pátek 19. dubna, 21:19 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: paveka
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 4

zklamání

Datum: 16.06.2010 19:32
 

mám 134 kg a dnes jsem byla na vyšetření před bandáží a psycholog mne nepustil dál..........................holky, ale dělenou přece 70 kg nezhubnu..................máte někdo zkušenost? Díky moc

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: zklamání

    Datum: 16.09.2017 23:34
     

    Taku, nemyslím, že se to s touhle váhou dá takhle rychle vyřešit nono smiley a už vůbec ne, pokud jsi ženská a velkou roli v tom hrajou hormony ( jako chlap vůbec netušíš, o co jde eye rolling smiley , ženské tělo v tomhle funguje úplně jinak než mužské).

     

    Pavelko, držím ti palce a přidám svou zkušenost. Stačilo pár týdnů a zblázněný estrogen mi způsobil nárůst o cca 8kg během 14 dní. V podstatě z větší části šlo o vodu zabudovanou mezi tukové buňky. Problém byl ( a stále ještě je) v tom, že se mi zasekl lymfatický systém, otekly nohy a břicho.

    Není to lehké, rozproudit lymfu tak, aby uvolnila všechnu tu zadržovanou vodu. Je třeba jíst potraviny jež přispívají k odvodnění ( např. zde : [www.pestryjidelnicek.cz] - já jedla hodně celeru, okurek, melounů, prý pomáhá i vývar z cizrny, ale ten jsem nezkusila) a hodně pít, protože ta voda z tkání neodejde sama, odejde jen s další vodou. Takže třeba na oběd jsem si místo brambor s dušenou zeleninou dělala polévku ze stejných surovin ( v podstatě bramboračku), ale byla v tom navíc ta voda winking smiley . Poránu piju teplou vodu s citronem ( na odkyselení organismu), měsíc jsem nepila vůbec kafe a méně solím a pomohl i ledvinový čaj ( všechno to ve výsledku projde ledvinami, je třeba mít je v pořádku). Přestala jsem jíst jakékoliv uzeniny, na měsíc dokonce jakékoliv maso ( ale pak je třeba bílkoviny nahrazovat jinak). A ještě je důležité říct, že je naprosto špatně vynechat tuky nono smiley . Tuky jsou pro organismus strategicky důležité. Jen je třeba dodávat takové, které jsou pro tělo výhodou, ne zátěží. Takže panenské oleje, oříšky ( ale ne solené a pražené), mák. Konečně už na to udělali i oficiální studii, která to potvrdila. A já uznávám i máslo (ne margaríny).

    Naopak, největší zlo jsou cukry eye rolling smiley . Nejen ty ve sladkostech, ale i v pečivu, těstovinách atd. Je třeba se krotit.

     

    Taky jsem cvičila speciální cviky jógy na rozproudění lymfy, ale všechny ty cviky začínají tím, že musíš dostat zadek nad hlavu, což jde s těžkým zadkem dost blbě eye rolling smiley . Dá se jít na lymfatické masáže, ale mají své kontraindikace, to je třeba probrat s lékařem.

    V podstatě jakýkoliv pohyb dokážeš dělat půl hodiny v kuse, je užitečný. Nejlíp to asi půjde s tou chůzí, někdo chodí plavat...

     

    Je to běh na dlouhou trať a držím ti moc palce. Mně se povedlo za měsíc dostat pryč asi 3kg, zezačátku se váha skoro nehnula eye rolling smiley . Jsem v procesu a ještě to bude trvat, ale jsem optimista winking smiley , protože vím, že to má řešení.

    A na závěr: věř, že všechno je jen v tvé hlavě. Pokud budeš k dietním omezením přistupovat tak, že se budeš litovat, že musíš jíst polévku, která je málo slaná a těšit se, až si pak dáš zase pěkně knedlovepřo zelo, ničeho nedosáhneš sad smiley .

    Já mám své tělo ráda ( sebe celou, včetně odstávacích uší winking smiley ) a prostě jsem se rozhodla, že tělu pomůžu se vzpamatovat a podle toho se k němu chovám. Třeba bych měla občas i chuť na klobásku, ale v tuhle chvíli prostě nechci do svých střev pustit něco takového nono smiley . Neříkám, že už nikdy ani kolečko, ale teď, když se léčíme, tak ne. Naopak, kostičku čokolády si dovolím ( v podstatě nesladím nic jiného, jednou denně si jednu na chuť klidně dám) a nemám kvůli tomu výčitky, protože vím, že jedna mi neuškodí ( víc si nedám, vím, že to jde proti té snaze se dát opět dohromady). Je to opravdu jen o hlavě eye rolling smiley .

     

    Bohužel, hormony v hlavě nepřenastavíš eye rolling smiley , je třeba je přechytračit jinak winking smiley .

    Ještě odkaz , proč a jak dochází k zadržování vody v organismu : [sjidelnicek.cz] . Přebytečná voda u tebe bude dělat několik kilogramů, kterých se dá celkem ještě jednoduše zbavit. O pár kilo lehčí tělo je pak snadnější rozpohybovat ( bez pohybu bude shazování tuku mnohonásobně obtížnější sad smiley ).

    Držím palce flower smiley . Jana

     
  • Autor: Reklama

    Re: zklamání

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: zklamání

    Datum: 16.09.2017 23:48
     

    Ne ! Je to o jidle ! Nikdo nepřibere z vody !

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: zklamání

    Datum: 17.09.2017 00:06
     

    Taku, veř, že nemusí nono smiley .

    Mě se prostě zbláznily hormony a během 14 dní jsem měla 8 kilo navíc bez jakékoliv změny v jídelníčku či režimu. Kdykoliv jsem hubla v životě předtím, stačilo míň jíst a začít cvičit. Tentokrát to nezabírá nono smiley , tělo si dělá, co chce a to jen kvůli hormonům ( dokonce jsem podlehla panice, jestli nejsem těhotná eye rolling smiley , ale to naštěstí ne, takže asi je to předzvěst přechodu confused smiley ).

    Celý život jsem si myslela, že je to jen o tom přestat se cpát a začít cvičit a vždycky to fungovalo, vždycky! Teď to prostě nefunguje eye rolling smiley . A věř že něco jako večerní sklenka vína a k tomu buráky, jsem neprovozovala nikdy v životě. Já nemám, co ubrat, alkohol nepiju ( výjimečně pivo k jídlu), slané pochoutky nejím ze zásady prakticky vůbec. Knedlíky jsem neměla ani nepamatuju, občas ujedu na koláčku z pekárny, tak ty jsem zrušila hned, ale výsledek žádný eye rolling smiley . Pomohla až ta odvodňovací kůra ( viz výše).

    Buď rád, že jakožto příslušník druhého pohlaví, jsi tohohle ušetřen winking smiley .

     
  • Status:

    Re: zklamání

    Datum: 17.09.2017 07:46
     



    tak63 napsal(a):

    Ne ! Je to o jidle ! Nikdo nepřibere z vody !

    Tak 63 má pravdu, k dokonalosti to odtučňování přivedl Hitler ve svých "rekreačních zařízeních". Tam nebyl tlustý nikdo. Podotýkám, že patřím též k těm vypaseným. Z vody to opravdu není. Ale je pravda, že dědičnost v tom hraje velkou úlohu. To říká i Rajko Doleček - i ten přiznává, že my tlustí jme si nevybrali správné rodiče. drinking smiley

     
  • Status: expert

    Re: zklamání

    Datum: 17.09.2017 09:50
     

    Alenko, genetika a hormony u ženských.

    Měla jsem vzdálenějšího strejdu. Prošel koncentrákem. Když tam šel měl asi 120kg. Byl to vysokej chlap. Když se vrátil, tak měl šedesát. Za deset let měl zpátky i když se docela snažil nižší váhu udržet. I když samozřejmě ne těch šedesát kilo.Ženu měl obrácený typ. Ta snědla dvakrát tolik, co on. A byla skoro vychrtlá. Děti neměli ale jak bývá pravidlem, většinou se dědí to horší. eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: zklamání

    Datum: 17.09.2017 10:31
     

    Genetika ve váze asi hraje roli, já jsem po babičče z tátovi strany, ta byla také korpulentní, moji rodiče ne. Zničeho nic přibudu několik kg, ale je fakt , že dost jím. ....... ale přesto se přikláním k Takovi , schodila jsem v pohodě 20 kg, když jsem jedla podle AM a váhu jsem si držela skoro 3 roky , na jaře jsem to začala mršit. Dnes už mám zase skoro 80 a není to JOJO efekt, je to o žrádle a přejídání, např klidně 3 rohlíky, nebo 2 krajíce chleba k snídani a nedodržuju pitný režim,... ještě že vím, kde dělám chybu winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: zklamání

    Datum: 17.09.2017 16:32
     
    19884220_1837069106319992_2687276280784081157_n.jpg

    o tom já nebudu diskutovat - spinning smiley sticking its tongue out nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: zklamání

    Datum: 17.09.2017 16:39
     

    Kaaj, grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: zklamání

    Datum: 17.09.2017 17:18
     

    thumbs down grinning smiley

    Taky říkám, že musím nastartovat spalování.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.