|
|
neděle 14. června, 11:41 Svátek má Roland
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Balkonové květiny
Diskutujte!
Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Bohyšky v hrncích
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Ty první dva truhlíky mám od loňského podzimu. Přes léto jsem je měla ve stínu za barákem na okně.
Jeden vřes vyschnul, tak jsem dala nový, ale jinak vše vydrželo.
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Gabčo, ty už máš nazdobíno, paráda.
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Už jsem dvě noci přikrývala chryzantémy na noc hadry, aby předčasně neomrzly.
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Já jsem zjistila, že mi kolem domu ještě žijí muškáty. Chryzantémy něco vydrží.
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Já mám muškáty pořád venku, sice se jim už tak rychle nerozvíjí poupata, ale počasí jim pořád stačí.
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Taky mám muškáty ještě venku a kvetou,ostatní -fuchsie,ibišky,mandevily mám už uklizené.Oleandry jsou taky venku,ale ty schovám až bude mráz.
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Ty žluté chryzantémy jsou stejně nejkrásnější. Úplně rozzáří šedivé podzimní dny.
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Bosk, mám to úplně stejně
, mandevily doma kvetou, oleandry jsem dala jen blíž k chajdě a fuchsie mají ještě chvilku uvnitř a pak půjdou do tmy, do sklepa.
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Krásný chryzantémy,taky mám žlutý,pár jsem si dala do vázy .
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Za oknem je ještě na co koukat
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Tak u mě už to pomalu začalo 😁
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Na podsíni měli krasavce. Koupila jsem ještě strakatý růžový a obyčejný bílý, ale nakonec je každý jinde.
Re: Květiny v truhlících a nádobách II.
Gabi, Mančo, tak to je opravdu jarní nakopnutí
. Já doufala, že budou mít něco Kaufu, ale vypadá to , že budu muset někam vyrazi na nákup.