neděle 7. června, 12:24 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Výsledné hodnocení: 3.7

Jaké je teď u vás počasí? 3

Datum: 30.04.2013 21:41
 

Asi starou diskusi máme plnou :-)



PRUNED
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Autor: Pinka

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 25.05.2026 09:29
     

    To vedro mě štve, taky jsem chtěla sázet, ale já jsem polomrtvá a stejně by to sázení nedopadlo dobře. Pojedu zalít až večer, ono sice nebude o nic líp, ale pak už doma rovnou do sprchy. Jestli nebude v dohlednu pršet, tak to můžeme zabalit, protože 5.6. se opět zavírá voda kvůli údržbě eye rolling smiley. Budu mít sice vodu v sudech a něco v kanystrech, ale to mi bude stačit tak na zeleninu a kytky v květináčích a truhlíkách.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

     
     
  • Autor: gabca

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 25.05.2026 09:46
     

    Děvčata, zkoušela jste některá vysít okurky přímo do země? Potřebuju nakladačky a nějak jsme to letos prokaučovali...

     
  • Autor: Pinka

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 25.05.2026 10:07
     

    Gabi, my je se sousedkou vždycky sejeme rovnou na záhon začátkem května. Někdy to přikryjeme petkou. Určitě není pozdě, je teplo, tak rychle vyjedou.

     
  • Autor: babkaela

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 25.05.2026 10:41
     

    Gabčo, vloni sel synátor, bo já byla úplně nemožná, asi 27.5. rovnou do země. Taky bylo sucho jako letos a vedra, děda zalíval vždycky ráno a okurky narostly dobře.

     
  • Autor: Manca

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 25.05.2026 22:09
     

    Dnes jsem chtěla zalívat hadicí a zjistila jsem, že jsem si omylem den předtím vypustila nádrž. Nebyl dovřený uzávěr. Nějakých 800l, ani loužička na zemi ráno nebyla. Ještě mám jednu nádrž, tak zítra s konví.

     
  • Autor: alenak

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 25.05.2026 22:09
     

    Gabčo, nakladačky jsme seli vždy do země kolem 9.května, nikdy ne dříve, i u nás v nížině. Klidně nečekej a zasej, ale chce to vodu, budou hned venku, je teplo i večer a to mají rády.

    Sluníčko hřeje kolem 30tky, až na tu vodu....

     
  • Autor: bosk

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 26.05.2026 07:08
     

    Okurky mám už zasetý asi 3 týdny.Jsou už krásný,mají druhý pravý lístek,vypadají zatím dobře.Přísady jsme dělali jenom jednou,když nám zasetý na záhonku pomlátil liják.

     
  • Autor: tak63

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 31.05.2026 22:42
     

    Je krásně - prší. Tchýča se ohlásila na návštěvu, ale když zjistila, že bude za 10 minut pršet (to jsem jí řekl já), TAK to odvolala, protože by nemohla sedět venku a ve vnitř může sedět doma. Vyrobil jsem jí stupínek na balkóně, když si na něj dá plastovou židli, tak krásně vidí přes hranu balkónu a funguje jako kamera a může monitorovat celou ulici.

     
  • Autor: gabca

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 31.05.2026 22:53
     

    Vy se máte, u nás ani kapka eye rolling smiley

    Klidně i tchýni bych pozvala grinning smiley Néé, my se máme rády.

     
  • Autor: alenak

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 01.06.2026 09:30
     

    Pršelo, zázrak, napršelo 21 mm a stále drobně mží. thumbs down

     
  • Autor: Manca

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 01.06.2026 10:58
     

    U nás taky 21 a ještě mírně prší, mám radost. Sice je to takové zválené a vyrazili slimáci, ale bylo to už moc potřeba. Za květen 39 mm, kéž by bylo aspoň tolik za tenhle týden, aby se i něco dostalo stromům. Ani nevím, zda hlásí, ale dokud nespadne, stejně jsou to jen sliby

     
  • Autor: Pinka

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 01.06.2026 13:02
     

    U nás taky chvílema prší thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: babkaela

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 01.06.2026 19:03
     

    U nás napršelo 15 mm. Pivoňky leží a šneci už se houfují. Stačili zlikvidovat za tu chvíli jeden afrikán. Narostlo jich pět, tak už je o jednoho míň. Ale hlavně sprchlo, voda byla potřeba.

     
  • Autor: bosk

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 02.06.2026 07:45
     

    Taky máme zalito.

     
  • Autor: Pinka

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 03.06.2026 11:22
     

    U mě na střídačku, po-déšt´, út-krásně, st- déšt´a zítra má být zase krásně smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.