pátek 19. dubna, 16:20 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: luci
Status:

Zrcadlo, zrcadlo...?

Datum: 20.03.2007 18:27
 
Jestlipak se doma ještě koukáte do poloslepého zrcadla po babičce se slovy dokud se poznám, přece to nevyhodím? Přiznávám, že můj zájem je profesionální winking smiley
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 20.03.2007 19:18
     
    Kukam, mam krasne dokonca je v nom aj vidiet pozerajuceho sa.Ale ani za nic by som ho nepredala na to si robia zalusk aj moje deti. grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

     
     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 20.03.2007 21:55
     
    Evelinko, je-li to do srdce vtisknutá starožitnost po prababičce v krásném rámu a na čestném místě, beru ho na milost. Ale není to tvoje jediné zrcadlo, viď že ne?
     
  • Status:

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 22.03.2007 14:19
     
    Kvalitní zrcadlo jsem ještě neviděl. Ve všech vypadám blbě.
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 22.03.2007 14:35
     

    Zrcadlo doma mám velmi krátkou dobu, asi rok, a to jen protože bylo ze slevy a zeštíhluje grinning smiley. Jinak mi taková věc do domu nesmí. (I tohle stojí pořád polozabalené opřené o zeď, ehm.. asi už ho nikdy nepověsím smoking smiley.)

    Na vrásky koukám čas od času do zpětných, jsou nechutně přesná v zobrazení detailu a zintezivňují strhanost rysů. Že zkreslují proporce? Mám, co mi patří, nečumět do nich na sebe, leč dopravní situaci bych měla! grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 22.03.2007 15:01
     

    Teď mi to (teprv grinning smiley) došlo - moje řeč mohla vyznít poněkud nepřátelsky, což bych nerada. Skutečnost, že pokládám zrcadlo za nepřítele, nelze nikterak uvádět do souvislostí s jeho přítomností v elegantním/útulném/vkusně zařízeném/zabydleném interiéru* (proti tomu žádné výhrady! ) Avšak to je rovněž cosi, co doma skutečně nemám, že..

     

    * Má zášť je čistě osobní a domnívám se, že sama zrcadla na ní až takový podíl nemají smoking smiley

    ______________________________________________

    Pod čarou



    Jen si tu něco zkusím.. ilustrativně smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (22.03.2007 18:15)
     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 23.03.2007 00:03
     
    onetangi 410-494.jpg

    Hanule, možná podvědomě, ale o to upřímněji jsi vyjádřila v nás českých holkách nějak zatraceně hluboko zakořeněný negativní vztah k zrcadlům. Už ta sprostá pomluva o smůle a rozbitém zrcadle... angry smiley winking smiley . Pořád ještě jsme nepřišly na to, že zrcadlo není ani tak funkční součást bytu, ale jeho šperk. thumbs up

     

    A nebýt toho, že mě zrcadla živí, bylo by mi to upřímně jedno grinning smiley

     

    Vaše názory mě zajímají.

     
  • Status: expert

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 23.03.2007 00:23
     
    jééé luci a já od královny dostala virtuální funci zrcadelnice tady na weeku to bys měla být Ty.
    Tohle posledni zrcadlo je krásné, ale nikam by se mi nehodilo.
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 23.03.2007 12:09
     

    Luci, možná i dílem proto. Krása přichází až po funkci. Zatracená ekonomická otázka eye rolling smiley.

    Co mne se týče, interiér bych zdobila, slepá by byla ideální. smoking smiley

    Ovšem zušlechťovat znalostmi, to se od tebe nechám ráda :zištný smajlík: - to znamená, vyprávěj.. příběh zrcadla smiling smiley :vybízivý:

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 24.03.2007 01:57
     
    jaspis 10060.jpg
    Tak třeba tohle. Klasické a krásné. Čistá linie, ušlechtilé opracování hrany. Taková zrcadla měly v ložnicích už naše prababičky.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    uška

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 24.06.2007 15:42
     

    Takové zrcadlo sice měly naše babičky v ložnici, ale byl na něm široký dřevěný rám. Ten rám mám uschovaný na chalupě, ale už bez zrcadla. Jinak se dívám do zrcadla co bývalo u toaletního stolku.

    Takového s mramorovou deskou. Stolek už není, ale zrcadlo už má po sobě takové prasklinky, pavučinky, ale zatím jej nevyměním. Líbí se mi s tou starou patinou.

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 08.07.2007 15:16
     
    p1010005.jpg
    Další fotografie:

    Zrcadlo nemusí být nepřítel,ukazující prstem na vady tělesné.Ale když člověk odchází mezi ostatní venkovní lidskou čeládku,aby vypadal aspoň trochu k světu.

    Jen se kolem mihne,aby zjistil,že nikde nic nekouká,co koukat nemá,u žen zase jestli kouká právě jen to,co koukat má.Zrcadlo v chodbě bytu může vypadat třeba takhle.

    JABRAKA

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jabraka (08.07.2007 15:20)
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 09.07.2007 22:34
     
    Já jsem se vám právě úplně filozoficky zamyslela nad termínem "zpětné zrcátko" a moc jsem zatoužila po takovém zpětném zrcadle v předsíni, po takovém, co by se dívalo zpětně tak o deset, dvacet, třicet let. confused smiley...
     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 26.07.2007 15:06
     
    stanley 17345 2.jpg
    Milá Stano, chceš-li být milosrdně klamána, pořiď si naklopené zrcadlo. Budeš v něm opticky tak o 10 čísel vyšší, štíhlejší, krásnější mladší. Ale pihy ani copánky ti nepřikouzlí grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Zrcadlo, zrcadlo...?

    Datum: 26.07.2007 15:15
     
    Luci, Stano nepotřebuje být ani vyšší ani štíhlejší obého se jí dostalo mírou vrchovatou, to její zpětné zrcádko moc dobře chápu thumbs down
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (26.07.2007 15:15)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.