|
|
neděle 14. června, 11:54 Svátek má Roland
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 5.00
Diskutujte!
Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: čemeřice - helleborus
U nové Katie mám taky poupátka, ale jinak nic, nic. Třeba teď ochlazením se proberou a začnou nalévat puky, je to loterie, že nás teda budou napínat
.Taky je pravda, že raných moc nemám. 
Re: čemeřice - helleborus
Re: čemeřice - helleborus
To bude zítra lákadlo, Poláci mají velkÿ výběr
Re: čemeřice - helleborus
Jedeš zítra? Tak si něco hezkého kup!
Re: čemeřice - helleborus
Tak jsem dnes navečer, když nefoukalo, obhlídla čemeřice a nejvíce má několik puků nalitých a napučených Breaker Ruby, loňská novinka.
Re: čemeřice - helleborus
Čemeřici jsem si koupila ,je malá ,mladá a hlavně nevím kam s ní , 150,-
Re: čemeřice - helleborus
Kordul, hlavně že máš, místo se najde, vždyť zahrady jsou nafukovací.

Re: čemeřice - helleborus
Basti, lonský pokup Ice Breaker Ruby bude asi fakt raná. Jako nováček na jaře kvetla až v březnu, ale při koupi měla 2 listy, teď vypadá líp, po usazení, takový krtinec.
Re: čemeřice - helleborus
Ali tu nemám, u mě nejdřív ta Liara a pak asi bude u mě hodně raná Linda, za tu chvilku co jí mám jede rychle( na fotce), zato Katie zůstává stejná, prostě u každého je to fakt jinak...ale už se fakt některé holky proubouzí, každé ráno je kontroluju jak za ten den povyrostou
Re: čemeřice - helleborus
Re: čemeřice - helleborus
Na 1. fotce novinka Katie, je to rozkošňanda, 2., tu už mám asi 5 let a kvete vždy jako první, kultivar nevím a 3- Liara...každý den je okukuju jak povyrostly

Re: čemeřice - helleborus
Basti, tj. paráda, u mne Katie sedí, dala jsem ji zatím do květníku, než odkvetou listopadky a bude místo. Liara mne udivuje u Tebe ranností, má jen listy a teprve se začínají nalévat puky. To jsou záhady zahrady.
Nic nakvetlého nemám. Loňská Karli má být velmi ranná, taky nic....
napínají.
Ať to kvete.! 
Re: čemeřice - helleborus
Dnes jsem léčila splín, zemřel mi bratranec. Abych trochu potěšila duši, tak jsem si jela koupit čemeřici. Bylo přebráno, ale našla jsem Lolu, tu nemám. ....
Re: čemeřice - helleborus
Ali, to je vždy moc a moc smutný a těžký ... myslím že s Lolou jsi udělala moc dobře, bude nádherná aspoň tedy podle fotek...já ty světle růžovky miluju asi nejvíc. Posílám zas Lairu, ta krázně rozkvétá, mám 2 a na jiném místě jen rašící puky
Re: čemeřice - helleborus
Basti dik.
Nádherně Ti to kvete. Jak píšeš, je to o místě. Má má teprve rašící puky. Ale, rozkvetla mi Katie, no plápolám. 
Probírají se a nasazeno mají ty ranější pěkně. Těšing.
Re: čemeřice - helleborus
Já mám jen jednu, předloni jsem sice objednala 2, ale jedna se neprobrala k životu
a ještě došlo k záměně, měly být kropenaté a loni byl květ podobné barvy, jako foto Bastinky a bez teček.