úterý 23. dubna, 15:30 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Zkušenosti s tajemnem

Datum: 13.01.2007 16:59
 
Máte někdo zkušenosti např. s vyvoláváním duchů? Je to záležitost, které se bojím, ale už jsem to taky vyzkoušela.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 17.02.2008 10:14
     
    v pátek jsem měla s holčinama dílnu a najednou se mi jedna (15 let) během práce sekla, já se lekla, co se děje a ona, že už tuhle chvíli jednou zažila, vybavilo se jí to potom, co jsem ji na něco upozornila a byla schopna přesně popsat, které věci jí přišly povědomé a už jednou zažité winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zkušenosti s tajemnem

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 18.02.2008 18:58
     
    Libi to jsou věci,které mne taky zajímají a co ty jak jsi vyvolala nějakého ducha.Byl trochu přítomen?Taky bych chtěla vyvolat svoji mamču a babču byly jsme dost na sebe fiksovaní,ale nějak jsem se s nima nesešla a tak moc bych si to přála.
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 27.01.2009 21:37
     
    eye rolling smiley..dnes som v lekarni nakupovala nejake lieky a... celkom nahodou som si spomenula, ze je dobre doma mat ichtyolovu mast ( uz minuly tyzden som spominala, ze som si zastrihla do palca na nohe a hnusne ma to bolelo, lebo sa to trochu zapalilo a vtedy by sa mi ten ichtyol bol zisiel....ale teraz uz je to O.K...ale aj tak)...
    No...a poobede hladim japoncinku Bibku a uff...na chrbte ma velku hrcu eye popping smiley..Podla vsetkeho ked jej pichali antibiotika, tak sa jej neieco zapalilo,ale to mala ranku pred 10dnami a odvtedy to vyzeralo, ze sa to zahojilo...Ale dnes znovu ma ranku a hrcu k tomu....Hm, tak som jej tam naniesla ichtyolovu mast - sice to na jej bielej srsti vyzera seredne...ale mooooooc dufam, ze pomoze..
    Ale aj tak ci chcem , ci nie...musim znovu zacat riesit urychlene jej zdravotny stav...ide to s nou nejak dole vodou eye rolling smiley
     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Keria (27.01.2009 23:20)
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 28.01.2009 10:11
     

    Nestačila jsem diskusi přečíst celou, ale moc ráda se taky přidám. Mám takových zážitků mnoho. Ani je nevyhledávám, prostě to jen tak přijde...

     

    I u nás v švp se tenkrát pomocí písmenek na velkém papíru s označeným talířkem šipkou vyvolávaly duchové. Já jsem se toho nezůčastnila. Holčiny co ale vyvolávaly dělaly strašně důležitý. Jednou se ale z pokoje ozval hluk. Holky vyšly ven a všechny dost plakaly vypadalo to jako dobré kino. Ale myslely to vážně..., prý vyvolaly vládce temného podsvětí ( jméno si pamatuju, ale psát ho nebudu ) A protože je rozloben přijde si pro jednu z nich. Tenkrát jsme byly celé patro dost v šoku a každé z nás nahnaly hroznej strach. Já celou noc skoro nespala a když jsem usnula, zdálo se mi jak se ke mě blíží nějaká osoba v černém plášti s kapucou.... strach udělal své. Ráno když jsme se všechny probudily jsme, ale zjistily něco divného. Kříže ve kterých některé hledaly spásu, které jinak nosily na parádu, protože to bylo hipies... se skrátka rozpadli. Jeden z korálků se rozsypal a jinému upadlo to očko na pověšení.

    ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

     

    Já jsem už asi ve třinácti vyvolávala duchy u mé sestry v bytě. Ze strašidelné atmosféry opadlo. Ptala jsem se jestli je dál se svými příbuznými se kterými žil... prý ne (?)

    Asi každá duše jde potom jinam... nevím. Dost o tom někdy přemýšlím.

    Za pár dní ale sesra nemohla usnout strachy. Slyšela strašné rány v kuchyni, prý měla všechny hrnce do jednoho z linky vyházené. Její růžový porcelán, který měla naskládáný v poličkách se od té doby některé dny v roce sám celý otočil. (????)

     

     

    Moje babička umřela když mi bylo 6 let. Maminka o ní se mnou nemluvila. Vím jen že si občas se sestrou o ní povídali, že se jí o ní zdá.

    Jednou se mi o ní zdálo. Usmívala se na mě, na rameni měla našeho anduláka a pak odešla. Anduláček do dvou dnů umřel. Vypadalo to že si pro něho babička přišla. Horší ovšem bylo, že jsem měla hroznou potřebu neustále celej sen vyprávět... a pak to přišlo, řekla jsem i to co měla babička za oblečení. Maminka z toho tenkrát byla dost špatná a nemohla tomu uvěřit.

    Vyšlo totiž najevo že ve zmiňovaném oblečení babičku pohřbili... A jak jsem to mohla vědět?

     

     

    Dlouho se mi o babičce nezdálo, možná proto že na ní nemyslím a tyto sny byly vyjímka a možná i návštěva z tajemna. Kdo ví...

    Po smrti babičky moje maminka přestala komunikovat s jejím nevlastním otcem, který s babičkou žil.

    Když babička umírala zachoval se k ní dost hrubě a to moje maminka nemohla spolknout. "Děda" žil ještě dlouho, ale je to tak 6 let zpátky, kdy se mi zdál hodně divnej sen a snad nejhorší co jsem kdy měla. Byl tak živej. Zdálo se mi že bydlím u rodičů a někdo zvoní... vykouknu z okna a tam stál "děda" na sobě měl ten babičin kostým ve kterém jsme babičku pohřbili!!! A povídá, že nutně potřebuje mluvit s mojí mámou. Ta odmítá a mluvit s ním nechce. Strášně křičí, klečí na nohou a lomí rukama. Kolem projíždí autobus co zastaví. On do něj vejde a tam mu lidé říkají, "TADY MÍSTO PRO VÁS NENÍ"

    Po probuzení z toho snu volám ihned mojí mámě. Ta se mi ještě ten den ozve s tím, že skutečně její nevlastní otec zemřel.

    Otázkou pro mě je proč měl ten kostým???? A kam ten autobus jel???

     

    A nakonec něco srandovního grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Zkoušeli jsme hypnózu. Taková hypnóza je fakt sranda. Každej si vymýšlí. Bylo to se zaměřením na minulé životy. Když ale v tom polospánku vám řeknou " A teď se podívejte na své nohy" Já viděla kulový a pak se to začalo ostřit... černý nohy... grinning smiley Nic víc sem neviděla.

     

    Takže děsná sranda že v minulém životě jsem někde běhala bosá a hlavně byla jsem "ČERNÁ"

    Potom mi tata říkal jo holka, vždyť si tu nedávno říkala támhle jsem byla. To byla reklama na kafe. Běhal tam nějaký černoch a ukazovali tu krajinu a já jistě prohlásila, že tam to znám. grinning smiley

    Ne vážně jsem ten pocit měla. I když v africe jsem v životě nebyla. Takže sranda, že jsem viděla jakési černé nohy a prohlašuju, že v africe to znám. Potom maminka přinesla krabici s fotkama a tam to na mě vykouklo po třetí.

    Já na pár fotkách, jako malá s pytlíkem od kávy se zabořeným nosem.Prej jsem si je schovávala do krabice od bot a denně jsem k nim čuchala.

     

    Sběračka kafe jsem asi byla. A nebo je to jen náhoda??? grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 31.01.2009 23:41
     

    Tak ty jsi teda silné medium.To bych chtěla zažít ,jak to vlastně děláš?

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 01.02.2009 14:09
     

    Snažím se myslet na to , že je to jen náhoda.

    Moc o tom nemluvím, protože když o tom mluvím, vypadá to že mi přeskočilo.

    V devatenácti jsem měla opakovaně záněty močáku. Lékaři už nevěděli co se mnou. Dostala jsem k léčitelce, která byla ze mě úplně paf.

    Řekla mi, že je ve mě spousta síly, kterou bych mohla využít. A jestli vím, že je kolem mě spousta astrálních bytostí. Chtěla abych se tomu věnovala a nabízela mi nějaké kurzy.

    Nečekala mou odpověď. Řekla jsem jí že něco tuším, ale že věnovat se tomu nechci. A už z toho důvodu, že daná léčitelka na mě tenkrát neudělala dobrý dojem a hodiny kurzů léčitelství si nechala hojně zaplatit.

     

    Na to mi dost nepříjemně a snad i výhružně odpověděla, že nevyužitá síla co je ve mě poroste a nastanou situace se kterými si nebudu vědět rady.

     

    Každopádně jsem jí vděčná dodnes, že mě vyléčila.thumbs down

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 02.02.2009 16:59
     

    Hoď sem něco přes internet ať si taky něco užiju.Já bych se tak strašně ráda setkala se svou rodinou a pořád to ne a né ani ve snu.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.