úterý 16. dubna, 18:58 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: naba
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Co kvete v červenci

Datum: 01.07.2011 19:02
 
036.jpg

Máme tu červenec



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 29.07.2021 19:12
     
    2972.jpg

    Kiko, výsadba z lilií je krásná. Bohužel nekvetou moc dlouho.

    Čemeřice myslím hlásila Betas a u mě už taky jedna nebo dvě začínají. Mají v tom zmatek.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v červenci

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 29.07.2021 21:30
     
    dsc00682.jpg
    Další fotografie:

    navečer není možné být venku, taková množství komárů a jak jsou drzí....pár fotek a domů.....

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 29.07.2021 21:48
     

    Holky, ty lilie máte teda parádní. thumbs down thumbs down thumbs down

    Alenko, krásně ti to všechno kvete. love smiley

    Ten klematis, to máš Arabellu?

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 29.07.2021 22:12
     

    Gabčo dík, jj. je to Arabella, to je dobrý klemík, ale jde do šířky a musela jsem ho stáhnout, nějak se mu nahoru nechce. winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 30.07.2021 07:36
     
    dscn9298.jpg

    nádhera flower smiley ty lilie jsou nádherné eye popping smiley . u mně sem tam a v trsu jen Muscades a Conca

    f- tuhle jsem věděla, ale zapomněla jméno . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 30.07.2021 08:14
     

    Lilie jsou nádherné, měla jsem jednu žlutou, která mi dělala radost, ale už ji přerostly keře a tím pádem zašla a jinde už nemám vono. Bez lilií se budu muset obejít. winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 30.07.2021 08:36
     

    Alčo, nádherné fotky thumbs down

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 30.07.2021 08:51
     

    Mně lilie sežerou slimáci, jakmile se okolní trvalky trochu rozrostou. Letos mi nepokvete ani jedna White heaven, ty se mi líbí, měla jsem jich aspoň deset. Pár jich má aspoň nějaké listy, tak snad přežijí, ještě je jeden rok nechám a pak budu hledat nové místo.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 30.07.2021 09:02
     

    Aleno, kveteš jako blázen. thumbs downTo na jedničce máš Leslie Woodriffa? Já ho mám někde menšího. Větší mám Scheherazade. V zásadě jsou si dost podobný jen Woodriff je víc bílý.

    Kaaj, tvoje lilie jsou popřením všeho, co o liliích platí. Jdou ti růže, takže máš asi víc zásaditou půdu. Hodně mokro. Lilie v zásadě, pokud jdou, tak se jim někde daří, když nejdou, tak se těžko znásilní. Na chalupě mi vždycky záhy odešly..

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 30.07.2021 21:59
     
    dsc02338.jpg
    Další fotografie:

    flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (30.07.2021 22:01)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 30.07.2021 22:52
     
    dsc00702.jpg
    Další fotografie:



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Aleno, kveteš jako blázen. thumbs downTo na jedničce máš Leslie Woodriffa? Já ho mám někde menšího. Větší mám Scheherazade. V zásadě jsou si dost podobný jen Woodriff je víc bílý.

     

    Je to jak píšeš. Pouze se mi zdá, že Scheherezade lepší drží, nemusí mít tyčku. U LW, jak je hodně poupat je lepší k něčemu přitáhnout, tam si nejsem jista, že by vydrželo. Nejlíp se mi zdá, že drží Elusive, stvoly velmi pevné, ale trochu hlubší sázení, počítat s tím.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 01.08.2021 08:59
     
    hortenzie (7).jpg
    Další fotografie:

    Začínají kvést ibišky syrské. Bahenní budu muset příští jaro usměrnit. Už jsou to obři a nedá se okolo

    nich ani projít.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 01.08.2021 09:05
     

    Berdo, myslíš, že ty bahenní se můžou nějak řezat? Ptala se mě na to kolegyně, který jsem je jednou kupovala. Já s nima zkušenost nemám. Kveteš krásně.

    Ibišek na dvojce mám v modrým se stejným typem květu jako nováčka. A víš, co to máš za lilili? Ty máš pořádek. smiling smiley Já si myslím, že je to ta, co mi přišla jako záměna.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 01.08.2021 12:24
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Berdo, myslíš, že ty bahenní se můžou nějak řezat? Ptala se mě na to kolegyně, který jsem je jednou kupovala. Já s nima zkušenost nemám. Kveteš krásně.

    Ibišek na dvojce mám v modrým se stejným typem květu jako nováčka. A víš, co to máš za lilili? Ty máš pořádek. smiling smiley Já si myslím, že je to ta, co mi přišla jako záměna.

    Regino, už jsem jeden ibišek dělila. Kus jsem na jaře odryla a dala sousedce.

    Ta lilie podle objednávky by měla být Beverly Dreams

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 01.08.2021 12:40
     



    berda napsal(a):

    Začínají kvést ibišky syrské. Bahenní budu muset příští jaro usměrnit. Už jsou to obři a nedá se okolo

    nich ani projít.

    [www.nkz.cz]

    Tady píšou na jaře uříznout několik cm nad zemí, jataky mám dojem, že tu holky psaly, že roste každý rok znovu od země.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.