pátek 19. dubna, 09:44 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování

Zkušenosti s reklamací

Datum: 25.11.2006 20:14
 
Tak jsem dneska odjela do Makra do českých Budějovic reklamovat digitální foťák a překvapil mě na reklamačním oddělení sympatický pán, který se mnou vše ochotně a příjemně vyřídil. Dokonce jsem zjistila, že ani po roce a půl co foťák mám, jsem si nenechala potvrdit záruční list, tak mi ho dodatečně vyplnil. Prý se mám za čtrnáct dní ozvat, tak jsem zvědavá, jak to dopadne, jestli reklamaci uznají. Vypadá to, že přestal fungovat blesk. Jaké máte s reklamacemi zkušenosti vy?
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (25.11.2006 20:14)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 22.08.2017 07:18
     

    Babi koupila klukovi drahé botasky Nike, béhem měsice se odlepily obě podrážky , reklamace - podrážku PŘILEPiII angry smiley, po 14 dnech opět podrážka v pr....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zkušenosti s reklamací

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 22.08.2017 08:45
     

    Opět reklamovat a po třetí musí vrátit peníze nebo dát nové boty, ale záleží, co vy upřednostníte

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 22.08.2017 19:55
     

    Vraceni peněz, už jsme čekali ma jednu reklamavi a při druhé už by kecky byly po sezoně a přiśti rok malé

     
  • Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 22.08.2017 22:02
     

    I to je úspěch, že alespoň berou jako reklamaci a nesdělili rovnou, že jsou to boty, v kterých se nemá chodit venku, jsou jen do sportovní haly či tělocvičny. Občas si v tom tyhle drahé značky libují... angry smiley

     
  • Autor: Geraltice
    Status: nováček

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 29.11.2017 18:38
     

    To bych vraždila. sad smiley

    Já většinou boty v obchodech jen zkouším a objednávám po netu, je tam ta záruka 14 dnů vrácení peněz bez důvodu, a celkově mají většinou přístup k reklamacím lepší, jen se s tím většinou musí na poštu, což není pro každého. Naposledy jsem reklamovala nový boty z [www.eobuv.cz], protože jsem tele a omylem jsem si koupila o velikost menší. A s vyřízením nebyl žádnej problém.Byla jsem z toho po nějakejch špatnejch zkušenostech, třeba z Alzy, docela nervní, tak teď taky musím pochválit, když je zvykem takové zkušenosti psát, jen když jsou negativní. :-)

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.