pátek 19. dubna, 09:08 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: eli.p
Status: nováček

Znáte někdo Fitaktivnet?

Datum: 30.11.2010 22:42
 

Ahoj všichni,

nedávno jsem narazila na stránky společnosti Fitaktivnet, kde nabízejí nějaké programy na hubnutí. Nevypadá to špatně a potom, co jsem vyzkoušela už všechno možné, tak bych to možná aji zkusila. Nejdřív bych se ale chtěla zeptat, jestli s tím tady někdo nemá už zkušenosti? Jestli tady náhodou někdo neví, jak to funguje a jestli to vůbec funguje?

Díky moc za každý příspěvek.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: eli.p
    Status: nováček

    Re: Znáte někdo Fitaktivnet?

    Datum: 08.12.2010 18:14
     


    Ram napsal(a):

    Hrstka rýže denně a tvrdá páce na poli.

    Neviděl jsem na čínském venkově obézní lidi.

    grinning smiley 

    (To byl vtip)

     

    No nevím, hrstka rýže by mi asi nestačila. Leda tak pořádná hromada smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Znáte někdo Fitaktivnet?

     
     
  • Autor: eli.p
    Status: nováček

    Re: Znáte někdo Fitaktivnet?

    Datum: 08.12.2010 18:17
     


    SPIKE napsal(a):

    Eli, můžu ti s čistým svědomím říct, že nefunguje tohle ani nic jiného. Ke snížení hmotnosti a zmenšení faldíků vede jedině správná skladba a množství stravy a dostatečné množství aktivního pohybu. Věř zkušené dietářce, která se celý život pohybuje po váhové sinusoidě. grinning smiley Tohle můžeš použít maximálně jako pomocnou berličku a trochu i jako placebo. Věra

     

    Já vím, že základem je pravidelný pohyb a správné složení stravy. To už vím dávno, ale nějak se nemůžu donutit. Proto jsem si řekla, že možná když na mě bude někdo dohlížet a hlídat mě, tak mě to vyhecuje a třeba dosáhnu nějakých výsledků. Přeci jenom si nechci jenom stěžovat, ale zkusit různé možnosti. smiling smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Znáte někdo Fitaktivnet?

    Datum: 08.12.2010 18:23
     

    Eli.p, Monika z fialek chodila do poradny a zhubla hodně, třeba nakoukne a napíše ti víc

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Znáte někdo Fitaktivnet?

    Datum: 08.12.2010 18:34
     

    Eli, to je to, co taky potřebuji. A funguje to u mě. Chodila jsem do Stobu, do Diany, do fitka pod dohledem trenérky.... a vše fungovalo. Nechtěla jsem tě odradit, jen aby sis od toho neslibovala zázraky. Opravdu jen málokdo má tak pevnou vůli, aby shazoval sám a sám se i kontroloval, jestli se správně stravuje a hýbe. Tak ti držím palce i fandím. winking smiley Věra

     
  • Autor: eli.p
    Status: nováček

    Re: Znáte někdo Fitaktivnet?

    Datum: 08.12.2010 18:45
     

    Díky za podporu smiling smiley Já samozřejmě vím, že to nepude 30 kilo za týden, že to bude delší cesta. Ale ráda bych si stanovila nějaký řád a naučila se nějaké návyky a jestli mi v tom tento Fitaktivnet anebo něco jiného pomůže, tak budu jedině ráda. I proto jsem přišla se sem poradit winking smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Znáte někdo Fitaktivnet?

    Datum: 08.12.2010 18:48
     

    Eli, budeme rádi, když nás občas poinformuješ o tom, jak tvůj boj pokračuje winking smiley

     
  • Autor: KateSi
    Status: nováček

    Re: Znáte někdo Fitaktivnet?

    Datum: 11.12.2010 20:03
     

    Ahoj, ja měla balance plus. Bylo to o tom, že si sedneš s konzultantem, tam proberete co jíš, jak často se hýbeš. Pak ti sestaví cvičební program a jídelníček. Do toho jíš tabletky, aby jsi neměla pořád hlad :-). Když to dodržuješ tak určitě zhubneš, ale jak už tady holky píšou, člověk musí chtít a musí dodržovat to co ti řeknou, jinak je to marný. Jejich personál byl ale super, takže to pro mě byla zábava, i to fitko, pokaždé jsme dělali něco jiného takže to bylo pestré :-) ahoj a hodně zdaru ...

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.