úterý 19. března, 09:56 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování

Zuby

Datum: 17.10.2007 19:48
 

1. nemáte někdo zkušenost s některým z přípravků na bělení zubů?

2. jak správně používat mezizubní kartáček?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 17.10.2007 20:05
     

    Libi....pripravok ti neporadim, niekedy som nejake skusila, ale nebolo to nic extra..Nasa znama zubarka je dost proti bieleniu zubov, lebo vraj mnohe pripravky oslabuju sklovinu...( ale je to stara skola, tak neviem....)

    Mezizubnu kefku pouzivam po vecernom umyvanim zubov uz par rokov..a myslim, ze je to OK.. Len pozor na sirku kartacika, lebo raz mi predali v lekarni hrubsie a muselo to ist do kosa..Ja pouzivam zn. TePe - ruzove 4mm

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zuby

     
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Zuby

    Datum: 17.10.2007 20:41
     

    Libi - máme zubaře v rodině a chemické bělení zubů máme od něj přímo zakázáno. Čistí nám zuby mechanicky, /brusnou pastou a ultrazvukem/ je to určitě šetrnější způsob vybělení zubů.

    Co se týká mezizubního kartáčku, tak bez něj už si čistění neumím představit. Je lepší, než nitě. Dobře se s ním čistí i stoličky. Tam se s nití těžko dostaneš.

    V lékárně ti poradí se sílou kartáčku. Nástavec na kartáček zvol kratší.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 17.10.2007 21:17
     

    Moje zubní lékařka mi chemické bělení rovněž rozmluvila. Prý přináší víc problémů než užitku.

     

    Mezizubní kartáčky používám TePe, jsem spokojená.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zuby

    Datum: 01.11.2007 17:29
     
    eva_belici_zubni_pudr_hrebicek_3ks__8595157800037_maly.jpg

    mezizubní kartáček mám ten nejslabší od Spokaru a i přesto ho mezi většinu zubů nedostanu confused smiley a kam jo, tak mi začnou krvácet dásně a bolí to, i když na pár dní vynechám a čistím jen normálním kartáčkem

     

     

    rozmyslela jsem si nějaké drahé aparáty na bělení z lékárny a koupila jsem si bělící pudr s hřebíčkem ([www.belicizubnipudr.cz]) a nevím jestli jsou zuby bělejší, ale když přes ně přejedu jazykem, tak hladší určitě

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 02.11.2007 19:05
     
    Libi,. tak mrkni, jestli by od TePe neměli ještě nějaké slabší kartáčky confused smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    kačka

    Re: Zuby

    Datum: 03.03.2008 16:47
     

    Ahojky,

    já bych taky nedoporučila na zuby moc chemie. Kamarádka si díky neustálému bělení odrovnala sklovinu a dásně a tak jsem začala pátrat co na šetrné bělení zubů. Protože ta chemie nám tu skloviu rozežírá a někdy odírá pokud jsou tam nějaká zrníčka a tím bělí. To není dobrý způso. Já narazila na skvělý gel, kerý bělí a je čistě přírodní. Stojí sie 600kč, ale mám ho už přes půl roku. Mám pocit, že neubývá. Navíc má desinfekční účinky, takže jsem se díky němu zbavila i aftů a zim. Používám ho i na řezné rány, protože urychluje hojení. Fakt užitečný gel i pro vaše děti.

    Jestli chcete ozvěte se na chalupovakatka@seznam.cz

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zuby

    Datum: 04.03.2008 14:04
     
    A nemůžeš dát přímo odkaz na ten gel nebo napsat název????confused smiley Díky.
     
  • Autor: Vilma
    Status: nováček

    Re: Zuby

    Datum: 13.03.2008 17:40
     
    Ahojky,pracuju jako sestra na zubním.Bělení zubů fakt může poškodit sklovinu,když se provádí příliš často.Pak jsou zuby citlivé na studený,teplý,....na všechno.Bělení je drahá legrace na krátkou dobu,nedoporučuje se po něm pít kafe,čaj,červený víno,kouřit,.....atd.-to všechno zase vrací původní zabarvení.Bělení je buď chemické(vesměs všechny bělící pasty obsahují peroxid) a nebo abrazivní(to jsou právě ty pudry).
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    misa88

    Re: Zuby

    Datum: 27.03.2008 20:07
     

    Ahoj,

    nevíte kde se dá všude sehnat zubní pudr Eva?please smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zuby

    Datum: 27.03.2008 20:13
     
    já ho kupovala v Tescu winking smiley a jsem s ním spokojena
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zuby

    Datum: 12.11.2009 20:58
     
    cannadent_zubni_pasta.jpg

    mezizubní kartáček stále nepoužívám, prostě ho nemůžu dostat mezi zuby, a i přesto, že mám jen dva kazy mě zubařka straší pro změnu začínající paradentózou a jediné co mi doporučila jsou ústní vody, ale hned mě upozorňovala, že prý se po nich zase můžou zabarvovat zuby - což se mi taky nelíbí, tak zatím zkouším střídat zubní pasty a doufám, že se to nebude nějak rapidně zhoršovat - zatím se mi osvědčila od Dr. Müllera pasta s Tea tree oilem a dneska jsem si koupila sice dražší, ale podle doporučení magistry účinnou pastu od Cannadermu - tak jsem zvědavá, jestli to trochu pomůže winking smiley

     

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Zuby

    Datum: 13.11.2009 09:56
     

    Libi tak pak dej vědět jestli to nemá také nějaké další učinky grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Zuby

    Datum: 13.11.2009 16:06
     

    Zubní pudr taky používám / občas, když si vzpomenu /a mezi pastama u mě vede Elmex, který jednou týdně používám i ve formě gelu.thumbs down

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zuby

    Datum: 23.11.2009 22:08
     

    Suee - jiné účinky fakt na sobě nepociťuju grinning smiley (mám i krém na rty od cannadermu a jsem s ním taky spokojena) - ale na první dojem ta pasta moc dobrý dojem nedělá - není bílá, ale zabarvená dohněda - pravděpodobně díky bylinnému složení a bohužel i cena není dvakrát příznvá winking smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.