|
|
pondělí 15. června, 16:39 Svátek má Vít
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Diskutujte!
Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
Diskuze
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Co je to za kytičku?
děkuji, taky jsem to vložila :-)
Re: Co je to za kytičku?
Re: Co je to za kytičku?
Známá mi poslala fotky čehosi, co jí vyrostlo na zahradě. Víte někdo, co je to? Je to plevel nebo ne? Děkuji
Re: Co je to za kytičku?
......to vypadá jak to na živý plot
Re: Co je to za kytičku?
Také se mi keřík zdál, jako ptačí zob, ale z blízka to lupení - nevím
Re: Co je to za kytičku?
jestli to neopadá,nebude to nějaký druh bobkovišně?
Re: Co je to za kytičku?
Je to Ptačí zob obecný - Ligustrum vulgare, také se mi sám vysemenil na zahradě.
Re: Co je to za kytičku?
Mohl by to být Jilm sibiřský
Re: Co je to za kytičku?
Missi děkuji však časem se ukáže, kamarádka mi ještě psala že by to mohlo být líčidlo americké
Re: Co je to za kytičku?
Sousedi to měli jako živý plot, ale ptačí zob to nebyl, žádné kuličky. A to líčidlo má myslím ne tak lesklé a podlouhlé listy.
Re: Co je to za kytičku?
není to bobkovišeń ???
Re: Co je to za kytičku?
Děkuji
Re: Co je to za kytičku?
Jestli myslíš můj odkaz, tak určitě ne, tu mám na zahradě. Má trochu jiný tvar listu
Re: Co je to za kytičku?
ale ne-- admin něco opravuje . dala jsem odkaz na radar a zmiznul . tak nevím . ale H . chtěl aby jsme ho upozornili .. viz věta nad příspěvky.-
Re: Co je to za kytičku?
Mně Week nešel několik hodin
Re: Co je to za kytičku?
Drahuško a opadá na zimu?