úterý 23. dubna, 21:36 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: TerezaS
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: damsky kabat

Znate Desigual?

Datum: 04.12.2008 22:53
 
kram.jpg

Znam tuhle znacku ze sveta, kde je mnohem oblibenejsi a vazenejsi nez ty traparny jako Ed Hardy, Diesel atd. co se u nas predrazuji hnusne. A ted konecne prisla i do CR. Kouknete na [www.differentfashion.cz] winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    KarolinaBELGIQUE

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 21.01.2010 22:42
     

    Mmmm.... A co takhle slevy???? Ja koupila kabat Desigual za -60%... Pak uz cena neni problem ! ;-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Znate Desigual?

     
     
  • Autor: Verrca
    Status: nováček

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 18.03.2010 15:51
     

    Ve Španělsku se to nosí normálně, vcelku běžná móda. Akorát tady v Čechách jsme trochu konzervativnější. Koupila jsem si poprvé sukni na u nás v Hradci a od té doby mám tuto značku ráda. Verrča love smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    OUTLET4YOU.CZ

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 30.03.2010 01:12
     

    Outlet s originálním značkovým zbožím od světových designerů za nejlevnější ceny na netu..
    Guess,G by Guess,Roxy,Calvin Klein,Armani Exchange,Ed Hardy

    [www.outlet4you.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    jarina

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 06.04.2010 20:06
     

    Desigual je španělská značka a myslím, že ji mohou nosit ženy s odvahou a fantazií. Pro běžného "uniformovaného" spotřebitele je nepoužitelná. Vrátila jsem se právě z Barcelony, v Desigualu jsem nakoupila - a dá se vybrat i pro ženy věku 40-50. Některé věci opravdu mají hodně strakaté a výstřední, ale dají se najít i umírněnější kousky, ale se "šmrncem". U nás i jinde ve světě (kromě Španělska) opravdu hodně, hodně předražené, to máte pravdu.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Adelaidex

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 03.09.2010 11:11
     

    pro me nejlepsi hadry co jsem kdy videla a nosila, holt sou trochu drazsi, ale aspon kvalitni!

     
  • Autor: Verrca
    Status: nováček

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 09.09.2010 10:10
     

    Souhlasím, krása něco stojí... Trochu si ten náš národ zvykl stát se second hand odpadištěm zboží ze západu a nekvalitního matreiálu z východu. A když se někdo lépe oblékne hned se na něho kouká divně. No ale snad se to už lepší.... jen se moc nestydět drinking smiley

     
  • Status:

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 09.09.2010 11:31
     

    Dopravní značky už znám, teď se budu muset naučit ty módní. Trochu se učím praxí, syn mi před časem daroval boty, které fasoval od sponzora na sk8 (skejt). Dobře se v nich chodilo, jen mě zaráželo že puberťáci mi tak čuměj na nohy. Až jednou mě jeden z nich oslovil: Pane, kde ste koupil ty ádia? Có? No ty boty! Já je nekoupil, to mě dal syn. To musíte mít bohatýho syna, ty stojej dvaapůl litru! Podobná věc se mě přihodila při nedávné návštěvě psychiatry: Dobrý den, pane Kunc, nejdřív se vás zeptám, kde jste koupil to triko? Můj syn jde poprvé do školy a chce jen tuhle značku. Tak jsem jí vysvětlil, že já nakupuju tak maximálně u řezníka a o ošacení se stará syn. Tu značku vůbec neznám a přitom je napsaná dost velkým písmem na hrudi, ale pro mě je nezapamatovatelná. A Adia už nemám, roztrhal jsem je stejně jako tenisky od Číňana a vyfasoval jsem DC, ta značka je mi sympatická svou jednoduchostí a zapamatovatelností.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 09.09.2010 16:19
     

    grinning smiley grinning smiley Honzíku, nechtěl by tvůj syn oblíkat i moji maličkost?winking smiley please smiley

     
  • Status: expert

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 09.09.2010 16:22
     

    hiiiii až mi tečou slzy grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 09.09.2010 16:45
     

    Miško, to by šlo, syn by tě oblékal a já svlékal. winking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 09.09.2010 16:47
     

    grinning smiley grinning smiley no nevím, asi by z toho moc radost synátor neměl winking smiley grinning smiley

    ...a ty myslíš furt jen na jedno nono smiley nono smiley

     
  • Status:

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 09.09.2010 16:58
     

    Ale Miško, to neznáš mýho syna, ten mi přeje!

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 09.09.2010 17:26
     
    Honziku...no chvalabohu, ze aspon obcas nas tu "obstastnujes", lebo to veru stoji zato! flower
     
  • Status: expert

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 09.09.2010 17:58
     

    Honzíku já se tu trhám smíchem, to je dobře, že seš zase tady :-)

     
  • Status:

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 09.09.2010 18:04
     

    Holky, vždyť já nakouknu skoro každý den, ale když mě nenapadne nějaká ptákovina, tak radši nepíšu nic. Když fungoval chat, bylo to lepší. Člověk hned věděl která prdelka sedí u compu a jak ji virtuálně obšťasnit.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.