sobota 20. dubna, 09:51 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Zkušenosti s tajemnem

Datum: 13.01.2007 16:59
 
Máte někdo zkušenosti např. s vyvoláváním duchů? Je to záležitost, které se bojím, ale už jsem to taky vyzkoušela.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 16.01.2007 19:04
     
    Že je "něco" mezi nebem a zemí, tomu docela věřím..., okrajově si tu a tam něco přečtu, ale  do hloubky...to raději ne. Vyvolávání duchů a podobně také ne...Mě "bohatě" stačí můj "šestý smysl" a i z toho mě někdy mrazí. Zkrátka kolikrát během vteřiny úplně změním rozhodnutí a poté když si zpětně uvědomím  "Proč,co mě k tomu vedlo", tak nemám žádné logické vysvětlení.Naposledy koncem roku. Něco jsem v práci psala...najednou jsem vylítla k předním dveřím a na poslední vteřinu jsem stačila zachytit člověka co začal kolaboval .Natlačila jsem ho na zeď,po které se bez úhony svezl k zemi a zařvala na kolegu.Až když bylo po všem a pána odvezla rychlá,tak mi kolega,který seděl vedle mě a diktoval mi řekl,že jsem prý vylítla ze židle...Přitom na přední dveře nevidím,že kolem někdo jde a v počítači bylo půl rozepsanýho slova...Jak to vysvětlit, proč jsem zničeho nic vylítla, když jsem neměla žádný důvod? A toto se mi občas stává...Navíc moje babička měla taky takový "smysl" a mnohem intenzivnější...
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zkušenosti s tajemnem

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 16.01.2007 19:19
     
    Až mi z toho tvého příspěvku zamrazilo. Náhody, jestli jsou to náhody, jsou také pěkní prevíti. Posledních asi pět let se vždy v naší rodině okolo konce února něco stane a to docela důležité věci - jeden rok vážné onemocnění jednoho z rodičů, další rok jsme vyhořeli, rok na to jsem učila auto šplhat po stromě, minulý rok se vybourala moje kamarádka na stejném místě jako já a na den přesně confused smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 17.01.2007 12:12
     
    Náhody neexistují, nic se neděje bez příčiny winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 17.01.2007 19:03
     
    Majko taky si myslím...mám různých zážitků,kde rozum zůstává stát, povíc...
     
  • Status: expert

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 17.01.2007 21:14
     
    Lado taky se mi to nekdy stane ne v tak důležité situaci , ale v maličkostech. Já mám hlavně pocit tady už jsem byla, a nebo tohe už jsem přece prožila...proto by mě zajímaly ty minulé životy.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 20.01.2007 17:03
     

    pocit už něčeho viděného, zažitého se označuje jako deja vu, také se mi to už párkrát přihodilo, je to velmi zvláštní pocit, dokonce jsem ho zažila se sestrou ve stejné situaci

     

    [www.esoterika.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 21.01.2007 12:47
     
    Libi Ty taky? Mě se to stává dost často a jde z toho mráz po zádech.Taky se mi stává když někdo umře i cizí, mám pocit že ho ještě jenou někde na ulici zahlédnu
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 21.01.2007 13:07
     
    Už jsem to dlouho nezažila, ale několikrát do roka se mi to stává. Z čeho mi šel mráz po zádech - babička umřela dřív než prababička (její maminka) a prababička nám pak povídala (ještě nevěděla, co se stalo), že jí někdo v noci ťukal na okno, tak se tam šla podívat a ona se babička s ní šla rozloučit.
     
  • Status: expert

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 21.01.2007 14:04
     
    To prý se stává to jde fakt mráz po zádech
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 21.01.2007 19:05
     
    Takové zážitky mám taky...třeba babičce vypadl z ruky příbor chvilinku seděla,koukala mimo..A pak poslala dědu, ať jde rychle k tetě,že se tam něco děje...A děda tam našel tetu oběšenou...Babička byla hodně senzibilní. Já jsem se rozhodla z minuty na minutu,že tam jedu aniž bych se předem ohlásila.A když jsem přicházela od vlaku,babička stála mezi vratama se slovy "Já věděla že někdo přijede,tušila jsem ,že to budeš ty..." A v kuchyni na mě čekal můj oblíbenej salát. Telefony nebyly a měla jsem to 250km,tak tam člověk nejezdil nijak pravidelně,jen párkrát do roka..
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 23.01.2007 10:41
     

    To, že zažívám situace jakoby "podruhé", se mi stává docela často. Jdu po nějakém místě a říkám si: Tady jsem už někdy byla...A houby,jsem tam ve skutečnosti poprvé. Vidím nějakou situaci - třeba konflikt dvou cizích lidí a říkám si: tohle už jsem někdy viděla (a odvíjí se to přede mnou jako film, o kterém přesně vím, jak skončí)... Jsou to fakt zvláštní zážitky.

     

    Jsou pro vás tajemno i karty? Teď se v mém okolí stalo doslova hitem navštěvovat kartářky. Dokonce  je tady jedna vyhlášená, která je opravdu šikovná. Když mi někdo líčí, co mu řekla, je to až mrazivé.  Jsou věci, které z vás umí šikovná "čarodejnice" vytáhnout nebo si řeknete, že je může risknout - že vám třeba řekne, že máte dvě děti, tam je velká šance, že se trefí smiling smiley. Ale pak jsou takový detaily, že to je zarážející. Jedné známé řekla, že v brzké době zdědí nemovitost. Ona řekla,že to není možné. No a netrvalo dlouho a po dvou měsících jim přišlo oznámení, že nějaká tetička, která neměla příbuzné a viděli ji asi třikrát za život, jim odkázala starý dům. kamarádce řekla, že vidí, že celá jejich rodina jsou nekuřáci, ale její otec je velmi silný kuřák - což je pravda, hulí asi dvě krabičky denně. No a další známé řekla, že její manželství před dvěma lety silně narušila osoba mužského  pohlaví. Ona říkala, že milence žádného neměla, že jejich manželství krachuje od doby, kdy se jim narodil syn - před dvěma lety!!!!! Bingo! Je to opravdu hodně zajímavé, ale nějak podvědomě na to nemám odvahu... Jo, tý jedný kámošce totiž třeba řekla, že má hodně hlídat děti, protože jim hrozí úraz- popálení nebo opaření. Takže ona je teď úplně vynervovaná, jak se děti mihnou kolem kuchyně a má z toho hrůzu, co se může stát.

    Vždycky jsem si myslela, že to, co je v kartách psáno, je neměnný osud. Ale ta kartářka právě té kámošce s dětma vysvětlovala,ž e je ten úraz potkat může, ale nemusí, protože to právě díky těm kartám ví a bude to hlídat. Řekla jí třeba, že u ní byla paní, která se chtěla rozvést, ona jí řekla, v čem tomu manželství může pomoci a začalo se to hodně lepšit... takže to asi není úplně neměnné a ten osud lze trochu ovlivnit. To jsem se zas rozkecala grinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 05.02.2007 16:46
     

    Narazila jsem na zajímavé stránky

     

    [www.vestirna.com]

     

    1. Zkoušela jsem tam např. hodiny smrti - oznámilo mi to: zemřete prevděpodobně dne 4.7.2055 ve věku 76 let - tak to bych tu ještě chvíli pobyla grinning smiley

     

     2. pak jsem vyzkoušela minulý život:

     

    V minulém životě jste se narodil(a) :
    19.4.1090
    a zemřel(a) jste
    22.4.1125
    ve věku 35 let.

    Byl(a) jste pravděpodobně
    Knihovník                                                      knížky miluju, tak by to nebylo daleko od věci

    a žil(a) jste na místě zvaném
    " Řecko "

     
  • Autor: babkatapka
    Status: začátečník

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 05.02.2007 16:55
     
    Tak ti děkuji Libi, to víš, že jsem se tam hned podívala. Tak mám před sebou pravděpodobně asi 8 let života. To není špatné.
     
  • Autor: babkatapka
    Status: začátečník

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 05.02.2007 16:59
     

    Žila jsem v roce 1016-1053

    byla jsem alchymista

    a zemřela ve věku 37 let v Australii confused smiley 

     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 05.02.2007 22:38
     

    Dala jsem si tam pro zajímavost svého otce , píší , že je to pro ročníky pod 1950 nepřesné a u něj mi vyšlo , že je pravděpodobně mrtev.grinning smiley

    Při tom náš děda ročník 1925 se právě vrátil z bowlingu a všechny nás strčí do kapsy.thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.