pátek 29. března, 03:24 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: lenka01
Status:

Zlobí fotoaparát

Datum: 07.05.2008 11:56
 
Dcera si vypůjčila foťák a vrátila ho porouchaný. Po zapnutí to ukáže chyba zoom a vypne, ta část s čočkou se nezavře. Co s tím mohla provést? Je sice v záruce, tak to zkusíme reklamovat, ale nejsem si jista, zda nám to vůbec uznají.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 07.05.2008 11:58
     
    Jen detail, nemáš slabé baterky? Mimochodem, co je to za fotoaparát?
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zlobí fotoaparát

     
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 07.05.2008 11:59
     
    Baterky jsou nabité, je to Olympus.
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 07.05.2008 12:30
     
    V záruce rozhodně reklamovat. Neměl by to být problém.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 07.05.2008 15:45
     

    Určitě reklamovat...Já mám jeden foťák asi 8let...dostává nepředstavitelně zabrat...neustále, foťáky tahám sebou...S tím starším, už nezacházím vůbec v rukavičkách...i mi už upadl, nebo já ním...A fachá stále dobře...Takovouto závadu neuděláš,špatným zacházením...neměl by to být problém...Dej vědět jak jste dopadli..

     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 08.05.2008 12:46
     

    V úterý tam jedu, dám potom vědět, jak jsem pochodila. Já mám totiž s opravami špatný zkušenosti. Před časem synovi nešel mobil, v jedné opravně nám řekli, že mu musel spadnout do vody a oprava se vůbec nevyplatí. Ŕečeno, zahoďte ho a kupte nový. Naštěstí v druhé opravně nám ho za 900 vyčistili a řekli, že vůbec do vody nespadl, že stačí pokud ho syn nosí v kalhotech v dešti a nějaká kapka se dostane kam nemá a je problém.

    Každopádně nám ušetřili několik tisíc, tak jsem zvědavá, co nám budou tvrdit u toho foťáku, ale nebojte, já se nedám.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 08.05.2008 15:07
     
    Jo, vykoupanej mobil, to je v servisech starý známý šlágr grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 22.05.2008 08:31
     
    lenko, jak jsi dopadla?
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Marsí

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 08.06.2008 23:24
     

    Dobrý den,

    chtěla jsem se zeptat, jak jste dopadla s tím krytem, co se nezavíral, nám se to stalo také a nevíe co s tím.

    Děkuji

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 11.06.2008 16:12
     
    tuším, že lenka někde psala, že reklamace dopadla dobře - ale nevím podrobnosti
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 11.06.2008 18:16
     
    Dopadla jsem dobře, sice v prodejně dělali trochu problémy, chtěli původní krabici a všechny doklady. Problém byl v tom, že jsme ho měli na splátky, které jsme uhradili a když mi od splátkové organizace přišel dopis, že máme vše uhrazené, vyhodila jsem úvěrovou smlouvu. To jsem prý neměla dělat, no ale můj 100 kilový manžel zvýšil hlas, řekl, že tu smlouvu mají v počítači, ať si ji laskavě vytáhnou a prodavač ucukl. Samotná reklamace u výrobce byla rychlá a bez problémů, jednalo se opravdu o technickou závadu, nikdo nás nepřesvědčoval, že je to špatným zacházením apod. BVyměnili nám celý zoom a neplatila jsem nic.
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 11.06.2008 18:32
     
    A ked som uz natrafila na tuto rubriku, tak sa idem pochvalit, podarilo sa mi v mori vykupat fotacik thumbs up Zaniesla som do opravy a cakam ako to dopadne.My sme prosto rodina na pohladanie! Jeden utopi v zachode mobil, druhy clen ho pekne v slanej vode vymacha! angry smiley angry smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 11.06.2008 18:48
     
    Evelíno, nejste vy příbuzní s vodníky? Hele, nakup prezervativy, ne, abyste na tom furt leželi, grinning smiley ale navlíkni je na foťák a mobily, dole udělej vždycky uzel a můžeš se s nima i potápět grinning smiley
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 11.06.2008 19:05
     
    Drahus, my sme obe v znameni " Ryb" grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zlobí fotoaparát

    Datum: 11.06.2008 19:09
     
    Tak je to jasnýgrinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.