|
|
neděle 14. června, 12:56 Svátek má Roland
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Diskutujte!
Je spousta věcí na které tu není chlíveček
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Lehký větřík, který ohýbá stromy až k zemi. Vzduchem létají igelitové tašky, psi, kočky a děti do osmi let věku.
Teď jsem přišel z venku a nikoho jsem nepotkal - divné.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
TAKu, tj. popis super
mame to podobné, pouze ven nelezu, nemusím 
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Taky u nás foukalo,včera odpoledne pršelo.Dnes je zatím klid,ale má se zase rozfoukat a odpoledne i pršet.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás přesně dušičkové.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
sev,Morava - pod mrakem , +16st -- klidno
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
dušičkové počasí a od rána prší, zatím dnes 15,5 mm vody
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
večer se spustil liják a lilo do rána.. - no marné---
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás pršelo včera celý den a jestě dnes dopoledne. Teď sluní a je 9 stupňů. Chtěla jsem jít sbírat ořechy, ale do ho mokrého listí se mi nechce.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Včera večer začalo pršet,pršelo celou noc a dnešní dopoledne.Teď je skoro jasno.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Včera pod mrakem ale nepršelo, dnes od východu slunce nádherný den
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás dnes taky krásně,slunečno.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás chvilku sluníčko dopoledne, pak se zatáhlo. Teploty jdou dolů.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Modrá obloha a hnusný vítr
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
prší, vítr, šero... kdo nemusí, určitě nevychází a je v teple
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
stejně u nás- fuj tajbl - a to hlásí sněžení
mladí včera vyběhli na zahradu a něco ostříhali - ale za chvíli Zuzka vpadla dovnitř celá zmrzlá . no jasné - v teniskách