neděle 7. června, 13:37 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: student

Péče o domácí mazlíčky

Datum: 14.03.2021 10:37
 

Dobrý den,

Zpracovávám projekt na Vysokou školu ekonomickou, který se týká péče o domácí mazlíčky. Nyní sbírám potřebná data od respondentů, kteří právě nějakého mazlíčka mají doma. Rád bych vás tedy požádal, jestli byste byli tak laskavý a vyplnili dotazník, na který je odkaz níže. Pokud by nešel otevřít odkaz rovnou, tak ho prosím zkopírujte a vložze do prohlížeče. Vyplnění zabere maximálně 5 minut. Děkuji všem za případné odpovědi.

[www.survio.com]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: babkaela

    Re: Péče o domácí mazlíčky

    Datum: 29.05.2026 22:32
     

    TAKu, přeji brzké uzdravení, ať se dobře hojí love smiley. Naše psí holky taky nejsou zvyklé pobývat v bytě, jen když mají štěňata nebo po operaci nějaké. Spala jsem s nimi několikrát, ptž nedáváme límec, spí co nejblíže posteli, abychom slyšeli nebo cítili, že se nějak podezřele hýbe. Když byla Chipsi po poslední operaci nesměla chodit po schodech, bivakovala jsem s ní na rozkládacím křesle v suterénu. Byl to celkem 3týdenní vopruz.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Péče o domácí mazlíčky

     
     
  • Autor: tak63

    Re: Péče o domácí mazlíčky

    Datum: 31.05.2026 21:58
     

    Jak je na třech místech řízlá 4+4+8 stehů tak se bojíme, abi se nedrbala a nevytrhala stehy. Jak je to na více místech, tak se to hůře chrání a hlídá.

     
  • Autor: kordula

    Re: Péče o domácí mazlíčky

    Datum: 03.06.2026 17:40
     

    Kocou ten " soused" , co spí už 5 let s náma v posteli. Začal polehávat asi dva dny zvracet žlutou pěnu , včera přestal jíst. Tak fofrem na veterinu. Nádor na ledvině, ale bylo to moc rychle a naměla jse sílu ho nechat uspat. Nacpala do něj co se dalo a uvidime. Je to moc hodný a vděčný kocourek a miluju mě 😅

    Už dnes jsem tam zůstala dlužná a zítra pokračujeme...

    TAKu, co by jeden neudělal pro ty naše miláčky

     
  • Autor: kordula

    Re: Péče o domácí mazlíčky

    Datum: 03.06.2026 17:43
     



    tak63 napsal(a):



    samanka napsal(a):

    Taku, skvělá zpráva. Ať je čubinka brzy fit, ale pro jistotu by to chtělo léčbu na lůžku (s paničkou nebo i bez) smiling smiley

    Jsem odstaven spím s Týnou v obýváku grinning smiley.

    To je ještě dobrý, mohl jsi sdílet boudu🙈

     
  • Autor: kordula

    Re: Péče o domácí mazlíčky

    Datum: 04.06.2026 06:53
     

    Kocou ten " soused" , co spí už 5 let s náma v posteli. Začal polehávat asi dva dny zvracet žlutou pěnu , včera přestal jíst. Tak fofrem na veterinu. Nádor na ledvině, ale bylo to moc rychle a naměla jse sílu ho nechat uspat. Nacpala do něj co se dalo a uvidime. Je to moc hodný a vděčný kocourek a miluju mě 😅

    Už dnes jsem tam zůstala dlužná a zítra pokračujeme...

    TAKu, co by jeden neudělal pro ty naše miláčky

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.