pondělí 14. června, 13:33 Svátek má Roland
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Clematis

Clematis - pochlubte se !

Datum: 14.05.2007 17:19

_mg_2696.jpg
V teplejších oblastech jich jistě kvete víc. Mě rozkvetl první a je moooc pěkný. Už se těším na ostatní. smiling smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 17 z 21
  • Autor: bosk

Re: Clematis - pochlubte se !

Datum: 14.05.2021 17:33

img_20190530_092839.jpg
    Další fotografie:

Já mám na clemíky udělanou takovou stěnu z karisítě(nevím jestli jsem to napsala zprávně to i-y)

• Autor: Reklama

• Status:

Datum: 14.05.2021 18:12

Irisko, tak ať ti ten plnokvětý i vykvete, to by bylo prima. A Princeznu Dianu jsem koupila loni v Hornbachu a chtěli za ní Kč 300,-. Jen budu doufat, že se letos ukáže - květy má krásné.

Kájo, já si vzpomínám, že jsi před několika lety vyfotila nádherně kvetoucího Ernsta Markhama. A nyní píšeš, že je docela problematický. Nejsem sama, koho tento červený zlobí. Uvidíme, jaké překvapení mi uchystá ten můj, letos koupený.

Bosku, karisítě jsou jako opora pro clematisy velmi vhodné, líbí se mi i vzhledově. To ty mé svařené žebříčky jsou dosti humpolácké. Ale musí mě stačit, děda by mě raději vyhnal z domova, než by vyráběl nové opory. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Doufejme, že ten letošní rok bude pro clematisy přívětivější. Ty minulé, suché roky, jim vůbec nesvědčily.. U nás napršelo, za poslední tři dny 50 mm. Máme sice vodu ve sklepě, ale zahrádce příděl vláhy velmi prospěl. Snad mi všichni, jimž voda způsobila škody, odpustí mé nadšení. please smiley please smiley please smiley

• Autor: gabca

Datum: 14.05.2021 19:08

Děvčata střihla jsem do toho " mrtvého " klematisu a je uprostřed pěkně zelený. Ale ty pupeny, co z nich obráží jsou zaschlý. Mám mu dát ještě šanci nebo myslíte, že už odspoda neobrazí?

• Status:

Datum: 14.05.2021 19:49

Gábi, já si myslím, že jestli má loňské výhony zelené, nemůže být mrtvý. To by přes zimu úplně seschly a byly by hnědé. Jestli to místo nutně nepotřebuješ, dej mu šanci. On může narašit až příští rok. Je to s těmi clemíky alchymie. please smiley

• Autor: gabca

Datum: 14.05.2021 20:05

Alenka napsal(a):

Gábi, já si myslím, že jestli má loňské výhony zelené, nemůže být mrtvý. To by přes zimu úplně seschly a byly by hnědé. Jestli to místo nutně nepotřebuješ, dej mu šanci. On může narašit až příští rok. Je to s těmi clemíky alchymie. please smiley

Vyčkám. Dám mu šaci. grinning smiley thumbs down

• Status: expert

Datum: 15.05.2021 08:33

Já je moc neumím ale zkušenost, obrazí někdy i po roce a víc. Montana mi vydržela, je už docela velká, to co má Kaaj samozřejmě zdaleka nedosahuje, ale už napůl rozkvétá. love smiley

• Autor: kaaj

Datum: 15.05.2021 09:35

Regi - já už ji nemám - předloni jsem ji zlikvidovala . bourala plot , dědek řval - ale horší bylo , že už jsem nezvládala to stříhání .. a to měla každý rok kolem 10 metrů ..u země byl pahýl hrubý jak ruka a dali se do něho mravenci . tak jsem se rozhodla a šla... další Montanu má dcera. ta je krásná . thumbs down

• Autor: kordula

Datum: 15.05.2021 11:02

Kájo ,mravenci... Tak já opravdu budu muset ty mravence zlikvidovat ....už mají 3 kůpy že štěpky, chudinky tak se nadřely

• Autor: bosk

Datum: 15.05.2021 12:01

gabca napsal(a):

Děvčata střihla jsem do toho " mrtvého " klematisu a je uprostřed pěkně zelený. Ale ty pupeny, co z nich obráží jsou zaschlý. Mám mu dát ještě šanci nebo myslíte, že už odspoda neobrazí?

Gábi,ty zaschlý pupeny jsem měla na Blue Angel taky.Pupence byly velký,ale suchý.Naštěstí ne všechny,takže roste.

• Autor: Anavi

Datum: 17.05.2021 10:58

Gabčo, jeden mi obrazil snad po dvou letech! Čučela jsem, co to tam leze a on "ztracený", dávno obětovaný klemík.

Takže ještě opravdu vyčkej. A nebuď netrpělivá jako já... nedávno jsem vyrvala levanduli, že je po ní a jak ji mám teď připravenou v pytli do kompostu, tak si vesele obráží, potvora jedna winking smiley grinning smiley

gabca napsal(a):

Alenka napsal(a):

Vyčkám. Dám mu šaci. grinning smiley thumbs down

Datum: 17.05.2021 11:55

klematis Lazurstern jsem asi tři roky po sobě omylem vyplela. myslela jsem , že navždy. jo a loni vylezl do růže , kvetl a je v pohodě. jsou to nezmaři . letos do nich sice prší , ale proto bují o 106 . thumbs down

• Autor: Kika
    Status:

Datum: 17.05.2021 16:03

20210517_154733.jpg
    Další fotografie:

U mne nektere vubec nevyrazily, jine naopak velmi pekne.

A prvnimi vitezi letos u me jsou alpina alba plena a Gournsey Cream.

• Autor: kordula

Datum: 17.05.2021 18:31

V Tescu nic neměli, ... Jen pár latnatek a prázdný regály

• Autor: alenak
    Status:

Datum: 17.05.2021 18:47

dsc09081.jpg

začala kvést alpina, půjde po odkvětu nakrátko winking smiley

Datum: 17.05.2021 19:09

ano , ano - je třeba ji ostříhat . vyhodí nové šlahouny a další rok bohatě pokvete .. winking smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? Půjčky, úvěry a hypotéky  

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Adresář: http://www.clematis-dufek.cz..   

Pro Anavi,a další, aby se orientovali v řezu clematisů

Autor: hespa - 21.08.2013 22:51
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.