|
|
neděle 7. června, 12:42 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Diskutujte!
Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Co kvete v květnu
Gabi paráda, mě Cornusy ještě nekvetou , Vůbec tam mám bordel , zítra jedu něco dělat., záhon po velkokvětých hortenziích vypadá jak hluboká orba, ještě si pani musí odvést dvě.
A v tom záhonu po. cyprišcích mám krtka, nebo jiného převíta, všechno je podryté a samá kůpa , nacpu tam kočičí hovínka a uvidíme🙈
Re: Co kvete v květnu