neděle 14. června, 11:41 Svátek má Roland
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Květiny v truhlících a nádobách II.

Datum: 13.06.2014 08:58
 

Pokračování diskuze - první je přecpaná, asi máme moc truhlíků winking smiley love smiley .

 

předchozí diskuze končí stranou 658. [www.week.cz



PRUNED
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Missi (16.06.2014 21:28)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: kordula

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 29.06.2025 11:34
     
    img_20250628_131130.jpg

    Bohyšky v hrncích

     
  • Autor: Reklama

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

     
     
  • Autor: gabca

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 22.10.2025 18:50
     
    p1150172.jpg
    Další fotografie:

    Ty první dva truhlíky mám od loňského podzimu. Přes léto jsem je měla ve stínu za barákem na okně.

    Jeden vřes vyschnul, tak jsem dala nový, ale jinak vše vydrželo.

     
  • Autor: alenak

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 22.10.2025 20:02
     

    Gabčo, ty už máš nazdobíno, paráda. thumbs down

     
  • Autor: SPIKE

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 25.10.2025 10:48
     
    561788538_799044406225456_21123758733945600_n.jpg
    Další fotografie:

    Už jsem dvě noci přikrývala chryzantémy na noc hadry, aby předčasně neomrzly.

     
  • Autor: Manca

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 26.10.2025 07:56
     

    Já jsem zjistila, že mi kolem domu ještě žijí muškáty. Chryzantémy něco vydrží.

     
  • Autor: Pinka

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 26.10.2025 10:54
     

    Já mám muškáty pořád venku, sice se jim už tak rychle nerozvíjí poupata, ale počasí jim pořád stačí.

     
  • Autor: bosk

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 28.10.2025 08:54
     

    Taky mám muškáty ještě venku a kvetou,ostatní -fuchsie,ibišky,mandevily mám už uklizené.Oleandry jsou taky venku,ale ty schovám až bude mráz.

     
  • Autor: SPIKE

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 28.10.2025 09:46
     
    569377281_809816148481615_1474964223101217033_n.jpg
    Další fotografie:

    Ty žluté chryzantémy jsou stejně nejkrásnější. Úplně rozzáří šedivé podzimní dny.

     
  • Autor: Pinka

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 28.10.2025 11:27
     

    Bosk, mám to úplně stejně smiling smiley, mandevily doma kvetou, oleandry jsem dala jen blíž k chajdě a fuchsie mají ještě chvilku uvnitř a pak půjdou do tmy, do sklepa.

     
  • Autor: bosk

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 28.10.2025 16:54
     

    Krásný chryzantémy,taky mám žlutý,pár jsem si dala do vázy .

     
  • Autor: Pinka

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 29.10.2025 08:33
     
    20251029_082456.jpg
    Další fotografie:

    Za oknem je ještě na co koukat winking smiley

     
  • Autor: gabca

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 26.02.2026 19:57
     
    fb_img_1772126007577.jpg
    Další fotografie:

    Tak u mě už to pomalu začalo 😁

     
  • Autor: alenak

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 26.02.2026 20:44
     

    thumbs down no ty jsou, furt nic nemám thumbs up

     
  • Autor: Manca

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 26.02.2026 21:50
     
    img_20260226_095819.jpg

    Na podsíni měli krasavce. Koupila jsem ještě strakatý růžový a obyčejný bílý, ale nakonec je každý jinde.

     
  • Autor: Pinka

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 27.02.2026 10:51
     

    Gabi, Mančo, tak to je opravdu jarní nakopnutí thumbs down smiling smiley. Já doufala, že budou mít něco Kaufu, ale vypadá to , že budu muset někam vyrazi na nákup.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.