|
|
neděle 7. června, 13:09 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Diskutujte!
Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Co kvete v červnu
Krásná něžná růžová
, myslím, že takovou vzpomínku má skoro každá z nás, to se nedá zapomenout 
Re: Co kvete v červnu
Re: Co kvete v červnu
Re: Co kvete v červnu
Mám nové rozrazily, chtěla jsem nízké, vysoký mám, už odkvetl, pochutnaly si včely
Re: Co kvete v červnu
Nyní kvetou hlavně denivky.
Re: Co kvete v červnu
Hortenzie, Chitalpa,Kleopatřina jehla, Pochybek u kamarádky a Cínie.
Re: Co kvete v červnu
A ještě Monardy.
Re: Co kvete v červnu
Berdom, krásné monardy
. Taky jsem jich měla spousty, ale nejdou u mě, asi sucho.
A jinak jste děvčata v červnu a už máme 14 dní červenec.
Re: Co kvete v červnu
Tak už máme zase červen
Re: Co kvete v červnu
Re: Co kvete v červnu
Kamu, krásně ti to kvete. Já to mám strašně pozadu, mě floxy teprve lezou ze země, tak 20cm a ty je máš v plném kvetu. Letos nevím, jestli je to kvůli tomu suchu přes zimu i celé jaro. Ale to i pivoňky, teprve poupata. Taky když kvetl šeřík, tak měl zakrnělé květy, bylo to vidět všude tady kolem.
Re: Co kvete v červnu
Pinko, děkuji
Jen to tedy nejsou floxy, ale čínské karafiátky
, je fakt, že na té fotce to vypadá podobně. Také mi ještě nekvetou. Za pivoňky buď ráda. Mně po včerejší bouřce leží
Re: Co kvete v červnu
Kamu, koukla jsem znovu, no popletla jsem to
. Ty moje pivoňky to ještě nemají vyhrané, skoro každý rok se mi deštěm zlámou . Ale nesmíme si stěžovat, hlavně že prší, no holt to odnesou kytičky 
Re: Co kvete v červnu
Kamu, to je krásného kvítí
.
Re: Co kvete v červnu
Kamu, ty máš taky kytiček. Škoda, že ti to nejde vkládat přímo.
On celkově ten Week ty fotky znehodnocuje.
Já dnes na růžové vlně
Re: Co kvete v červnu
První dva květy růží