sobota 20. dubna, 02:13 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Změna trvalého bydliště

Datum: 26.02.2007 10:15
 
Víte někdo, co vše souvisí se změnou trvalého bydliště? Je mi jasné, že je potřeba nový občanský průkaz, změna adresy ve zdravotní pojišťovně, co dál?
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Změna trvalého bydliště

    Datum: 26.02.2007 10:44
     
    Odhlásit na starém bydlišti, přihlásit na novém, ředičák, všechny smlouvy (leesingy, půjčky...), finančák, sociálka....prostě všude oznam změnu.grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Změna trvalého bydliště

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Změna trvalého bydliště

    Datum: 26.02.2007 10:45
     
    se radostí tetelím!!! moody smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Změna trvalého bydliště

    Datum: 26.02.2007 10:47
     
    Před rokem jsme absolvovali to samé. Přeji pevné nervy...winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Změna trvalého bydliště

    Datum: 26.02.2007 16:45
     
    Stačí se přihlásit na novém, odhlásí úřady mezi sebou. Jinak jak psala Mona, vše kde máš adresu. Taky telefon,pokud je paušál, auto, pojistky, u doktorů...
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Změna trvalého bydliště

    Datum: 21.06.2007 22:38
     
    Čtyři roky bydlím s přítelem na vesnici, (čtyři roky mám stále trvalé bydliště u našich) - dokonce jsem si před nějakým měsícem nechala dělat novou občanku, abych mohla vycestovat do Maďarska (pas jsem měla propadlý a přišlo mi zbytečné nechat si dělat nový, když stejně něplánuju dovču někde v zahraničí) a nechala jsem si tam trvalé bydliště stále stejné, důvodů proč si nechat trvalé bydliště jsem měla několik - hlavní ten, že domek, ve kterém s přítelem bydlím, patří jeho rodičům (když mě vyhodí, tak budu mít trvalý pobyt u úplně cizích lidí, kdyby to bylo aspoň jeho) a druhý - všechno vyřizování okolo změny (půlka pošty mi chodí domů - ty věci, které jsem si zařizovala až po přestěhování - paušál na telefon, leasing, ... druhá půlka pošty k našim - stavební spoření, apod.)
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Změna trvalého bydliště

    Datum: 22.06.2007 05:44
     

    Anawi,vloni jsem se vdávala a manžel se stěhoval ke mě,takže změna bydliště.Také jsem se toho hrozila,ale tak strašné to pro něho nebylo.Vlastně jen přihlásit na obecní úřad a nahlásit změnu na zdravotní pojišťovně.Řidičák a pas si zatím neměni,nepoužívá a bude muset měnit stejně,došlá platnost,lékařům hlásí až při návštěvě při potížích,předem není potřeba,zajímá jen ta pojišťovna.

    Já to měla horší...změna jména,ale také se to dalo v pohodě přežít.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    michalxxx

    Re: Změna trvalého bydliště

    Datum: 02.07.2009 08:05
     

    [www.repofin.cz] ty ti poraděj - dávaj trvalé bydliště i pobyty

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.