neděle 7. června, 12:33 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



PRUNED
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 19.05.2026 21:23
     

    Děkuji, hlavně jsme si všichni oddechli 🥰

    Věčně nemocná, rok ji škola nechala doma a to bylo dobře, trochu se srovnala, žabička moje.

    Ještě si chce udělat taterský kurs 🙈 už se nechal otetovat i Tomáš a všechny okolo😃 i já

    je moc šikovná

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: samanka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 21.05.2026 14:47
     

    Kordulko, moc gratuluji k maturitě flower smiley

     
  • Autor: tak63

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 22.05.2026 22:28
     

    Kordul, gratuluji. To si jeden oddechne. Někdy se mi v noci zdá, že jdu k maturitě a nic nevím a je to už 45 let po matuře ...

     
  • Autor: gabca

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 22.05.2026 23:53
     



    tak63 napsal(a):

    Kordul, gratuluji. To si jeden oddechne. Někdy se mi v noci zdá, že jdu k maturitě a nic nevím a je to už 45 let po matuře ...

    Takže, to se mi čas od času taky zdává a je to teda hnusný sen, protože nic neumím😁

    Furt si v tom snu říkám, už se musím učit a furt se k tomu nemůžu dokopat. A jsem z toho hotová, že to neudělám, když nic neumím😁

     
  • Autor: bosk

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 23.05.2026 07:54
     

    Kordulko,gratuluji vnučce. flower smiley

     
  • Autor: tak63

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.05.2026 21:50
     



    gabca napsal(a):



    tak63 napsal(a):

    Kordul, gratuluji. To si jeden oddechne. Někdy se mi v noci zdá, že jdu k maturitě a nic nevím a je to už 45 let po matuře ...

    Takže, to se mi čas od času taky zdává a je to teda hnusný sen, protože nic neumím😁

    Furt si v tom snu říkám, už se musím učit a furt se k tomu nemůžu dokopat. A jsem z toho hotová, že to neudělám, když nic neumím😁

    Já jsem v době maturování už chodil s manželkou. Byla hustá grinning smiley. Nesměl jsem na ní šáhnout dokud jsem se nenaučil hned na místě aspoň jednu otázku. Pak už jo ... winking smiley ... love smiley

     
  • Autor: gabca

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.05.2026 23:01
     

    Taku, to je jasný, přece si nevezme nějakýho nevzdělanýho blbečka, chytrá holka grinning smiley

     
  • Autor: tak63

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 31.05.2026 22:28
     



    gabca napsal(a):

    Taku, to je jasný, přece si nevezme nějakýho nevzdělanýho blbečka, chytrá holka grinning smiley

    Gabčo, když za rok maturovala ona, TAK jsem jí přemlouval, aby se furt neučila a šla se mnou dělat "něco" smysluplného. My kluci holt máme jiné priority → kňouři. grinning smiley love smiley

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.06.2026 15:48
     
    messenger_creation_243bab79-3c62-418c-b805-bab3fcc7aef7.jpeg

    To je za potřebi satů, jen co já vím , jedny na ples , druhý k maturitě a nyní tuhle hrůzu , až půjde pro

    vysvědčení , nebo kam.

    Dívala jste se na mého milovaného piráta a napadlo mě , že vypadá jak mořská panna,, jen mít tu ploutev. Pro tuhle parádu jela až do Pardubic👎. Asi se urazila 🥰

     
  • Autor: cancourek

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.06.2026 18:53
     

    Kordul, tak teď jsi mě roszekala grinning smiley mít tu ploutev grinning smiley grinning smiley grinning smiley je fakt, že ty šaty její postavě moc nelichotí, ale nech jí být. Co se líbí nám, nelíbí se mladým a naopak. Klídek winking smiley

     
  • Autor: bosk

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.06.2026 07:47
     

    Mladý má palec nahoru,tak asi dobrý.

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.06.2026 08:59
     

    Leni , pánské ji hubená, ale ta fotka na to nevypadá, na maturitu měla nádherný, ale tohle nezvládla , ale neštěstí je muže zase prodat , ta naše rybana

    cancourek napsal(a):

    Kordul, tak teď jsi mě roszekala grinning smiley mít tu ploutev grinning smiley grinning smiley grinning smiley je fakt, že ty šaty její postavě moc nelichotí, ale nech jí být. Co se líbí nám, nelíbí se mladým a naopak. Klídek winking smileye i

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.06.2026 09:03
     



    kordula napsal(a):

    Leni , je hubená, ale ta fotka na to nevypadá, na maturitu měla nádherný, ale tohle nezvládla , ale neštěstí je muže zase prodat , ta naše rybana

    cancourek napsal(a):

    Kordul, tak teď jsi mě roszekala grinning smiley mít tu ploutev grinning smiley grinning smiley grinning smiley je fakt, že ty šaty její postavě moc nelichotí, ale nech jí být. Co se líbí nám, nelíbí se mladým a naopak. Klídek winking smileye i

     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 04.06.2026 10:17
     

    Dneska jdu s kámoškou na oběd mls smiley Už jsem potřebovala někam vyrazit, poslední dny jsem jen zalévala a zalévala a včera ještě napouštěla vodu do nádob, 14 dní nepoteče angry smiley Tak se moc těším a zahradu pouštím z hlavy spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: bosk

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.06.2026 10:09
     



    Pinka napsal(a):

    Dneska jdu s kámoškou na oběd mls smiley Už jsem potřebovala někam vyrazit, poslední dny jsem jen zalévala a zalévala a včera ještě napouštěla vodu do nádob, 14 dní nepoteče angry smiley Tak se moc těším a zahradu pouštím z hlavy spinning smiley sticking its tongue out

    Je potřeba někdy někam vyrazit,mám to taky tak.Určitě jsi si to užila.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.