čtvrtek 25. dubna, 15:59 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování

Zkušenosti s reklamací

Datum: 25.11.2006 20:14
 
Tak jsem dneska odjela do Makra do českých Budějovic reklamovat digitální foťák a překvapil mě na reklamačním oddělení sympatický pán, který se mnou vše ochotně a příjemně vyřídil. Dokonce jsem zjistila, že ani po roce a půl co foťák mám, jsem si nenechala potvrdit záruční list, tak mi ho dodatečně vyplnil. Prý se mám za čtrnáct dní ozvat, tak jsem zvědavá, jak to dopadne, jestli reklamaci uznají. Vypadá to, že přestal fungovat blesk. Jaké máte s reklamacemi zkušenosti vy?
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (25.11.2006 20:14)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 10.02.2009 14:38
     

    No to je ono dříve to právě klukovi tak nějak v pohodě vydrželo celý školní rok, no a letos to už byly druhé pantofle od září, tak mě to docela naštvalo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zkušenosti s reklamací

     
     
  • Autor: Budejcky
    Status: nováček

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 07.07.2016 22:43
     

    Chci se podělit o čerstvou zkušenost s reklamací obuvi v obchodě se zdravotnickými pomůckami ASKLEPIOS CZ v pasáži Globus v Českých Budějovicích. Zakoupené boty s černou stélkou barvily chodidla, a jelikož se stav nelepšil, rozhodl jsem se k reklamaci po dvou měsících od zakoupení. V tomto obchodě však reklamaci berou jako zločin zákazníka páchaný na nebohém obchodníkovi. Paní prodavačka, slušně vypadající blondýnka, se změnila v arogantní stvoření angry smiley , která nám neopomněla důrazně a výhružně sdělit, že jsme jediní, kdo tyto boty reklamuje. Po delším váhání reklamaci přijala. Obchodník využil celou třicetidenní lhůtu a oznámí nám, že reklamaci nepřijímá. Obdržel jsem vyjádření výrobce, firmy PEON Litovel, ve kterém sdělují, že "se jedná o charakteristickou reakci barvené usně viz příbalový leták". Dále výrobce doporučil zakoupit si fixační přípravek. Na doporučení poradny dTestu jsem sestavil žádost o odstoupení od smlouvy z důvodů toho, že zakoupené boty nesplnily mé spravedlivé očekávání jakosti, že stélka, byť barevná, prostě nebarví. Je přeci normální, že boty nebarví. V obchodě byla stejná blonďatá prodavačka, která při předložení žádosti o odstoupení od smlouvy se zeptala, co to má znamenat a opět nezapomněla konstatovat, že jsem první, kdo si to dovolil. Odkázala mě na výrobce, protože ona je jen chudinka prodavačka, kterou otravuje drzý zákazník. Po vysvětlení, že mám smlouvu s obchodem ASKLEPIOS a nikoli s výrobcem, neochotně podepsala převzetí. Za dva týdny jsme byli vyzváni k návštěvě prodejny. Stejná blonďatá prodavačka s arogancí jí vlastní a hranou slušností si vyžádala všechny dokumenty, co mohla. Nadiktovala formulaci o převzetí peněz a neopomněla dát na vědomí své opovržení, že mi jde jen a jen o peníze. Ano, jde mi o peníze, za které jsem nedostal od obchodníka kvalitní boty, ale dostal jsem lekci z arogance. Radím všem - nevzdávejte se, nepodlehněte aroganci obchodníků jako je ASKLEPIOS ani výrobcům jako je PEON Litovel. Oba dobře ví, že nejsou v právu, ale neváhají zastrašovat. A asi se jim to vyplácí. Ale pokud si chcete dopřát zábavu a pocit spravedlivého úspěchu, využijte mých zkušeností, kupte si boty od PEONu nebo nakupte v Českých Budějovicích v obchodě ASKLEPIOS CZ. winking smiley

    Já už to s nimi zkoušet nebudu. smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Budejcky (08.07.2016 12:25)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 08.07.2016 09:46
     

    No určitě nezchudli, ale člověka připraví o čas a nervy angry smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 09.07.2016 10:22
     

    Každý máme nějaké zkušensti s reklamacemi. My už roky nenakupujeme nic v CCC. Raději volím jiné prodejce, kteří mi nebudou říkat, že jsem si podrážku zničil špatnou chůzí apod.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 09.07.2016 10:57
     

    Já v Humanic winking smiley

     
  • Autor: Filomena
    Status: nováček

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 20.06.2017 22:34
     

    já mám výbornou zkušenost třeba v hračkářstvích, pokud jsem reklamovala jejich výrobek, ihned měnili, jinak samozřejmě posílají ostatní výrobci, který s chutí dodržuje lhůty, takže jsme o autíčko doma brečeli víc jak měsíc :-/

     
  • Autor: Mikina
    Status: nováček

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 04.07.2017 17:29
     

    no, tak asi záleží na obchodě, já jsem si koupila třeba boty ve značkové prodejně... protože od ťamanů to nejde reklamovat atd. no a po týdnu nošení mi kožené botasky praskly v ohybu boty! a co mi přišlo po měsíci reklamací (kdy jsem si stejně na chození musela koupit boty další)?? že jsem je málo ošetřovala ochrannými krémy!!!!!!!!! od té doby už jsem tam pro boty nikdy nešla a nepůjdu!!!

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 04.07.2017 21:42
     

    odrazuji od e-shopu [www.3dliving.cz]

    měla jsem si nejdřív zjistit, co je to za stránky. Moje chyba.

     
  • Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 04.07.2017 22:15
     

    Irisko, to máš to pískoviště? Nějak mi možná ušlo. Neuspělas s reklamací?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 10.07.2017 22:57
     

    prošvihli všechny termíny reklamace a nic s nima nesvedu. A recenze na jejich obchod je děsná. Že já si to nejdřív nepřečetla, než jsem objednala. Chybama se člověk stááále učí.

     
  • Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 11.07.2017 10:33
     

    Napiš to na ČOI, peníze ti sice oni nevrátí, ale aspoň jim to zruší. Já to s jedním prodejcem tak udělala, skončil. Sice si založil jiny shop, ale tam ho zrušili také grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 11.07.2017 10:55
     

    Náš mladej si objdenal nedávno rolety na okna . Nejdřív si objednal špatný rozměry, tak jsme tam volali a nemohli se dovolat. V záznamníku byl nahranej nějakej hotentot. grinning smiley Později jsme zjistili, že je to firma, co sídlí v Maďarsku. eye rolling smiley 

    Když rolety dorazily, vůbec nešly navíjet. Tak jsme doma hartusili, že je blbej, že si má příště zjistit, kde co objednává a že rozhodně reklamaci do Maďarska posílat nebudeme, neb by se to nevyplatilo. Ale po mailové korespondenci, poslání videa, světe div se, poslali rolety nové - funkční a ty, co šly špatně navíjet, nám taky zůstali. Takže fakt jsem čučela, klobouk dolů. thumbs down

    Ale rozhodně před objednáním čehokoliv, nejdřív zjistit recenze.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 11.07.2017 23:07
     

    já už na ně kašlu, nebudu si ničit nerva. A příště budu koukat na recenze. Z dTestu mi paní radila, jak mám postupovat a jaké formuláře poslat a co dělat a je to k ničemu.

     
  • Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 12.07.2017 00:01
     

    Já bych aspoň napsala na ČOI. Jak píše Ivik. Je fakt, že člověk ztratí nějaký čas a nervy a k penězům nepřijde ale zase si nepřipadá jako úplný blbec, s kterým můžou vláčet jak je napadne.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 12.07.2017 10:47
     

    koukám, že už je na ně naštváno více zákazníků a řeší to. Recenze jsou děsný.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.