neděle 14. června, 11:54 Svátek má Roland
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: alenak
Výsledné hodnocení: 4

čemeřice - helleborus

Datum: 07.11.2021 16:36
 
dsc01644.jpg

tak jsem zjistila, že mi začíná po roce čemeřicí sezóna a dovolila jsem si otevřít nové okénko, neboť určitě se využije smiling smiley

jako první u mne vykukuje Maestro





PRUNED
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil alenak (24.03.2025 16:48)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 21
  • Autor: alenak

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 30.09.2025 20:20
     

    U nové Katie mám taky poupátka, ale jinak nic, nic. Třeba teď ochlazením se proberou a začnou nalévat puky, je to loterie, že nás teda budou napínat grinning smiley .Taky je pravda, že raných moc nemám. smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: čemeřice - helleborus

     
     
  • Autor: kordula

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 01.10.2025 18:03
     

    To bude zítra lákadlo, Poláci mají velkÿ výběr

     
  • Autor: alenak

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 01.10.2025 19:19
     

    Jedeš zítra? Tak si něco hezkého kup! smiling smiley

     
  • Autor: alenak

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 02.10.2025 18:35
     

    Tak jsem dnes navečer, když nefoukalo, obhlídla čemeřice a nejvíce má několik puků nalitých a napučených Breaker Ruby, loňská novinka. winking smiley

     
  • Autor: kordula

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 03.10.2025 21:06
     

    Čemeřici jsem si koupila ,je malá ,mladá a hlavně nevím kam s ní , 150,-

     
  • Autor: alenak

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 03.10.2025 21:53
     

    Kordul, hlavně že máš, místo se najde, vždyť zahrady jsou nafukovací. thumbs down flower smiley

     
  • Autor: alenak

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 06.10.2025 13:14
     
    dsc00233.jpg

    Basti, lonský pokup Ice Breaker Ruby bude asi fakt raná. Jako nováček na jaře kvetla až v březnu, ale při koupi měla 2 listy, teď vypadá líp, po usazení, takový krtinec. grinning smiley

     
  • Autor: Bastinka

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 07.10.2025 12:19
     

    Ali tu nemám, u mě nejdřív ta Liara a pak asi bude u mě hodně raná Linda, za tu chvilku co jí mám jede rychle( na fotce), zato Katie zůstává stejná, prostě u každého je to fakt jinak...ale už se fakt některé holky proubouzí, každé ráno je kontroluju jak za ten den povyrostou grinning smiley

     
  • Autor: alenak

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 07.10.2025 19:45
     

    thumbs down ochlazení se jim líbí, Linda je krásný květ, tu zase nemám já grinning smiley kupované nové jsou ze skleníků a musí se usadit, přitom každý rok je jiný v počasí a neodhadne se kvetení. Mám Maestro, vždy to byla 1ní kvetoucí čemeřice na vánoční stůl, byly roky, kdy to nestihla, taky zatím nic nedělá. smiling smiley

     
  • Autor: Bastinka

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 23.10.2025 11:24
     
    8eec4838-4114-44a9-aae3-13b8a7da3c7c.jpg
    Další fotografie:

    Na 1. fotce novinka Katie, je to rozkošňanda, 2., tu už mám asi 5 let a kvete vždy jako první, kultivar nevím a 3- Liara...každý den je okukuju jak povyrostly smiling smiley winking smiley

     
  • Autor: alenak

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 23.10.2025 16:19
     

    Basti, tj. paráda, u mne Katie sedí, dala jsem ji zatím do květníku, než odkvetou listopadky a bude místo. Liara mne udivuje u Tebe ranností, má jen listy a teprve se začínají nalévat puky. To jsou záhady zahrady. winking smiley Nic nakvetlého nemám. Loňská Karli má být velmi ranná, taky nic.... grinning smiley napínají. winking smiley Ať to kvete.! flower smiley

     
  • Autor: alenak

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 24.10.2025 23:12
     

    Dnes jsem léčila splín, zemřel mi bratranec. Abych trochu potěšila duši, tak jsem si jela koupit čemeřici. Bylo přebráno, ale našla jsem Lolu, tu nemám. ....

     
  • Autor: Bastinka

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 04.11.2025 10:23
     

    Ali, to je vždy moc a moc smutný a těžký ... myslím že s Lolou jsi udělala moc dobře, bude nádherná aspoň tedy podle fotek...já ty světle růžovky miluju asi nejvíc. Posílám zas Lairu, ta krázně rozkvétá, mám 2 a na jiném místě jen rašící puky smiling smiley

     
  • Autor: alenak

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 04.11.2025 17:59
     

    Basti dik. smiling smiley Nádherně Ti to kvete. Jak píšeš, je to o místě. Má má teprve rašící puky. Ale, rozkvetla mi Katie, no plápolám. flower smiley

    Probírají se a nasazeno mají ty ranější pěkně. Těšing. grinning smiley

     
  • Autor: Pinka

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 06.11.2025 12:00
     

    Já mám jen jednu, předloni jsem sice objednala 2, ale jedna se neprobrala k životu sad smiley a ještě došlo k záměně, měly být kropenaté a loni byl květ podobné barvy, jako foto Bastinky a bez teček.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.