkný. Kamarádka mi říkala, že na mazanec posadí ten kruh z dortové formy, aby se nerozjel.
Re: Pečení je radost
Mazanec vypadá hezky,určitě chutná i rozjetý.
Re: Pečení je radost
Beránek je jen z bílků (recept na biskupský chlebíček).
Mazance se upekly dobře.
Nádivky jsem většinu rozdala. Kopřivy i medvědí česnek mám ze své zahrady.
Re: Pečení je radost
Mechová podkova
Chleby