pátek 19. dubna, 01:34 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: TerezaS
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: damsky kabat

Znate Desigual?

Datum: 04.12.2008 22:53
 
kram.jpg

Znam tuhle znacku ze sveta, kde je mnohem oblibenejsi a vazenejsi nez ty traparny jako Ed Hardy, Diesel atd. co se u nas predrazuji hnusne. A ted konecne prisla i do CR. Kouknete na [www.differentfashion.cz] winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: TerezaS
    Status: nováček

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 12.03.2009 10:35
     

    Nikdo nezna?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil TerezaS (12.03.2009 10:38)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Znate Desigual?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 12.03.2009 10:37
     

    eye popping smiley eye rolling smiley

    Asi Opakování je matka moudrosti nebo tak něco, že?

     
  • Autor: TerezaS
    Status: nováček

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 12.03.2009 10:37
     

    Lepší značkové oblečení teď asi opravdu neznám. Teď maj novou kolekci a nový eshop. Něco jako Desigual jsem hledala dloooouho :-) [www.differentfashion.cz]

     
  • Autor: TerezaS
    Status: nováček

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 12.03.2009 10:40
     

    Pac jsme myslela, ze pokecame s nekym a nikdo nic nepise. A ja tam vcera nasla novou kolekci a hned objednavala, tak sem se chtela pochlubit a tak :-)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 12.03.2009 10:49
     

    Aha, když my tady kecáme o všem možným... ale hadry to asi zrovna nejsou, no smiling smiley.

     

    Ale pochlubit se můžeš smiling smiley, podíváme se rády, třeba nás ty kousky zaujmou a nakoupíme taky winking smiley

     

    P.S. Ono to totiž vypadá jako neustále vnucovaná reklama.

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (12.03.2009 11:35)
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 12.03.2009 11:24
     

    Koukala jsem na ten odkaz, některé věci jsou na mně moc barevné, některé by se mi i líbily. Většina je ale slušně drahá, dát za tričko litr, je teda pálka.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 12.03.2009 11:29
     

    Taky se mi zdá, že je to dost drahý. V dnešní krizi by to mohl někdo považovat za provokaciwinking smiley

     
  • Autor: TerezaS
    Status: nováček

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 15.03.2009 16:17
     

    Ale krize jsou kecy pana Paroubkasmiling smiley Tu pociti jen lidi, kteri treba prijdou o praci a ty by takovehle znackove obleceni stejne nekupovali nejspis. Nechci se nekoho dotknout, ale myslim si, ze je to pro obycejne lidi ne zas tak poznatelna vec, ktera proste musela prijit a zas brzy odejde ;-) Jen hodne lidi moc kouka na TV a jakmile pan Paroubek neco kvakne, ze je to hruuuza a ze ODA to podelali a ze bude hurr, tak radeji nejdou nakoupit a zacnou setrit a kdybych tu popsala trzni kolobeh, tak je jasne, ze to nepomuze nicemu

    To ja jsem zvykla nakupovat drazsi znacky a kdyz mate v ruce tricko Desigual a tricko jinych (jeste drazsich) znacek typu Ed hardy nebo De puta madre, kde davate takovou palku jen za napis, tak tady aspon jde videt ta propracovanost, spousta vysivanych detailu atd.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 15.03.2009 16:31
     


    TerezaS napsal(a):

    Ale krize jsou kecy pana Paroubkasmiling smiley Tu pociti jen lidi, kteri treba prijdou o praci a ty by takovehle znackove obleceni stejne nekupovali nejspis.

     

    eye rolling smiley nejsem absolutně příznivec pana Paroubka, spíš ho naprosto nesnáším, ale ty teda pořádně blábolíš ve snaze udělat si reklamu thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 15.03.2009 17:14
     

    kolik ti za tu reklamu platí confused smiley , a upřímně já budu mít radši tři trika levnější, která budu střídat než jedno, které budu tahat pořád

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 15.03.2009 17:43
     

    Páni, tak krizi si vymyslel Paroubek. Že mě to nenapadlo. Já po 35 letech u jedné firmy jsem teď 2 dny v týdnu na 60% doma, nemyslím si, že jsem nějakej chudák, přežiju to v pohodě, ale stejně si nekoupím triko za 1500. Jak píše Libi, raději si jich koupím víc, abych měla co střídatwinking smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 15.03.2009 17:48
     


    Andora napsal(a):

    Páni, tak krizi si vymyslel Paroubek.

     

    jj, a pak ji vsugeroval celému světu grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 16.03.2009 10:12
     

    K tomu dodám jen: Holky, díkybohu za vás všechny NORMÁLNÍ!!! winking smiley love smiley Jinak bych se tu cítila divně. confused smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Znate Desigual?

    Datum: 16.03.2009 11:34
     

    Tak tady je fakt diskuze o ničem.please smiley Co takhle to pozměnit a ukazovat tady, co si kdo vyrobil pěkného na sebe nebo jen vylepšil něco koupeného, aby to bylo originální a hlavně "moje". Mě značkové oděvy moc neberou, koupím si oblečení, když mi padne do oka a cenu pak moc neřeším, ale 1500 za tričko bych opravdu nedala. To mi přijde dost rozmařilé. Platit za nějakou cedulku nebo výšivku značky, tak to ne! Dražší věci si koupím hlavně když ta cena vyjadřuje kvalitu a funkčnost (na sport ap.) a musí se mi to taky líbit. Věra

     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.